В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОДА З 12.00 РОЗПУСТИЛИ ПРАЦІВНИКІВ, У ФОЙЄ ЧЕРГУЄ "СОКІЛ" (ФОТО)

У Закарпатській ОДА прийняли рішення - з 12:00 відпускають людей додому. Завтра тут мав бути робочий день, його також відмінено

В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОДА З 12.00 РОЗПУСТИЛИ ПРАЦІВНИКІВ, У ФОЙЄ ЧЕРГУЄ "СОКІЛ" (ФОТО)

Про це повідомляють джерела Закарпаттят онлайн в Закарпатській ОДА.

У фойє ОДА відучора чергують бійці спецпідрозділу "Сокіл".

24 січня 2014р.

Теги: ОДА, Сокіл

Коментарі

петро але не перший 2015-01-08 / 18:41:48
Закарпатці, хіба ви не знаєте, де є і в кого гроші ваші!!! Хто Вас купував по 200 грн й за муку!!! Хочете мати після того ще якусь честь? Не ганьба Вам? Вам за 10 ку і пса покладуть за началніка , а Ви будете їсті дале смолі, а за порядного чоловіка без гроші не заступитеся, не проголосуєте. бо раб, народжує й живе рабом, ми не румуни й не мадяре чи словаки - ми марга безлика!
Слава Україні й нашим онукам, може вони щось зроблять.....

Закарпаття !!!!! 2014-01-25 / 15:51:07
Всі кому не байдуже!!!
Перегляньте відео і нехай кожен робить свої висновки сам....
Велике нахабство зі сторони чиновника!!!
ДИВИТИСЬ УСІМ!!!
Події у Воловці http://www.youtube.com/watch?v=ttlCfq3GJQo

Читач 2014-01-24 / 18:11:14
Підтримую пропозицію Др. Мальтуса
Не варто приносити агресію в наш край, але і не можна мовчати, коли знищуються людські життя, обмежуються свободи, стравлюються люди, навмисно відбувається ескалація конфлікту (звезенням тітушок, антимайданів, антиавтомайданів).
Закарпаття має сказати своє слово: чи підтримує воно загальнолюдські цінності, чи йому по дорозі з бандитами.
Хочемо чути позицію кожного депутата!

Самосуд 2014-01-24 / 17:32:57
Нушо регiАнали Березнянщини,Перечинщини я ваші адреси знаю чекайте бiду мразь

Анна 2014-01-24 / 16:46:29
Молодцы,галичане ! Вставайте закарпатцы ! Неужели не надоело прогибаться перед сволочами,которые захватили кресла и распоряжаются землями,недрами ,людьми края как своей собственностью,разжирели как коты,а наши дети вынуждены скитаться в поисках заработка в чужих краях ,Сколько терпеть??

nik 2014-01-24 / 15:11:14
Треба негайно діяти, годі чекали

патріот 2014-01-24 / 14:07:56
В, принципі, ці патріоти України, більшість яких є або вихідці або завезені з Галичини, відновлюють історичну справедливість по відновленню Підкарпатської Русі. А вже час покаже - чи стануть закарпатці жителями незалежної країни чи одним із районів Львівської області.

ужгородец 2014-01-24 / 13:58:53
Сокола в городе не больше десяти человек, реальная сила!

лідера 2014-01-24 / 13:32:33
нема

Небайдужий 2014-01-24 / 13:26:54
Злом не можна перемогти, це рух у прірву!

До до Все дістало 2014-01-24 / 13:22:49
Про що Ви говорите. Якщо ви закликаєте о помсти-Ви нічим не кращі. Я керуюся християнськими законами, а не інкстинтами. Якщо пропагувати зло, то яка різниця, хто переможе. Я рада, що бачу, що багато людей тут це розуміє. Треба тримати марку і бути вищими цього і не опускатися до їх рівня.

час пік 2014-01-24 / 13:14:30
Приклад-міста Львів, Вінниця, Рівне, Тернопіль...інші почали повставати.
Погоджуюся з думкою Др. Мальтус 2014-01-24 / 12:50:23 це би було хоч законно.В противному випадку, люди і так наражаються на небезпеку, ризик втратити і покалічити життя, якщо попадуть до лав "наших захисників-перевертнів в погонах".
Але в будьякому випадку ,хоч на місцях влада має іти на поступки громаді, котра їй довірила свої повноваження, от настав час виконувати своїклятви перед народом України.Тому іншого шляху немає.Інакше нас затопчуть, заклюють, кинуть за грати, або че гірше замордуть десь по лісах.Страшно...

Небайдужий 2014-01-24 / 13:10:59
Спільното схаменіться, Ви закликаєте нищити один одного! Любіть ближнього, як самого себе! Звідки стільки ненависті один до одного! Не ведіться на провокациї до насилля! Закарпаття не бидло!

Блаженні віруючі 2014-01-24 / 13:05:53
у "чесні і непідкупні вибори народом" ((

Др. Мальтус 2014-01-24 / 12:50:23
Замість штурму ОДА можна вирішити питання мирно й легітимно:
- Глова облради Іван Балога має скликати позачергову сесію
- депутати облради мають проголосувати за скасування адмінодиниці "ОДА", створити виконком і через нього керувати областю до найближчих позачергових виборів
- аби допомогти депутатам прийняти правильне рішення, під будівлею має стояти хоча б 5, а краще 10 тисяч закарпатців.

Оце буде цивілізовано та по-європейськи.

иариський 2014-01-24 / 12:49:27
Щурі ховаються)))

До все дістало 2014-01-24 / 12:48:36
Ви маєте совість? Про гідність і людяність з бандитами-людоїдами, і тими хто їм прислужує, хочете говорити? Якщо вас дійсно все дістало, то маєте вже бути там, з людьми і творити справжню Народну владу для народу України

Все дістало 2014-01-24 / 12:43:15
І що це дасть? Те, що тепер робиться - повний безлад, хаос і анархія. Немає координованих дій, а кожен робить, що хоче. Таке до добра ніколи не призводило.Люди, схаменіться, і загляньте в історію. Треба обов"язково все міняти, але не таким шляхом - це раз. По-друге, де закінчуються межі людської ненависті та жорстокості. Досить діяти наперегонки один з одним, хто злюще. Де Ваша християнскість і людяність? Я ніколи не думала, що українці можуть бути такими жорстокими. І це ніби віруючий народ, а головні заповіді забуваються. В ОДА працюють такі ж прості люди, як і Ви, які ледве виживають за мізерну зарплату і хочуть теж змін. Майте розум! Суцільна анрхія.

из ОДА 2014-01-24 / 12:39:09
Во внутренний двор ОДА под*ехал микроавтобус полный военных в обмундировании, со щитами и оружием...

из ОДА 2014-01-24 / 12:37:48
Во внутренний двор ОДА под*ехал микроавтобус полный военных в обмундировании, со щитами и оружием...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ