Закарпатці на Майдані одягли каски і взяли до рук бити (ФОТО)

Закарпатці, що зараз перебувають у числі захисників Майдану Незалежності в Києві, одягли каски і взяли до рук бити.

"Стоїмо на передовій разом з десятком закарпатців. Маєм каски. Тривожно, але настрій веселий і бойовий. Страху ні в кого не спостерігаю", - повідомляє з місця події журналіст Андрій Ганусич.

Як повідомляють ЗМІ, зараз на головній площі країни збільшилася кількість службовців внутріщніх військ та "Беркута". Однак їх керівництво стверджує, що захоплення Майдану силовиками не передбачається.

09 грудня 2013р.

Теги:

Коментарі

БАМчик 2013-12-09 / 23:12:03
А люди вас не хають.
Їм просто осточортіли тушки від політики чи жур
налістики

БАМчик 2013-12-09 / 23:01:47
ви для себе оберіть
або ви журналіст
або захисник. оприділіться...

Андрій Ганусич 2013-12-09 / 22:20:15
Вдруге в житті відповідаю на анонімні коментарі в інтернеті. Але оскільки написав у фейсбуці, то скопіюю сюди.

Хочу коротко відповісти тим, хто анонімно хає мене в коменнтарях на закарпатських сайтах за те, що я керував 3 роки деякими виданнями закарпатских "регіоналів", а тепер раптом геройствую на майдані. ПО-перше, які нафіг геройства? Фотки в шоломах виставив, бо мені здалося, що ми зі Світликом дуже кумедні в них. По-друге: для мене ціннішою є думка близьких мені друзів та колег з якими я працював чи не працював. Але такий пост назрів давно, тому пишу...

Просто скажу, що за всі ці роки я не зробив нічого такого, за що б мені було соромно. Не написав жодного рядка за який би мене мучила совість. Так, час від часу в цих виданнях з"являлися брудні матеріали ( які ні я, ні мої журналісти не писали), яким не місце в пресі, однак не я винен, що на Закарпатті не має жодного вільного ЗМІ. Є напів-вільні, але вільного жодного. Тому було два вибори, або працювати так, або відійти від політики і писати про надої корів, або не працювати у журналістиці вазгалі.

Свою позицію я відкрито завжди висловлював, зокрема тут. Працюючи у регіоналів, я на останніх виборах тут написав, що голосуватиму з "Свободу" і закликав до цього усіх. Не раз і не два критикував владу, Януковича і поширював позицію опозицію. Так, я там працював, але по фатку. Принаймні я не Староста (щойно його забанив, виявляється до цього лише приховав) чи інші придворні журналісти , які намагаються вилизати своїм шефам усі можливі дірки, аби отримати від того більші матеріальні та інші вигоди. Я працював, отримував зарплату і більше нічого. А не працював би у них, то працював би у Балог, а не у Балог , то у інших політиків, бо такою є об"єктивна реальність нашої регіональної журналістики. Такою є моя правда.

читач 2013-12-09 / 20:09:28
Хлопці ми усі з Вами! Бережіть себе, будьте пильними, терпіння, наснаги Вам!

vvv 2013-12-09 / 17:27:26
Хлопці, Ви молодці.
Не звертайте увагу на коментарі пінарастів.
Слава Україні!

БАМчик 2013-12-09 / 15:49:10
моє "держіться хлопці " відноситься не до цих ряжених
тусовщіков...

О.Д. 2013-12-09 / 15:33:50
Світлик (той, що нижче) працює і зараз

БАМчик 2013-12-09 / 15:27:23
а це дійсно так ?
що ці двоє на фотках на ригів і на
пагарелого працювали ?

ужгородець 2013-12-09 / 14:59:19
День на Майдані, знявся на фото з бтою - і вже герой. Звіздєц!

??? 2013-12-09 / 14:53:34
А продажний погорєловський Світлик вже робиться героєм?

Іван 2013-12-09 / 14:49:40
Майте вже якусь совість. Но як у таку тяжку годину всяке гімно спливає. Оба "журналісти" роботу не перебирають, роблять на усіх хто дає гроші. То з регіонами то з балогами, то з Погорілим то ще з кимось. Революція переможе, але ми так нич і не научимося.

БАМчик 2013-12-09 / 14:43:25
держіться хлопці...
шкодую що не
лишився...

Ужгородець 2013-12-09 / 14:41:18
Хлопці, нічого не буде, завтра будуть перемови із європейськими керівниками та нарада із Кравчуком, Ющенком, генсек ООн знає про ситуацію, міжнародні кредити "зависають", Янеку все це можуть не простити, та мафія круче.

БАМчик 2013-12-09 / 14:40:26
тільки відїхав...
і от...янукатий дуріє.!

Місцевий 2013-12-09 / 14:39:55
Хлопці тримайтеся і повертайтесь додому неушкодженими. Треба йти вінчовати на Золоту Горку до Кюнюха. Вечером вчора ГКЧП проводив.

Ми з вами 2013-12-09 / 14:39:32
Три майтесь хлопці, ми з вами

Генек 2013-12-09 / 14:29:32
Нно, саме цікаве відбуватися почало, коли ми звіти поїхали...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ