Голова Закарпатської облради акцентував на персональній відповідальності Варцаби за силовий сценарій на площі Народній

Сьогодні на позачерговій сесії Закарпатської обласної ради її голова Іван Балога наголосив на персональній відповідальності начальника УМВС України в Закарпатській області Василя Варцаби в злочинних діях міліціонерів на площі Народній в Ужгороді, що мали місце 5 жовтня.

Голова Закарпатської облради акцентував на персональній відповідальності Варцаби за силовий сценарій на площі Народній

Зокрема І. Балога недвозначно констатував, що  "Варцаба - несе особисту відповідальність за "винесення" активістів з площі Народної".

Після цього голова Закарпатської облради також запропонував керівнику міліції покинути сесійну залу, адже його присутність впливає на прийняття рішень провладними депутатами.

 

02 грудня 2013р.

Теги: Народна, Варцаба, Майдан

Коментарі

Іван Іванович 03.12.2013 / 13:54:44
Нехай бог боронить Вас підняти руки на наших дітей постійно у формі ходити не будете люди будуть їх вичисляти і гасити

лучше позже, чем никогда 02.12.2013 / 21:02:04
Правильно! Бо злочинні дії міліції тоді привели бандита з великої дороги (отпетого ледиду з банди сволочей -риггоналів)до скоєння злочину з спотворення площі Народної та пограбування бюджетних коштів в особливо великих розмірах!(3,5 млн.грн.)Так що будете за скоєне відповідати -РЕГІОНАЛИ-ГАДИ І НЕЛЮДИ!!!!

Згадала баба як дівкою була 02.12.2013 / 20:29:31
Це аж тепер згадав. А де був раніше.

НОВИНИ: Політика

17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
» Всі новини