Закарпатський АвтоМайдан візьме в кільце ОДА

Організатори закарпатського АвтоМайдану на сторінці спільноти "Євромайдан Ужгород" у соціальній мережі Фейсбук опублікували оголошення про нову акцію під назвою "Кільце".

Закарпатський АвтоМайдан візьме в кільце ОДА

У вівторок, 21 січня, о 10.00, закарпатці, які не мають наміру миритися з запровадженням диктатури в Україні, символічно візьмуть в кільце закарпатську владу. Зроблять вони це, рухаючись на авто довкола споруди Закарпатської ОДА.

Телефон координаторів - 0954379743.

20 січня 2014р.

Теги: АвтоМайдан, ОДА

Коментарі

Вуйко Славко 2014-01-21 / 13:50:01
Закарпатські прапори:
youtube.com/watch?v=i19y3jT7mWs&feature=c4-overview&list=UU3dGv7G8ofspQ_ThkFMy_kg

Вуйко Славко 2014-01-21 / 13:46:47
Перепост без редагування:

Минск
Не видитесь на эту хуиту!У нас в 1996 году выносили импичмент лукашенки ,но докладчик Гончар,за день до доклада изчер без вести,потом пропал экс министр мдв Захаренко который отказывался выполнять преступные приказы лукашенко,вслед за ним отправился бизнесмен Красовский ,который финансировал демократических кандидатов и независимые сми,эпогеем стало похищение по приказу лукашенки оператора орт Завадского,их тел до сих пор не нашли!
А потом прилетел "десант" из москвы который предложил переговоры и помощь в стабилизации ситлуации ,наши опозиционеры пошли на уступки ,думали выиграют без проблем выборы 1999,но не тут то было,выборов больше в Беларуси не было!с тех пор в Беларуси регулярно пробадают без вести люди,похищают детей оппозиционных политиков,на последних выборов до объявления официальных результатов ЦИКА ,арестовали 7!!из 10((считая с лукашенкой) кандидатов в президенты
Вы думаете Беларусы все такиие забитые и ссыклявые?мы добровольно слили страну?хуй вам боролись мы не хуже чем вы сейчас на грушевского
http://www.youtube.com/watch?v=YcpxT2L8igs

http://www.youtube.com/watch?v=-T3OH7RZbmk

http://www.youtube.com/watch?v=NB2dt-rhFC4

http://www.youtube.com/watch?v=vWekVP4rHao

Любые уступки диктатуре и вам конец будет точно так же как и нам!!!,
Когда полетели коктели молотова на грушевского янык ссыканул!!!!а до этого майдан не замечал!!!!только решительные действия против беркута помогут вам сохранить свободу!А ваши оппы кличко,тягнибок,яценюк очкуют!боятся уголовной отвественности и тюрьмы в случае провала,надеятся что на выборах 2015 смогут победить!но если вы сейчас отступите выборов у вас больше не будет!

Хотите увидеть что вас ждет?гугл вам в помощ,"крестный батька" и "обыкновенный президент".

Українець 2014-01-21 / 10:01:39
Молодці

до ужгородець 2014-01-21 / 01:00:06
а шо робити прикажете? Спати? Так уже виспались, будь ти проклятий со своєю владою і "законами"

ужгородець 2014-01-21 / 00:16:14


Коментар видалено. Адмін


taras 2014-01-20 / 23:58:52
Prezydent Jakohovnovyč je zlodij

Миколі і "до Миколи" 2014-01-20 / 23:40:28
****іти - не міхи тігати

до Миколи 2014-01-20 / 23:25:00
Микола ає рацію!

andrij 2014-01-20 / 22:47:21
Ukrajinci berit u polon rodyny berkutivciv jaki bjut ljudej na Majdani.

andrij 2014-01-20 / 22:36:05
Januk je paskuda....

Довбуш 2014-01-20 / 22:31:47
Разом з будовою ОДА треба оточити і взяти в облогу будову ректо(К)рату УжНУ разом з ващуком, перестою, офіцинським, шандором і випустити їх лише з підписаною заявою про звільнення...

Микола 2014-01-20 / 22:16:50
Не "Конюшню Ледидівську - ОДА" треба блокувати, з того толку ніякого! Треба блокувати виїзди з України на Словаччину, Венгрію та Румунію, коли не зможуть заїхати і виїхати сотні авто (в т.ч. і іноземців) , буде ефект набагато більший!

Генек 2014-01-20 / 22:16:13
Зря написали... Закони будуть вже діяти і вони будуть чекати...

НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5