Мешканці Тур'я-Поляни йдуть громити міні-ГЕС "регіоналів" Ледиди і Ковача і блокувати дорогу

Завтра, 25 січня, у Тур'я-Поляні люди йдуть громити дiючу міні-ГЕС, а з понеділка блокуватимуть дорогу на Шипот.

Мешканці Тур

Про це Закарпаття онлайн повідомили читачі сайту з числа мешканців цього населеного пункту.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, засновниками ПП «Комерцконсалт», яке всупереч волі громади встановило малу гідроелектростанцію на околиці села Тур’я Поляна Перечинського району і має намір невдовзі взятися за гірські річки Лютянка та Бистриця сусідньої Великоберезнянщини, є Ярина Юріївна Ковач та мале приватне підприємство «Латекс» Тетяни Петрівни Ледиди.Як відомо, Олександр Ледида є головою Закарпатської ОДА і керівником Партії регіонів на Закарпатті, а Василь Ковач - народним дерутатом України від Партії регіонів.

24 січня 2014р.

Теги: ГЕС, Ледида, Ковач

Коментарі

Полянський зать 2014-01-26 / 13:38:32
ПОПАДЮ вжe один раз палили, доста юй, не кивийте ї

Зара 2014-01-26 / 11:37:57
юююй... ай Грицика і Погорiляка запаліть, лем "ПОПАДЮ ПОЛЯНСЬКУ" не кивайте)))

Перечин 2014-01-26 / 11:31:32
Якщо тi хто палив Ледидув маєток читают ці коментарі, то хочу до них звернутись - не з того начали ви, ідіть краще Данчу Димасю запаліть, і його кубло

ГОСТЬ 2014-01-26 / 11:27:55
Ну...Ледиду уже подожгли, не знаю на радость это или на беду, но тем не мение дело сделано, Ковача когда????? Или ещё кто нить есть на примете?

Україна 2014-01-26 / 10:10:54
Гори-гори ясно щоби не погасло :-)

Мар'яші 2014-01-25 / 21:02:51
без коментарів...

Полянському затьовi 2014-01-25 / 20:20:48
То попадя чиєсь місто заняла от і бісяться

Чеченка 2014-01-25 / 20:17:52
Когда будете iтi? За мной забегнiте, я как депутат вас потдержу, i пойду валiть

Полянська невiста 2014-01-25 / 20:12:20
Громити ГЕС не треба, ГЕС ся сама розпаде як небесарюв богач!!!

фрасовi 2014-01-25 / 20:07:33
Громити не будуть, бо Ковач iз Ледидом бiльше заплатив :-D ахахаха

Мар'яша 2014-01-25 / 20:05:23
Чому програє ця влада?
А тому, що її ідеологія
сплетена із залякувань й
покірності,з брехні і з
вигоди. А тому, що в її
низинних лавах нема
щирих прихильників. Є
обмануті люди, або
просто байдужі. Люди,
які в душі і в поглядах,
насправді,-
євромайданівці З ними
просто ніхто й ніколи не
говорив, їх просто ніхто
й ніколи не питав, як їм
живеться зараз, у цьому
часі, чого вони хочуть від
завтра? Вони живуть ще
в Радянському Союзі,
коли про все дбала
влада. І коли звістка про
те, що руйнується ця
влада, ставала
катастрофою: бо ж
щасливе майбутнє
родини розвіювалося
тоді, наче дим. Їм
соромно навіть думати
про те, щоб бути
щасливими вже зараз.
Вони вірять тільки у
щасливе майбутнє, яке
обов"язково колись
збудує для них влада. Я
переговорила нині з
багатьма людьми, які
прийшли підтримати
владу. Я дуже давно
хотіла з ними
поспілкуватися. І знаєш,
владо, мушу в тебе
перепросити.
Перепросити за те, що
після моїх бесід в тебе
поменшало
прихильників. А в Україні
побільшало ЛЮДЕЙ. Я не
агітувала, ні. Я просто їх
запитувала, намагалася
їх зрозуміти. Я просто
слухала їх і чула... Це те,
владо, чого тобі Богом не
дано.

фрас 2014-01-25 / 19:57:44
то коли вже розгромите? скоро 25 сiчня кiнчиться))) чи недоплатили?

полянський зять 2014-01-25 / 19:17:08
лишіться попаді люди добрі, дайте покуй

Про 100 2014-01-25 / 14:37:46
Жах! До чого людей довели! А люди не виннi страждають.....пiддаются провокацiям

the best 2014-01-24 / 19:52:58
Лишiться ГЭС, лiпше пуйдiть сiльську раду пiкетувати ))))))

СПРАВЕДЛИВІСТЬ 2014-01-24 / 18:50:55
Люди не судіть - не судимі будете

Майдан 2014-01-24 / 18:38:39
Ой які тут всі розумні?!?!

Міша 2014-01-24 / 18:33:48
мда.....

до полянчан 2014-01-24 / 18:21:26
То шо у вас ПОПАДЯ курва?

Туряночка 2014-01-24 / 16:26:22
хм...всезнайко пропав (ла) не знаю з ким мені тепер зустрічатися..........

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ