"Замінування" "майданного" автобуса в Мукачеві очікувано виявилося міліцейською "качкою" (ФОТО, ВІДЕО)

11 грудня до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення про замінування пасажирського автобуса «SETRA».

"Замінування" "майданного" автобуса в Мукачеві очікувано виявилося міліцейською "качкою" (ФОТО, ВІДЕО)

Даний транспортний засіб було припарковано на вулиці Червоноармійській, в місті над Латорицею, неподалік від ресторану «Рів′єра». Повідомлення надійшло від правоохоронців о 15:47.

На місці події працював черговий караул 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники спільно з правоохоронцями провели евакуацію пасажирів автобусу та людей, які перебували в прилеглих будівлях. Загальна кількість евакуйованих - 55 чоловік. Також, для забезпечення пожежної безпеки вогнеборці провели попереднє бойове розгортання від пожежного автомобіля.

Фахівцями науково-дослідного експертно-криміналістичного центру У МВС області було проведено обстеження місця замінування. Ніяких вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Причини та обставини справи встановлюють правоохоронці, - повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.

Як раніше повідомляло Закарпаттят онлайн, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида особисто пообіцяв представникам ужгородського ЄвроМайдану, що в області ніхто не чинитиме перешкод транспорту, що їде на Майдан Незалежності до Києва.

Однак уже позавчора у мікроавтобуса, що вирушив з Ужгорода на Київ, хтось зафарбував номерний знак, а за Ужгородом його не хотіли пропускати працівники ДАІ та транспортної інспекції. Вчорашній пвипадок - ще один приклад.

12 грудня 2013р.

Теги: замінування, вибуховий, Майдан

НОВИНИ: Політика

01:24
У Мукачеві п'яний водій скоїв ДТП і втік Фото новина
00:14
угорщина заявила про виявлення двох українських "шпигунів", один з яких – "слуга" із Закарпатської облради Цебер
23:51
/ 4
Український план Орбана. Як угорський лідер хоче використати Україну для перемоги на виборах
19:59
/ 8
угорщина заборонила в'їзд "слузі" з Закарпатської облради Цеберу, який раніше як "діджей з угорщини" їздив у Крим розважати окупантів
01:05
/ 7
У Кам’яниці рубають ліс під новий андезитовий кар’єр компанії Михайла Лаби та оточення нардепа, члена фракції ОП-ЗЖ Фельдмана
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 13
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
» Всі новини