Юрій Луценко: Викрадення вільної України

У своєму блозі на сайті "Українська правда" політик, лідер руху "Третя Українська Республіка" лаконічно окреслив своє бачення поточної політичної ситуації в Україні і шляхів виходу з неї. В умовах, що склалися з вини правлячого режиму, в українців немає іншого виходу, аніж активно захищати своє майбутнє.

Юрій Луценко: Викрадення вільної України
Діагноз причин: російські "дешеві" кредити мають політичну ціну втрати незалежності та демократії України.


Діагноз методів: ПР не може бути партією, це ОПГ.

Діагноз наслідків: диктатура генерал-губернатора Малоросії Януковича готова для легалізації.

План лікування:

1. Ніякої паніки та розпачу. Предки боролися в гірших умовах. Нас мільйони і ми сильніші за купку злодіїв.

2. Створюємо Народний Фронт Майдан (як я і пропонував назвати організацію з самого початку) і реально перетворюємо його в мільйонний народний рух опору. Максимальна самоорганізація і мінімальна бюрократія. Керівник в місті, районі чи області – той, хто веде за собою людей, а не персона по квоті.

3. Лідери опозиції припиняють виборчу президентську кампанію. Рейтинги, комбінації і піар – до дупи. Інакше там будемо всі разом.

Натомість політики просять, якщо треба – то й навколішках, просять людей перейти від маніфестацій вихідного дня до штурму правлячої банди з Дня Злуки 22 січня.

4. В призначений час мобілізації всі українці – на столицю. Зі своїми автомобілями, бусами, вантажівками, тракторами – битися за вільну Україну. Мери вільних міст і містечок – запрошуємо на екскурсію до Києва з усім комунальним господарством. Студенти – на вулицю, битися за своє європейське майбутнє. Кияни – на вулицю, битися за свій столичний гонор. Політики – на вулицю, разом з сім'ями і помічниками, на своїх авто і пішки – битися за демократію в цій країні.

Втрачати вже нічого. Прийняті закони – це тюрма суворого режиму для всіх, хто почуває себе вільною людиною.

Це той час, коли перевіряється на практиці "Душу й тіло ми положим за нашу свободу"!

Це момент істини.

 

17 січня 2014р.

Теги: Майдан, мобілізація, демократія

Коментарі

Вуйко Славко 2014-01-17 / 16:24:43
"Как-то плохо вы там на майдане за нас стоите"
http://ua.livejournal.com/1075578.html

сорри 2014-01-17 / 15:51:11


Пане 89898989, та вже чітко видно, що ніяке горло ви в 2004-му не рвали. А якщо й рвали, то не за те, що більшість тих, хто тоді вийшов на столичний Майдан і майдани в регіонах. Ваше завдання зараз - посіяти зневіру. НЕ ВИЙДЕ. Йдіть самі, щоби я вас сам не послав. Дорогу знаєте. До побачення.


... 2014-01-17 / 15:40:06
Ви, пане 89898989, з своїми тарганами в голові.

89898989 2014-01-17 / 15:38:00
До "соррі" - в 2004 я разом з дорослими дітьми (а може, і з Вами) був під ОДА, і рвав горло "геть, ганьба"...
І лідери ніби були непогані, кликали кудись...
Сьогодні ні мої діти, ні я, старий чоловік, з вами не пішов і не піду, бо знову на ті граблі, які підставляють нам нові ВітЮльки, наступати не хочемо.
Це не означає, що я з тими...
Але й не з "фюрерами" невідомого походження...
Тому й говорю про програму, про дорожню карту...

... 2014-01-17 / 15:29:24
Для 98989898. Це ваш майбутній концтабірний номер? Швидко ви підготувалися. Чи це номер капо, чи вохрівця, чи стукача, чи ссученого? Скільки у вас варіантів зайнятися програмою розвитку країни!!!

Вуйко Славко 2014-01-17 / 15:00:17
Пісні Майдану. Пан Зеник. Хлопчина з Майдану. 16.01.2014 :
http://www.youtube.com/watch?v=l6E-_HRaeQg&list=UU3dGv7G8ofspQ_ThkFMy_kg&feature=c4-overview

Пісні Майдану. А я не хочу бути емігрантом! пан Зеник 16.01.20014 P1160083:
http://www.youtube.com/watch?v=RsQBrBFrI9Q&list=UU3dGv7G8ofspQ_ThkFMy_kg&feature=c4-overview

сорри 2014-01-17 / 14:22:34
Поки ти, 98989898, будеш писати план, негідники, які вже привладі, візьмуть всіх до нігтя. І ти зможеш використати свій план на тюремній параші

98989898 2014-01-17 / 13:03:53
Ці заклики - не програма, бунт - не вихід.
Розумним людям треба готувати програму розвитку країни, таку програму, заради якої можна йти на радикальні дії.
Бо вже ніхто не захоче просто йти, стояти мерзнути, гнити, а потім купка таких самих представників псевдоеліти, як і теперішня влада, знову буде продовжувати перерозпреділяти і красти,як це відбулося з командою Ющенко...

Нік 2014-01-17 / 11:39:01
Згоден з громадянином!

Генек 2014-01-17 / 10:51:44
І хто тепер буде слухати картавого алкаша-провокатора рецидивіста? Сам зганьбив рух спротиву, а тепер шось скаче ще..

Green 2014-01-17 / 10:36:14
Вже пора брати віник і вимести з України ОТЕ

сорри 2014-01-17 / 10:28:32
Нічого не змінилося. Цю нечисть треба змести!

Громадянин 2014-01-17 / 10:02:18
Кожен українець має стати на захист Конституції і прав людини в Україні, які вчора порушила партія регіонів, узурпувавши владу в Україні внаслідок антиконституційного перевороту.

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5