Закарпатський АвтоМайдан візьме в кільце ОДА

Організатори закарпатського АвтоМайдану на сторінці спільноти "Євромайдан Ужгород" у соціальній мережі Фейсбук опублікували оголошення про нову акцію під назвою "Кільце".

Закарпатський АвтоМайдан візьме в кільце ОДА

У вівторок, 21 січня, о 10.00, закарпатці, які не мають наміру миритися з запровадженням диктатури в Україні, символічно візьмуть в кільце закарпатську владу. Зроблять вони це, рухаючись на авто довкола споруди Закарпатської ОДА.

Телефон координаторів - 0954379743.

20 січня 2014р.

Теги: АвтоМайдан, ОДА

Коментарі

Вуйко Славко 2014-01-21 / 13:50:01
Закарпатські прапори:
youtube.com/watch?v=i19y3jT7mWs&feature=c4-overview&list=UU3dGv7G8ofspQ_ThkFMy_kg

Вуйко Славко 2014-01-21 / 13:46:47
Перепост без редагування:

Минск
Не видитесь на эту хуиту!У нас в 1996 году выносили импичмент лукашенки ,но докладчик Гончар,за день до доклада изчер без вести,потом пропал экс министр мдв Захаренко который отказывался выполнять преступные приказы лукашенко,вслед за ним отправился бизнесмен Красовский ,который финансировал демократических кандидатов и независимые сми,эпогеем стало похищение по приказу лукашенки оператора орт Завадского,их тел до сих пор не нашли!
А потом прилетел "десант" из москвы который предложил переговоры и помощь в стабилизации ситлуации ,наши опозиционеры пошли на уступки ,думали выиграют без проблем выборы 1999,но не тут то было,выборов больше в Беларуси не было!с тех пор в Беларуси регулярно пробадают без вести люди,похищают детей оппозиционных политиков,на последних выборов до объявления официальных результатов ЦИКА ,арестовали 7!!из 10((считая с лукашенкой) кандидатов в президенты
Вы думаете Беларусы все такиие забитые и ссыклявые?мы добровольно слили страну?хуй вам боролись мы не хуже чем вы сейчас на грушевского
http://www.youtube.com/watch?v=YcpxT2L8igs

http://www.youtube.com/watch?v=-T3OH7RZbmk

http://www.youtube.com/watch?v=NB2dt-rhFC4

http://www.youtube.com/watch?v=vWekVP4rHao

Любые уступки диктатуре и вам конец будет точно так же как и нам!!!,
Когда полетели коктели молотова на грушевского янык ссыканул!!!!а до этого майдан не замечал!!!!только решительные действия против беркута помогут вам сохранить свободу!А ваши оппы кличко,тягнибок,яценюк очкуют!боятся уголовной отвественности и тюрьмы в случае провала,надеятся что на выборах 2015 смогут победить!но если вы сейчас отступите выборов у вас больше не будет!

Хотите увидеть что вас ждет?гугл вам в помощ,"крестный батька" и "обыкновенный президент".

Українець 2014-01-21 / 10:01:39
Молодці

до ужгородець 2014-01-21 / 01:00:06
а шо робити прикажете? Спати? Так уже виспались, будь ти проклятий со своєю владою і "законами"

ужгородець 2014-01-21 / 00:16:14


Коментар видалено. Адмін


taras 2014-01-20 / 23:58:52
Prezydent Jakohovnovyč je zlodij

Миколі і "до Миколи" 2014-01-20 / 23:40:28
****іти - не міхи тігати

до Миколи 2014-01-20 / 23:25:00
Микола ає рацію!

andrij 2014-01-20 / 22:47:21
Ukrajinci berit u polon rodyny berkutivciv jaki bjut ljudej na Majdani.

andrij 2014-01-20 / 22:36:05
Januk je paskuda....

Довбуш 2014-01-20 / 22:31:47
Разом з будовою ОДА треба оточити і взяти в облогу будову ректо(К)рату УжНУ разом з ващуком, перестою, офіцинським, шандором і випустити їх лише з підписаною заявою про звільнення...

Микола 2014-01-20 / 22:16:50
Не "Конюшню Ледидівську - ОДА" треба блокувати, з того толку ніякого! Треба блокувати виїзди з України на Словаччину, Венгрію та Румунію, коли не зможуть заїхати і виїхати сотні авто (в т.ч. і іноземців) , буде ефект набагато більший!

Генек 2014-01-20 / 22:16:13
Зря написали... Закони будуть вже діяти і вони будуть чекати...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ