Медведчук - на Закарпатті, а опозиція направила Автомайдан до його порожнього будинку під Києвом

Одіозний політик зустрічатиме свята на Закарпатті, а тому закарпатська опозиція може організувати реальну, а не показову акцію.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Учасники пікету біля резиденції президента Віктора Януковича у Межигір'ї приїхали до будинку глави «Украинского выбора» Віктора Медведчука, який розташований за 5 кілометрів від Києва.

Перед будинком утворився затор, автомобілі зайняли всю дорогу і проїхати неможливо. Сам будинок оточили кілька сотень мітингувальників, які б'ють ногами в паркан. При цьому вони скандують: «Медведчук - кремлівська шістка», повідомляють ЗМІ.

Незважаючи на те, що організатори закликали активістів заспокоїтися, деякі з них все ж зламали ворота.

Окрім того мітингувальники написали фарбою на воротах і паркані гасла, зокрема, "Палаци дітям!".

Тим часом, як повідомляло Закарпаття онлайн, В.Медведчук зараз перебуває на Закарпатті, де, за інфорацією нашого видання, збирається провести Різдво у своїй садибі в Жденієві в копанії ще одного провідника путінської політики в Україні, секретаря Ради національної безпеки та оборони Андрія Клюєва.

Тому для керівників закарпатського підрозділу ВО "Майдан", створеного цієї п'ятниці на Закарпатті з ініціативи народного депутата Валерія Пацкана, є можливість організувати дієву акцію, продемонструвавши В.Медведчуку та А.Клюєву реальне ставлення до них закарпатців і українців загалом.

29 грудня 2013р.

Теги: Медведчук, Клюєв

Коментарі

Підгоряни 2013-12-30 / 12:12:45
А коли Іванка Чубірка сестройобця Марченкулі Ведмедьової у нас в Закарпатті уже дримбати начнуть в Мукачеві в оту товсту гудзицю а то ун дуже Таможний Вибор у нас туй толкає ханига вафліст

Верховинець 2013-12-30 / 12:09:45
Не знаву але чом в Кієві не знавуть що Ведмедчуку в Жденієвому наш Гобернатор Ледида Конюх Баранинський подаровав 350 гектарів ЛІС а а Щербей Мірко МЧСНИК і Ігорь шо лісгоспом управлявуть просто охранявуть і будувуть фазенду УПИРя Кремльовського Ведмедя

Ужгородець 2013-12-30 / 09:08:39


Онотоле слідкуй за базаром і думай що говориш. Коли пое***ні уроди розкрадають мільярди то що? ТОДІ ДОБРЕ? Чи Медведчук святенник? Гірше іуди немає в цілій Україні. А про Степана Бандеру і його послідовників будете говорити з повагою! Бо за честь відстоювати інтереси свого народу а не ******* *** у москальких холуїв!


Анатолій 2013-12-30 / 09:02:58


Коментар видалено. Адмін


Закарпатець 2013-12-30 / 08:57:15
Та там вже того лісу не залишилось. Одні пеньки.

улпес 2013-12-30 / 00:59:43
Має двох жополизів Щербеїв най му яйця замітувуть на поворотах та дале ліс крадуть !!!

БАМчик 2013-12-30 / 00:58:36
Дракула свою Валахію від ворогів
захищав. А цей...це
УПЬІРЬ

улпес 2013-12-30 / 00:55:58
Побудував маєток у Жденієві задарь руками закарпатців !!!

улпес 2013-12-30 / 00:52:46
Від коли жид відстою словянсько-православні цінності!!!!

Ужгородець 2013-12-30 / 00:15:24
Треба туди організувати автопробіг.
Головне - організувати через фейсбук автомобілістів і дати тут з дозволу адміна статтю, чи оголошення.

Скептик 2013-12-30 / 00:13:16
Питання: чи є на Закарпатті реальна опозиція і дієвий осередок ВО"Майдан"?!?
Відповідь: а про відповідь дізнаємось коли відбудеться/не відбудеться в Жденієві акція, подібна до київської.
Це лакмусовий папір, панове

lemak 2013-12-29 / 23:28:23
Дуже розумна идея. Закарпатци а давайте прогуляемось до маетку цього "Дракули", що в Ждениеви, це ближче чим Киiв.

Ужгородець 2013-12-29 / 22:42:01
З попереднього посилання.
У спаві Василя Стуса Медведчук був адвокатом.
Його слова на суді - „Всі злочини Стуса заслуговують покарання"
Чи адвокатом він був?

Ужгородець 2013-12-29 / 22:39:12
Почитайте хорошого історика Дмитра Чобота.
http://exlibris.org.ua/medv/
НАРЦИС
або Штрихи до політичного портрету Віктора Медведчука

777 2013-12-29 / 22:10:37
Ще не так давно по всьому Закарпаттю для медведчуківського маєтку в Жденієво відловлювали їжаків, бо боялися київські зайди місцевих змій. А ще холуї та працівники держпідприємства "Берегівське ЛГ" поставляли у цю садибу із вольєра ланей, та так незграбно, що понад сто голів прорвали огорожу і втекли на волю, де, майже ручні тварини, стали легкою здобиччю браконьєрів. Оце мабуть і є "український вибір", лиш не для українців, а жидо-масонів з великими амбіціями на престол...

ддд 2013-12-29 / 21:45:10
Агент кдб соколовський думав, що все з кумом пукіним перетерли, та знову, як в 2004 році для медведчука буде печалька.
На його совісті смерть Героя Нації Василя Стуса, а він ще має совість щось в'якати.
Те що грошей накрався, ще не означає, що став пупом землі.

толік 2013-12-29 / 21:18:31
спокойная(((((
яценюка громити Я не буду, бо він свої гроші ЗАРОБИВ!! кличко тим більше! тягнибок - нібито і не багатій! а ця сволоч мала сісти ще в 2005, пронесло. то най іде накуй! і ви шланогвна так само ... задрали протипсіхи = через вас уже 4 роки в гавні сидимо(((

tolik 2013-12-29 / 21:14:10
які у сраного жида "православно" - словянські ціннності????????
най здохне ссука з усіма своїми вилупками(((((((

Др. Мальтус 2013-12-29 / 21:06:12
Оппа!
А де всі коментарі поділися?!

Подивіться, як завив цей вовкулак:

"Я і рух "Український вибір" будемо активно, всіма законними способами боротися за наші православно-слов'янські цінності, за дружбу і економічне співробітництво з Росією, за інтереси людей, яким чужий вандалізм, хаос, цинізм, безлади і брехня тих, хто будь-якою ціною бореться за владу для себе", - заявив Медведчук.

Їм (опозиційним лідерам) хочеться воювати? Я воювати вмію. У нас достатньо сил і можливостей, щоб відстояти наші погляди і переконання".

То він вміє воювати? З ким?

Др. Мальтус 2013-12-29 / 20:56:58
"Ну, нельзя ломать заборы, люди.В 1917 году тоже так начиналось..."
- трошки не так. Якщо б тоді знахабнілі можновладці відчули реальну ситуацію, то й "вєлікого ноября" б не сталося.

Паркани нинішніх вампірів оточують вкрадену у українського народу власність - і на неї не розповсюджується наріжний камінь європейської цивілізації, недоторканне право власності.

Хіба в Європі злодій, що вкрав гаманець чи велосипед, може прикриватись "недоторканністю права власності" і волати, що повернення гаманця/велосипеда - це початок 1917 ?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср