Сайт Закарпатської ОДТРК ("Тиса-1") закликав "Зека Януковича геть!"

Якийсь час тому на офіційному сайті Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) з'явилося гасло “Зека Януковича геть!”.

Сайт Закарпатської ОДТРК ("Тиса-1") закликав "Зека Януковича геть!"

Зараз сайт недоступний. Надпис, що з'явився,  говорить: "Сайт зараз закритий на технічне обслуговування. Будь-ласка, завітайте пізніше".

20 січня 2014р.

Теги: Зеека Януковича геть!

Коментарі

Українець 2014-01-21 / 10:09:16
То цей підор-чечоткін на Закарпатті? Де саме?

цікавий 2014-01-20 / 23:02:23
Так де-де відпочиває Чечеток?

Вуйко Славко 2014-01-20 / 21:52:36
Закарпатці на Майдані, вчора:
http://www.youtube.com/watch?v=i19y3jT7mWs&feature=youtu.be

Таня 2014-01-20 / 21:35:04
Все, оперативно підчистили все на сайті і тепер у них все гаразд. Стараються для баті, аж гай шумить))

свалява 2014-01-20 / 21:08:14
Як це, що наші активісти не знають, що найзавзятіший парламентський махала відпочиває у нас на Закарпатті! Насправді треба обовязково взяти інтервю у Чечетова, який каже, що наші закарпатці плюються в телевізор,через недолугу опозицію.Цікаво,мабуть тим санітаркам та лакеям, котрі обслуговують Чечетова, так добре жити при цій владі, що ненавидять опозицію.В країні щастя, радість, достаток, діти вчаться, роботи вдосталь-одним словом рай! Тому Чечетову і не зрозуміло, що оті недоумки-опозиціонери на майдані хочуть від такої "чесної та правової влади"?
Най би собі той мудак Чечетов ішов відпочивати до себе на родіну, в Донецьк, де від найвищого рівня життя жителів східного регіону аж пре!

знающий 2014-01-20 / 20:39:07
то назад мЕщеряков напудився як у 2004-му? видить ож у державі скоро переворот і страхується продажний вуйко з мацкальськов фамілією

знаючий 2014-01-20 / 19:31:15
Чечетов роками зупиняється на відпочинок в одному з приватних котеджів, а може і в своєму, у Поляні, поблизу "Сонячного Закарпаття". Що цікаво, охоронцями у нього, як у Каддафі, є жінки. Думаю, що свалявці могли б підказати закарпатському Автомайдану, де саме можна зустрітися з Мішком Чечетом та поспілкуваттся з ним стосовно його місця і ролі на законотворчому полі України.

Таня 2014-01-20 / 19:23:45
Ола-ла! Хтось полетить з поста гендиректора як "нєблагонадьожний"?)))

Міша 2014-01-20 / 19:18:00
Михаил Чечетов, сайт Партии регионов:
«И вот сегодня я приехал в закарпатский санаторий под Свалявой, где я уже отдыхаю несколько лет. Утром вышел на улицу, люди меня узнают, подходят… Так вот, я такой теплоты не встречал даже в Донбассе. Причем эта теплота не столько мне, сколько нашему Президенту. Люди гордятся Главой государства, они уверены, что Виктор Федорович - на правильном пути. Они приветствуют то, что он начал наводить порядок в стране, сломав планы авантюристов и беспредельщиков, которые кормятся с американской руки. Я сам из Донбасса, но так, как здесь, меня не встречают даже на малой родине. Фактически, в Западной Украине, в Закарпатье народ увидел истинное лицо, всю гниль оппозиции, которая работает на разрушение государства… Жители Закарпатья плюют в телевизор, когда видят выступления лидеров оппозиции. После встречи с жителями Закарпатья я понял главное: на сегодняшний день они выступают против трех политических проходимцев - лидеров оппозиции, - которые кормятся с европейской руки и пытаются сделать Украину подстилкой запада. Такой политической проституции народ не прощает». Источник: http://censor.net.ua/r267150

Генек 2014-01-20 / 19:06:46
ага, зара все виправлять))

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5