Балога: Тепер йдеться вже не про імпічмент, а про трибунал

"Це ж яким треба бути циніком, щоб вітати з Днем Соборності націю, кров якої проливаєш? Це ж якою треба бути бездушною людиною, щоб в траурний день говорити слова вітання?", - риторично запитав у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат від Закарпаття Віктор Балога.

Балога: Тепер йдеться вже не про імпічмент, а про трибунал

"Це уже не перевибори і навіть не імпічмент. Це – трибунал", - констатує політик.

22 січня 2014р.

Теги: кров, траур, трибунал

Коментарі

БОРИС 2014-02-07 / 21:35:45
Да не надо трибунала. Трохи денег пусть берёт и лишить гражданства. Пусть валят куда хотят Только нормальные строят и построят новую страну. Нас много таких. Скорей бы вытурить. Работать будет легче.

Юрій 2014-01-28 / 00:03:13
Друзі Закарпатці!!! У Гр.ТБ було показано про золоті рудовища які хочуть вивезти до Руминії,перешкодьте цьому,заблокуйте рудовище,бо це наше майно-народне!Не допустіть!Слава Україні!

микола 2014-01-23 / 15:45:05
підтримую

патріот 2014-01-23 / 13:22:01
Обнародувано, чим вбито майданівця-це свинцевий дроб 8.5 мм з помпової рушниці 12 калібру!Ймовірно, коли заряжали рущницю,то перепутали патрон з гумовою кулею і зарядили патрон з свинцевою дробю!!!

галина 2014-01-23 / 03:11:50
боюся, що у Балоги якось слова з дiлом розходяться, може Закарпаттю виднiше, а хдопчика Сергiя йой как жаль, свiтла була людина, ми повиннiпомститися цим катам

Українець 2014-01-22 / 15:15:15
Грицю, не кажи так, бо більшість Закарпатців знають цього сина

гриць 2014-01-22 / 14:18:08
балога настояший сын закарпатья.

розчарована 2014-01-22 / 12:39:28
венедта молодець!!

Вуйко Славко 2014-01-22 / 12:20:42
Заява О.Тягнибока:
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/046708/

Vendetta 2014-01-22 / 12:05:11
Шановні ЗАКАРПАТЦІ! Шановні крайові ЛІДЕРИ!
Балога та інші. Будьте людьми. Висловіть публічно позицію у сенсі "Я БЕРУ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ПІДТРИМУЮ ПОЗИЦІЮ ЗАКАРПАТЦІВ ЩОДО БОРОТЬБИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!"
Ви зверталися до ПАПИ РИМСЬКОГО, президента, уряду, пагонів і т.д. Зрозуміло, що треба говорити тільки з компанією "до 10 людей" (наголошую - небільше), які "горять" і щось у них "горить"!.
Вам п.Балога і завтра жити серед НАС! Ми підтримаємо того, хто гордо скаже - "Я ЗАКАРПАТЕЦЬ, Я НАРОДИВСЯ, ЖИВУ І БУДУ ЖИТИ ТУТ! Я ЗНАЮ І ПАМЯТАЮ ІСТОРИЧНІ ТРАДИЦІЇ КРАЮ. КРАЮ, ЯКИЙ ЗА ОСТАННІ ДВА СТОЛІТТЯ БУВ У ДЕСЯТИ РІЗНИХ ДЕРЖАВНИХ УТВОРЕННЯХ. АЛЕ ЗАКАРПАТЦІ НЕ СТАЛИ ЗАПРОДАНЦЯМИ! ДОЛЯ ЇХ ЗАГАРТУВАЛА! НОРМАЛЬНІ ЗАКАРПАТЦІ НІКОЛИ НЕ БУЛИ ЗЛОДІЯМИ, ЗЕКАМИ ДЕРЖАВНОГО МАСШТАБУ І Т.Д. І Я ТАКИМ НЕ БУДУ".
Ці слова та інші хочемо чути. Повірте, п. Балога, ви як знавець історії, повинні відчувати, що ЗАХІД УКРАЇНИ вже не загнати у барак. Це, що сталося у День СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ, вже стало остаточним рубіконом. Нормальний Закарпатець з цими нелюдами вже не буде!
Можливо й символічно, що у рік святкування 75-річчя КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ, Закарпаття не піде зі злодіями, а скаже "БЕРІТЬ ПРИКЛАД, БО У НАС ТАКЕ УЖЕ БУЛО". Памятайте це, шановний п. Балога. Називати інші прізвища закарпатців у "владі" не хочу. Вони і так нас з вами заганьбили на цілий світ.
Нагадую ще одне: БАГАТО "РЕГІОНАЛІВ" ВІДПОЧИВАЮТЬ У НАС-ЗАКАРПАТЦІВ. ПРИ ЧОМУ НЕ ЯК У ГОСТЯХ, А ЯК У СЕБЕ ДОМА. ВОНИ ТУТ УСЕ КУПИЛИ, А ГОВОРЯТЬ ПРО РОЗКОЛ ДЕРЖАВИ. МАРАЗМ! ПОІМЕННИЙ ЇХ СПИСОК, ВИ П.БАЛОГА, МОГЛИ Б ОЗВУЧИТИ. ЗА ЦЕ ВАМ НІЧОГО НЕ БУДЕ!
І останнє - потрібний настоящий закарпарпатець, який скаже: "У ЧУЖЕ НЕ ЛІЗЬ, БО ЦЕ МОЄ!". А коли нас роблять "гівном" і кажуть, що нічого невідбувається, то з такими покидьками нормальні люди не ведуть перемовини. Не той рівень...
Ганьба, коли їдеш у Київ і коли кажеш, що із Закарпаття тобі закидують щось таке: "А, це звідти, де Шуфрич і Гайдош". ФУ, ГИДОТА!
Хочу бути іншим, бо ЗАКАРПАТТЯ - ЦЕ ВЖЕ ДАВНО НЕ ВОНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЇВ БІЛЬШАЄ!

Нік 2014-01-22 / 11:51:38
Згоден з Рацом і ГУКом!!! Янук-сатан, і сили треба витрачати не на Беркут, а на купку сатаністів які сидять на Банковуй!

Георг 2014-01-22 / 11:45:39
Ашот ... Ми Вас підтримуємо ... Мені самому дуже прикро , що такі уроди у нас керують .. У мене багато знайомих вірмен і я дуже поважаю ... Дружні та хороші люди ... Бандити за своє відповідять !

украинка 2014-01-22 / 11:42:44
Балога,ты можешь только гавкать в Фейсбуке? Выйди на Грушевского и поддержи народ...Ты прохиндей к любой власти примажешься!!!

розчарована 2014-01-22 / 11:36:36
правильно, що ніхто літака не має з опозиціонерів прямо по кожному маєтку по бомбі і все менше крові і скоріше, от і вихід!!думаю ніхто плакати не буде за ригами

Ашот 2014-01-22 / 11:31:53
У армян большие дружные семьи и обижать, а тем более убивать кого-то из нас ни за что, ни про что никому не позволено. кто-то за это обязательно ответит.

Громада 2014-01-22 / 11:31:52
Люди добрі!Це нечувано - запроданці зі зброєю
з мовчазного дозволу мерзотної влади вбивають
наших дітей!!!!

ГУК 2014-01-22 / 11:30:15
Потрібно сили витрачати не на беркут а на тих, хто дав злочинний наказ стріляти в людей.Всі знають, де розташовані їхні маєтки. І скоріше, і меншою кров*ю!

Громадянин 2014-01-22 / 11:19:38
За все, що робить Беркут безпосередньо винні Янукович, Азаров, Рибак, Захарченко, Клюєв, Лукаш. Генеральна прокуратура має прти них відкрити криміналі провадження за узусрпування влади.

розчарована 2014-01-22 / 11:14:34
то вже не противогази треба роздавати а автомати,так як словом за два місяці нічого не допомогло, це було ясно одразу, зараз відступати не можна, тому що всіх тих, що стоять на майдані замордують і зітруть з лиця землі.Всіх регіоналів разом з Азаровим та Януковичем і їхніми сімями загнати в парламент і розстріляти. А самого гаранта ще й мучати по одному пальцю заразі відрізати за пролиту кров відданих своїй державі українців!!!

Рац 2014-01-22 / 10:53:08
Янук-сатан, бо нормальна людина-християнин не може просто вбивати!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ