На ранчо "Золота гора" Ледида провів нараду з силовиками і керівництвом закарпатського Міндоходів

Дві години тому на ранчо "Золота гора", що належить родині голови Закарпатського облдержадміністрації і очільника Закарпатської обласної організації Партії регіонів Олександра Ледиди, відбулася нарада за участі керівників силових структур Закарпатської області та керівника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

На ранчо "Золота гора" Ледида провів нараду з силовиками і керівництвом закарпатського Міндоходів

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн, обговорювалася поточна політична ситуація в Україні і на Закарпатті зокрема.

У контексті останніх подій в Києві і масовості протесту на Закарпатті обговорювалися також варіанти забезпечення евакуації правлячої верхівки області в разі подальшого загострення ситуації.

08 грудня 2013р.

Теги: Ледида

Коментарі

ольга 2013-12-09 / 18:32:30
Людоньки!!! Та коли вже піде цей конюх Вже стільки набрався ,сотні бездарів попризначав за землі народні Майже жоден голова не зробив стільки біди для краю,як він А з телеєкранів не зникав,то роди приймав,то йолку рубав ,то футбол ганяв А коли ж працював????

русин 2013-12-09 / 17:57:10
Но не женіть нич на Шніцера, бо в Мукачеві ничим не ліпший Васюта не один рік і по грошам переплюнув уже не одного керівника в області, а належить явно не команді Ледиди. Тобто уловіть разницю між казнокрадами, а її просто не має. Робіть висновки.

Хірург 2013-12-09 / 10:39:14
Ниська нараду Обласного управління проводив Брич, бо вповів тихо по секрету Що Першим Ко уже втік в європу ще в п'ятницю ніби на лікування Став Ромцьо Шніцер із великим КУФЕРОМ з "євро "наш головний дохтур закарпаття . Аипланує Ромцьо там в європі в німеччині бити доки не закінчиться Майдан, бо за то шо уганяв і репресовав дохторів боіться шо го можуть і накопкати в товсту гудзицю..

Адвокат 2013-12-09 / 10:16:19
На цей раз галстуки суддям не різали? П-О-З-О-Р-И-Щ-Е!!!

vvv 2013-12-09 / 10:10:54
Нарадилися вдосталь за стільки років, то вже би час і міру знати, як совісті немає.

Антал 2013-12-09 / 10:09:00
А чому мене на нараду не запросили. Я також активний ЧЛЕН боротьби з корупцією. Вчасно приношу на Золоту Гору доведений для мене внесок від боротьби з тією ж корупціяєю, а тепер чогось незапросили. Видно сума внеску зросте, а так хотілося поїхати у Австрію ліжатися. Невже й мене на голодний пайок рішили поставити?

пичкомайстер 2013-12-09 / 10:05:51
а ви****ок Жалива зараз сидить там, звідки колись випав у матері на голову :-)

сокира 2013-12-09 / 09:57:27
а виблядок нагуляний жалива там був ? жалива уже лижі мастить у словакію під захист русинів.

555 2013-12-09 / 09:56:22
Прокурор демонстративно на наради до Конюха не ходить. Це ж треба, за призначення та перепризначення райміськпрокурорів бабло збирає той же Конюх. Він відчувається обділеним. Це ж треба, "боротися" з корупцією має Корбань, а дивіденди від запеклої боротьби отримує хтось інший. РАНЧО від такої боротьби тільки розширюється.

варош 2013-12-09 / 09:44:19
Сьогодні, 9 грудня: Міжнародний День боротьби з корупцією.Мабуть пан Ледида зібрав гопкоманду щоб гідно зустріти це дуже величне свято на теренах Закарпаття ,знедоленого та загнаного в прірву злиднів.Чи можливо саме на цих зборах прийняли рішення про оголошення чергового тендеру на будівництво,наприклад, закарпатського космодрому .А що це буде так багато грошей з бюджету ,і головне законно!Пофіг їм думати про поневіряння безробітних краян.

слідчий 2013-12-09 / 09:43:54
Ректор має не волочитися, а бігти попереду. Бо він намутив більше всіх

Петро 2013-12-09 / 09:10:03
Будуть втікати, нехай не забудуть взяти з собою ректора з його нікчемною "командою".

Sasha 2013-12-09 / 08:18:41
Ачому обласного прокурора не запросили на сходку?

класика жанру 2013-12-09 / 07:59:08
Що О.О.Ледида, В.В.Варцаба та ваші прихвостні? Страх сковує свідомість, тіло, душу? Страх робить з людиною неймовірні чудеса!
Збиралися ви усі щурі від свого безсилля та безвиході, збиралися ви, розробляти план власного порятунку у разі поразки, усе награбоване на горбі не понесете, все буде націоналізовано. Це буде справедливо і законн по відношенню до тих, хто принизив та зрадив свій народ.Таке ніколи не пробачається! Ви нас в землю риєте, а ми встаємо і йдемо далі, від того ще дужчими стаємо.Вас купка гною, а нас мільйони!

Присутствующий 2013-12-09 / 07:57:20
На этом совещании от Иванча так воняло, что бедный Варцаба даже пересел. Наверное есть чего бояться.

Йовжіко 2013-12-09 / 07:29:10
Ви що не знаєте що уже три роки всі наради, семінари, перемовини, виставки, і всякі тусовки з іноземними делегаціями проходять виключно на його Ранчо "Золота гора", це щоб копійка виділена із скудного закарпатського народного б"юджету не дай Бог не пролетіла попри Його ненажерливу і безрозмірну кішеню ....

Дорн 2013-12-09 / 06:52:11
А що ,на Золотій горі губернатор збудував підземний бункер і провів навчання по евакуації????Чи збір урядників на ранчо - це спосіб чергового траншу з бюджету на оплату оренди приміщень губернаторського кабака????

олег 2013-12-09 / 06:16:47
На конях будуть прориватись.

Лоци 2013-12-09 / 00:47:20
якщо буде похід на Золоту гору - я і мої друзі йдемо

ПРОЗАСИДАВШИЕСЯ 2013-12-08 / 23:38:28
Прос**ли владу ненажерливі виродки, а тепер їм не віриться, що це кінець і пора подаватись в біга, поки за ними не прийшли! Тільки цікаво, як "Золоту гору" забере з собою Ледида в дальнії края?

НОВИНИ: Політика

01:21
Активісти опублікували списки підкупу за Андріїва в Чопі і відео розмови з "купленим" виборцем (ДОКУМЕНТИ)
19:45
/ 1
МЗС України: Угорщина намагається створити на Закарпатті анклав
14:14
На Закарпатті документують можливі порушення виборчого законодавства у "день тиші"
19:33
/ 7
З темою "Альфа-Банку" пов'язана чергова корупційна оборудка мера Ужгорода під назвою "електронний квиток" (ДОКУМЕНТ)
18:15
/ 2
15 закарпатських кандидатів ЦВК попередила про порушення у передвиборчій гонці
12:12
/ 9
На час призначення Рубеля начальником поліції Закарпаття Стефанишин перебуває на лікарняному
01:23
За кілька тижнів на набережній Незалежності в Ужгороді зроблять пластикову розмітку велодоріжки
00:55
/ 37
Новим очільником поліції Закарпаття призначений Андрій Рубель
19:41
/ 10
Сійярто зробив вигляд, що не розуміє обурення України передвиборчими вояжами угорських високопосадовців на Закарпаття
19:16
/ 1
СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування на Берегівщині і Мукачівщині
16:56
/ 11
Ужгородська міськрада, заперечуючи, підтвердила, що обслуговується в російській "Альфа-груп"
12:00
/ 6
На Закарпатті СБУ порушила справу за сепаратизм через "передвиборче" забарвлення частини Закарпаття в "угорські" кольори
11:49