У потрійній ДТП у Виноградові одна людина загинула, ще четверо травмовані

Сьогодні в обід у Виноградові на вулиці Лейзмана сталася дорожньо-транспортна пригода за участі трьох автомобілів. У цій дорожній пригоді загинула одна людина, ще четверо отримали різні ушкодження.

У потрійній ДТП у Виноградові одна людина загинула, ще четверо травмовані

На місце ДТП виїхала міліція та бригада рятувальників.

За попереднімі данними, не підтвердженими офіційно, жінка-водій "Шкоди Октавії", рухаючись через залізничний переїзд, суттєво перевищила швидкість та зіткнулася із автомобілем ВАЗ-2106 синього кольору. Машину перевернуло на інший бік дороги, багажний відсік повністю зім'ятий. Пасажир ВАЗу загинув на місці.

Під час зіткнення було також пошкоджено "Фольксваген Пассат", припаркований на узбіччі. Деталі уточнюються.

14 січня 2014р.

Теги: ДТП

Коментарі

Андрей 2014-01-24 / 12:51:28
И молите Бога,штобы такой инцедент не каснулса ковото из вас!!!!Потому што у всех есть семьи!!!!!!

Андрей 2014-01-24 / 12:14:37
Никто не знает что ево ждет за углом,,,,вы осуждаете,а посмотрите на себя!!!!Типа вы никогда не совершали ничево плохого!!!!!!Все белые и пушистые

Азеф 2014-01-20 / 10:50:38
НАРОД чтоб вы знали, она была пьяна - анализ показал 5 ПРОМИЛЛЕ алкоголя в крови, и ко всему ВНИМАНИЕ - наличие в крови АМФЕТАМИНА!!!!!!!!!!!!!!!!! Это она ехала со слубы, получается БУХАЛА И УПОТРЕБЛЯЛА НАРКОТУ НА СЛУЖБЕ. Во ЖЕСТЬ - ГРАНИЦА НА ЗАМКЕ у АЛКАШЕЙ И НАРКОМАНОВ. Но факт в другом, теперь погранцы хотят скрыть эти факты - наличие в организме этой сучки алкоголя и наркотиков. ГДЕ ПРАВДА????????????

д.миша 2014-01-18 / 17:10:27
я вот што думаю у нас небило справадливости и небудет да пока есть подкупний суд у вершки министри и т.д.таких людей как ета пограничница над судить судом какой бил в ссср (на рострел сразу )

Светка 2014-01-17 / 17:34:04
и типа она не пяная била !!!но люди видели,что еле на ногах стояла.Обкуреная дрянь

Светка 2014-01-17 / 17:31:16
Говорят,что она уже в военном госпитале типа лечится...ну да,у нас єто вполне вещей.лишь би не отвечать за поступки свои

неля 2014-01-17 / 16:22:40
Сволота пяна.........

Незнакомка 2014-01-16 / 08:56:26
Якщо не усудить наш "доблесний" суд цю дівицю,то є ще вищий суд,суд божий.Рано чи пізно вона закінчить своє нікчемне життя в такий же спосіб...Дуже шкода,що дехто не цінить своє життя і не живе по-людськи.

Азеф 2014-01-15 / 15:04:00
За рулем "Щкоди-октавии" находилась МАРКОВЦІЙ ОКСАНА, военнослужащая ПВ, контрактник Мукачевского погранотряда, контролер КПП "Вилок". Со слов очевидцев, была пьяна в "дымину", настолько, что не могла самостоятельно выйти из автомобиля, еле держалась на ногах. Работников милиции прибывших на ДТП и требоваших Марковцый выйти из своего авто, Оксана посылала "нах-й", грозилась всех уволить, орала матом и была невменяемая. Возникает вопрос, где и самое главное КОГДА, эта СВОЛОЧЬ напилась до УСЕРАЧКИ, когда покинула КПП "Вилок" 35 минут до ДТП??? Получается на работе???????? Так, что это тогда за такая ПОГРАНСЛУЖБА на которой можно - бухать, садиться за руль пьяним ва ЖОПУ и убивать своим автомобилем ни в чем не повинных людей. А все дело в том уважаемые читатели, что "КРЫША" у этой бывшей ИРШАВСКОЙ ПУТАНЫ, да-да, бывшей путаны - ИВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, майор Мукачевского погранотряда, начальник секретки. Марковцый Оксана, родная сестра его жены - Ивченко Мирославы, майора милиции Мукачевского отдела по городу и району Управления МВС Украины в Закарпатской области. Ивченко Саша будучи любовником Марковцый (в тайне отжены) используя свое служебное положение, устраивает Оксану на военную службу, через свои связи среди работников ВЛАСНОЙ БЕЗПЕКИ Мукачевского отряда. Спрашивается, что теперь каждый погранец может свою БЛЯДЬ устроить к себе на работу если она хорошо работает своим ртом и передком??? Доходило до авсурда (об этом знают и таможники КПП "Вилок" и погранцы, ИВЧЕНКО О., ревнуя Оксану приезжал из Мукачева на Вилок в пяном виде по 2-3 раза каждую неделю, вривался на КПП и устраивал той сцены ревности (сестре своей жены), разве не ДУРДОМ???? И все об этом знали, но молчали, боялись ИВЧЕНКО. И вот теперешние события, это результат вседозволенности этого же ИВЧЕНКО О. на которого постоянно заявления пишут соседи пограничники. ИВЧЕНКО О, это дебошир, хам, быдло и конченный пяница, который тоже ПОСТОЯННО ЕЗДИТ ПЬЯНИМ ЗА РУЛЕМ.

вариський 2014-01-15 / 13:53:55
Одмажуть її точно так як і Зузака та й остальних.Гроші то страшна сила.Лиш шкода людей што загинули.Нигда туй порядку не буде у сів продажнів системі!!!

тютка 2014-01-15 / 12:38:57
таких треба до смерти засудити

Тютка 2014-01-14 / 20:05:51
Різати на місті таких горе водіїв. Звісно, коли є форма то можна і врізаним ганяти, от і догонялася с*ка і знову страдають прості люди від гнилої крутизни людей в формі.

Бетмен 2014-01-14 / 18:13:44
А що це не та,вона що не була п'яна??????

asters 2014-01-14 / 14:38:46
аварію зробила пяна пограничниця, перелетіла через переїзд

Правопис 2014-01-14 / 14:31:03
Що одна людина? Хто такий мудрий пише таке дурне?

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет