"Призупинений" ректор УжНУ не голосував за відставку Януковича

На позачерговій сесії Ужгородської міської ради на пропозицію депутата від фракції УДАРу Ростислава Буланова ставилося питання про голосування вставанням по ключових пунктах.

"Призупинений" ректор УжНУ не голосував за відставку Януковича

На пропозицію внести до проекту рішення вимогу відставки президента В.Януковича ректор УжНУ Федір Ващук, котрий сьогодні заявив про "призупинення" свого членства в Партії регіонів, не встав, висловившись у такий спосіб проти цієхї пропозиції.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, однією із основниї вимог ужгородського і загальнгоукраїнського Майданів є "Зека - геть!" - тобто відставка В.Януковича з поста президента України.

02 грудня 2013р.

Теги: Ващук, Янукович

Коментарі

Викладач 2013-12-05 / 11:23:23


До УжНУ.
Молодець,що згадав про Фенича. Цей член Партії регіонів (уже другої-в минулому робив кар"єру в СДПУ (о)) жопу рвав донедавна,щоб Ващук став ректором,жопу рвав,тупо виконуючи всі його розпорядження (мудрості ж нема,лише маніакальне прагнення до збагачення та влади заради тих же грошей),а тепер в черговий раз "прозрів". Воістину немає меж людській мерзоті.

УжНУ 2013-12-04 / 23:51:17

З Рошка всі сміються. Там ще один такий є - Фенич. Більшість викладачів ЩИРО підтримуюють своїх студентів і йдуть на мітинг.

УжНУ 2013-12-04 / 23:49:45

З Рошка всі сміються. Там ще один такий є - Фенич. Більшість викладачів ЩИРО підтримуюють своїх студентів і йдуть на мітинг.

Гейза из Ботфалво 2013-12-03 / 23:59:14


Гаром "Призупинянтов" вижу, де гол вон Дюрьо Перьоста, наверно елутозот у Киев, вчера видел, как она из большой куфер садилась у вонот у столицабо. Она наверно немножка капуста заклала для февнека Табачник-Баговчик, чтобы ее ректором делала. Удь ван, фиюк, ез Илонка говорил неке тегноп...

Знаючий2 2013-12-03 / 20:33:28
Що ж тепер в цій ситуаії буде робити Палінчак, який нещодавно вступив у лави партії регіонів????? Він, біднесенький, так радувався отому мандату та членству у цій "шанованій" партії, так потирав від радості свої маленькі та брудненькі рученята, тепер все пшик.....як завжди, Палінчак хотів вилизати задниці (те що він найкраще вміє робити), а тепер у тую задницю й дістане!!!!!!

Rubish 2013-12-03 / 13:35:24
Эта прости-Господи (тутка) во все времена старалась быть на плаву: и при Медведчуке, и при "помаранчах", и сейчас... Депутатство в горсовете купил для продолжения и упрощения приватизации зданий на Корзо. Сколько ниточке не виться, а коец будет...

людина 2013-12-03 / 11:30:57
Якщо ващук не піде сам, то його заставлять у у будь-якому випадку. ПРдуни за те, що рано наклав у штани, а якщо ПРдуни підуть, то нова влада пригадає йому всі його афери.
Він скоро зрозуміє, що проект з УжНУ не вдався і в потрібний млмент сам рвоне за кордон. Чекати розвязки до кінця не стане. Йому є що втрачати.
Ну і хай валить! з усіма своїми перестами і іншими жополизами.

евромайдан 2013-12-03 / 00:38:53
Ректора та Проректора в відставку,вони ущемляють права студентів. Надоіла іхня брехня,вони вже повностю погрязли в корупціі

777 2013-12-02 / 22:12:29
молодец! скорее всего вспомнил...как в 2004 студенты скандировали "Русин геть!"...решил не повторять его путь...сыграл на опережение...

Cruel 2013-12-02 / 21:30:28
Гавно вiн таке як i зек

123 2013-12-02 / 21:21:10
І його нахер із УжНУ

Роман. 2013-12-02 / 21:02:23
призупинив- це як? це з роду "трішки вагітна", "недоперескочив". Він як Яник, хоче на двох стільцях сидіти, але згодом впаде з обох.

право 2013-12-02 / 18:41:34
КРИСА! ЛЮСТРАЦІЯ!!!

борис 2013-12-02 / 18:12:50
Цьго хитро зробленого ректора треба гнати в шию. Щоб лишитися на посаді він вступить в любу політичну партію. "ТУШКАнчик"

gugi 2013-12-02 / 17:22:02
Поки ниякого шухера неболо, та і ващукові боло всьо добрі..А типирь уже буде шось казати.

2323 2013-12-02 / 17:03:32
Но і нафіга вун мозги пудрить?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК