Закарпатці з Майдану підняли прапор Закарпаття на Грушевського (ФОТО)

"За останні 24 години ми відвоювали ще 50 метрів української землі цієї бандитської влади, позначивши наш рубіж закарпатським прапором", - повідомив "Закарпаття онлайн" ужгородець Віталій Грегор, який уже багато тижнів перебуває на головному майдані країни.

Закарпатці з Майдану підняли прапор Закарпаття на Грушевського (ФОТО)

"Можливо це невеликий крок для звичайного людини - але це величезний крок вперед для нашої справи", - каже Віталій.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, закарпатці зараз перебувають в епіцентрі подій на вулиці Грушевського. Там же вони прикріпили на ліхтарному стовпі "європейський" прапор Закарпаття.

20 січня 2014р.

Теги: Майдан, Грушевського, Грегор, прапор

Коментарі

Майдан 2014-01-27 / 01:26:24
ГЕРОЯМ СЛАВА...

Слава 2014-01-22 / 11:48:44
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Вуйко Славко 2014-01-22 / 03:02:59
youtube.com/watch?v=i19y3jT7mWs&list=UU3dGv7G8ofspQ_ThkFMy_kg&feature=c4-overview

Легінь 2014-01-21 / 20:17:09
Молодці, хлопці! Українська Європа починається з нас!

Глог 2014-01-21 / 13:56:50
І наша земля родить героїв. Молодці хлопці знайте з вами правда і Бог,який вас береже!!!

Русин 2014-01-21 / 11:07:45
Неправильна катапульта. Вна не буде стріляти! Треба зробити щи раз таку високу і май гузку межи опорама де на осі крутиться рука катапульти. Рука по довжині має досягати помосту здолі, але не проходити попід низ, груз на меншій частині руки в рухомуму ящику і доста тяжкий. Як зробити правильно то така штука буде метати камінь на 200метрів.

Боугар 2014-01-21 / 10:22:47
Героям Слава!!!

Роман 2014-01-21 / 10:20:37
Хлопі дійсно молодці. Але мені шкода що плодами цієї боротьби, як завжди скористаються нечесні люди. Так звані політичні бізнесмени на подобу Баранюків, Адамчуків, Андрївів і багато інших.

громада 2014-01-21 / 08:40:25
Героям слава! Нелегка доля для українців випала в ці холодні дні на майдані. Мужності, витримки, виважених та мирних намірів вам бажаємо! Щоб чим скоріше Бог наділив розумом Януковича та його команду і вони зрозуміли, що людей давно настав час почути і робити висновки, піти на поступки, так як на карті доля усієї України.Схаменіться люди добрі!

муза 2014-01-21 / 02:09:39
Віри й мужності вам не займати , тож побажаю вам ЗДОРОВ"Я!За УКРАЇНУ!

Др. Мальтус 2014-01-21 / 01:40:47
Ай, молодці!
Нехай вся Україна знає, що обличчя Закарпаття - це не Нестор Шуфрич (іншу дрібноту типу Васі Електрика, Бушка чи Гайдоша все одно ніхто не впізнає), а оці реальні хлопці.

Адмін 2014-01-21 / 01:20:42
Вже ))

До Адміна 2014-01-21 / 01:11:04
Виключіть, пліз, цього надьожного товарісча- сотрудніка ФСБ! У мене від його агітації стійка срачка і пердячка!

Генек 2014-01-21 / 01:00:18
Не дивіться на інших. Робімо життя кращим на своїй землі і все буде добре)

upd 2014-01-21 / 00:54:22
2 йо-йой
лижи зеку далі, не відволікайся, тварюка продажна...

Йо-ма-йойам 2014-01-21 / 00:51:03
Што то-то за мыдвыдьчуковькі агітатори прибули туй іспражнятися? Ідіть в Росію, може там вам файно гузиці накопкавуть!

БАМчик 2014-01-21 / 00:35:00
Молодці хлопці !
Тільки треба його було там і лишити .

БАМчик 2014-01-21 / 00:22:09
ніко тя не заставлять позирати
сись сайт.никай
маіл.ру