"Закарпатські" нардепи Шуфрич і Гайдош взяли участь у жорстокій зачистці на Грушевського

Жорстка зачистка барикад відбулася на розі Грушевського і Кріпосного провулку, повідомляє кореспондент УНН.

За словами кореспондента, правоохоронці били людей. Вони повалили один з таборів. Міліція затримала кількох активістів. На місці зачистки присутні депутати-регіонали Шуфрич та Гайдош.

"Міліція зачищала жорстко, били людей, це все знімали камери", - повідомив депутат Андрій Шевченко.

"Депутата Пашинського затисли в самій середині бійні, його ледь не задавили. Уникнути розгону не допомогла присутність ні Яценюка, ні Мартиненка", - додав депутат.

"Спецназ розрізав табір на два і крок за кроком просувався вперед", - додав Шевченко.

 Фото Мустафи Найєма

За його словами, були затримані активисти Денис Сергієнко і Роман Атаманюк, яких Шевченко звільнив.

Шевченко також підтвердив, що на місці присутні депутати-регіонали Шуфрич та Гайдош.

Після зачистки протестувальники, які тримали барикади на розі вулиці Грушевського та Кріпосного провулку, перейшли на Майдан Незалежності, про що в озвучку оголосив депутат Олег Медуниця.

У свою чергу інший депутат Шевченко повідомив, що внаслідок зачистки вдалося уникнути поранення протестувальників.

"У хід йшли дубинки та черевики, але міліція швидше штовхалася. Міліції було в кілька разів більше, ніж людей, тому їм вистачало сили. Постраждалих у нас немає", - сказав Шевченко.

10 грудня 2013р.

Теги: Шуфрич, Гайдош

Коментарі

911 2013-12-20 / 18:33:38
Берегсазці! За кого голосували? За долбаного мадяра, що продав вас, європейців, за тепле містечко. Та мало того ще розганяв Майдан!Ганьба Гайдошу і тим, хто пілтримав його на виборах!

Петро 2013-12-10 / 18:43:19
Ужгородці легко можуть наказати шуфрича: бойкотувати відвідування матчів за участі "Говерли", поки там "керує" шуфричонок. P.S. "В семье не без...шуфрича (ґайдоша)"!

не байдужа людина. 2013-12-10 / 15:26:01
Сором який,наш земляк продався регіоналам,заради депутатського мандата,"запроданець",мало того,ще на людей з кийками пішов,сам має двойне громадянство,дітки його точно будуть навчатись в Угорщині,а за народ який так-саме хоче мати можливість навчатись і працювати в Євросоюзі,їм наплювати.А ті кляті беркутовці та працівники МВС,живуть за наші податки,одягаються за наші податки,зарплату мають за наші податки,ще і руки проти нас сунуть,не треба нам таку міліцію,не треба нам таких депутатів,всх на "палю."

Ганна 2013-12-10 / 13:11:19
Повністю підтримую думку О.Д.Лише мирна хода, під Гімн України, на Межигір"я зможе щось змінити.Треба, щоб народ України побачив і переконався на власні очі, як живуть їх "царі" та їх нащадки. Все пізнається в порівнянні.Паралельно треба організувати ходу на Конче-Заспу, без цієї ходи теж неможливо буде, щоб оточення гаранта, тих усіх плебеїв- мільярдерів, котрі зачинилися за високими мурами від своїх обранців, що з українцями треба рахуватися, поважати і дослухатися.

жид 2013-12-10 / 12:44:27
Я проти силового методу разгону демонстрацій, винних в побитті студентів треба обов'язково наказати,офіційно, щоб всі знали і бачили. А тепер для сміху:В ізраілі існують більш гуманні методи боротьби з демонстрантами:(Новое изобретение Израиля- ГОВНОМЁТ. В рамках подготовки к массовым
беспорядкам, которыми может сопровождаться голосование в ООН
по вопросу о независимости Палестины, по заказу министерства обороны> >
Израиля была разработана новая "бескровная" система для разгона> >
демонстраций. "Альхара" по принципу действия напоминает систему> > "Скунс+",
но превосходит ее по мощности, дальнобойности, устойчивости> > и зловонной
резкости запаха.> >> > По информации газеты "Маарив", 23 новые системы
Альхара" будут> > получены ЦАХАЛом в ближайшем месяце. Новая система,
установленная на> > военные джипы, может с огромной скоростью разбрызгивать
вокруг> > смрадную жидкость.> >> > В народе его назвали "Говномёт",Бак вмещает
в себя 6.500 литров> > концентрированнго "жидкости"-говна.> >> > Система
"Говномёт", оснащена жидкокристаллическим экраном и пультом> > для метания
говна , позволяющим водителю вести "прицельный огонь" по> > скоплению
демонстрантов. Тендер на производство системы"Говномёт",> > выиграла компания
"Пладот Эйн-Хара".> >> > Испытание системы"Говномёт-Альхара", по информации
"Маарив", должно> > состояться в ближайшие дни.
>> >
>> > Отметим, что систему "Альхара" пограничная полиция (МАГАВ) получила в
>> > августе 2008 года. Военные отмечали ее высокую эффективность,вонючесть.
>> >
>> > Зачинщики массовых беспорядков после обрызгивания вонючей
>> > жидкостью-говном, вынуждены расходиться по домам, чтобы принять душ и
>> > сменить одежду. Зловонный запах "жидкости"-говна невозможно
>> > истребить, поэтому "обработанную" одежду приходится выбрасывать.
>> >
>> > Те, кому "посчастливилось" лично познакомиться с
>> > "Альхарой",рассказывали журналистам, что "жидкость пахнет хуже, чем
>> > поносные воды, и воняет, как разложившийся обделавшийся труп". В
>> > сегодняшней публикации в "Маариве" отмечается, что израильским
>> > специалистам удалось "усовершенствовать" запах, добавив в него легкий
>> > "аромат" засушенного дерьма скунса,элемент которого несомненно
>> > ассоциируеться с "парфюмерным адом.

О.Д. 2013-12-10 / 12:07:23


Навіть якщо народ просто щонеділі збиратиметься сотнями тисяч на Майдані - це змусить владу піти на поступки. Тим більше, що я прихильник того, щоби не просто збиратися, а йти мирною ходою на Межигір'я. :)


БАМчик 2013-12-10 / 12:07:10
так згідний з О.Д.
Треба виходити .,от і
все !

БАМчик 2013-12-10 / 12:04:12
ну нема лідера, нема
Тимошенко,нікому
переламати ...і перелякана банда
це відчула

О.Д. 2013-12-10 / 12:03:52
БАМчик, а яка різниця? У неділю треба виходити на майдани. Всі, хто може, знову до Києва, хто ні - в Ужгороді. НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ. Просто народ знову виявився кращим за тих, хто записався в його лідери. От народові і треба далі брати владу в свої руки. Дуже сподіваюся, що на Майдані за цей час вже встигли сформуватися розумні і енергійні "польові командири"...

БАМчик 2013-12-10 / 11:57:35
три дні риглота сиділа обіс...на, янукатий теж... і от їм дали прийти до себе...

БАМчик 2013-12-10 / 11:53:08
так момент був втрачений після побиття на Майдані, коли вийшло мільйон людей.

Ганна 2013-12-10 / 10:23:46
Скажіть будь-ласка, чому на Україну впала така кара небесна? Чому ми, пересічні українці маємо так тяжко страждати? Чому ми маємо нести такий важкий хрест, який випав на нашу долю? Мільйон чому?
Невже ніколи правди не буде у нас, невже покидьки на поталу розірвали країну, змішали нашу гідність з землею, невже наші діти не мають права жити так, як діти інших цивілізованих країн? Невже банду донецьких гопників ніхто не зупинить? Уже ясно, що для них поняття почути народ, мирних перемовин це є висока матерія, яку вони не можуть зрозуміти, в принципі, в силу відсутності рівня інтелекту, освіти, елементарної вихованості. Вони розуміють лише свою мову-мову понятій та сили. Нажаль, для України нині це є очевидним, це невиліковна хвороба, яка не піддається лікуванню... Алеж ми, українці, чи маємо хоч якесь право жити просто краще? Нам Бог знає чого не треба і багато не треба. Ми хочемо жити по Божих заповідях та в суспільстві з моральними цінностями, де не порушують права і свободи людини.

О.Д. 2013-12-10 / 10:03:55
Я про це написав ще 4-го грудня. Але це справи не міняє. Нема в нас дороги назад. Тому - тільки вперед. Навіть якщо доведеться копати в сраки оту трійцю "лідерів"...

Копча 2013-12-10 / 09:58:19
Ті троє реблят готують до випуску книгу "Як правильно просрати все".

О.Д. 2013-12-10 / 09:54:57


Та рано ще, Копча, плакати за Майданом. "Лідери опозиції" - гівно. Але побачимо, що в неділю на Майдан прийде людей не менше, ніж до тепер. Нама нам куди відступати і не бачу прричин здаватися. І отут би вже йти всім на Межигір'я. Давно ж підказую тим трьом реблятам... ))


Копча 2013-12-10 / 09:00:43
Ну що, схоже це 3,14зда Майдану. Опозиційні попи Гапони талановито просрали революційну ситуацію і замість того щоб рішуче взяти владу вони тупцяли та водили "хороводи" по урядовому кварталу. Усе таки відсутність мізків та стратегічного бачення у черговий раз показало чому люди не повірили їм на попередніх "майданах" (податковий, ін.) Що ж маємо? Талановито злиті протестні настрої в країні, кілька арештованих активістів,і зневіра у власних силах на кілька років чи десятиліть величезної кількості прогресивно налаштованих громадян.

ГНИДИ.... 2013-12-10 / 08:42:38
Скільки вже можна цим ГНИДАМ глумитись над людьми? Дуже жаль, що вони не знайшли вночі те, що шукали. Дасть Бог найближчим часом знайдуть...

Пожарник 2013-12-10 / 08:41:07
Мало на нашу голову, що треба бути готовим гасити Золоту Гору, а типирка добавляться Дубки і Хрущовська Дача.

123 2013-12-10 / 08:32:23
они простiтутки регiоналiвськi ГНИДИ!!!!!

DмDм 2013-12-10 / 08:27:54
Бог їм суддя.

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 1
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 3
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая