Ректор УжНУ "призупинив" своє членство в Партії регіонів

Один із найодіозніших і найактивніших членів Партії регіонів на Закарпатті, ректор УжНУ Федір Ващук оголосив про призупинення свого членства в партії регіонів.

Ректор УжНУ "призупинив" своє членство в Партії регіонів

Про це Ф.Ващук оголосив перед багатотисячним мітингом ужгородців, здебільшого - саме студентів УжНУ, які прийшли колоною з ужгородського Майдану - площі Театральної - до ректорату УжНУ. Що означає "призупинення", Ф.Ващук не повідомив.

Після цього мітингувальники стали перед будівлею ОДА, де до них вийшов перший заступник "губернатора" Ігор Свищо. Невдалі і неоковирні спроби "регіонала" щось пояснити мітингувальники зустріли свистом.

Як раніше повідомило Закарпаття онлайн, колону студентів УжНУ очолив провладна "тушка" в Ужгородській міськраді Михайло Рошко, а в.о. голови Закарпатської ОДА призначено Івана Качура.

02 грудня 2013р.

Теги: Ващук, Свищо, Партія регіонів

Коментарі

УжНУ 2013-12-04 / 23:53:44

З Рошка всі сміються. Там ще один такий є - Фенич. Більшість викладачів ЩИРО підтримуюють своїх студентів і йдуть на мітинг.

Влада розпочинає репресії в Закарпатті 2013-12-02 / 23:40:13
Після виходу з Партії регіонів Федір Ващук потрапив у Києві в опалу. Під жорстким тиском влади Федір Ващук написав заяву про звільнення з посади ректора Ужгородського національного університету. Наказ про призначення нового ректора УжНУ вже підписано. Преде активом УжНУ його представить заступник міністра освіти вже завтра.

Гейза из Ботфалво 2013-12-02 / 23:18:00
Гаром "Призупинянтов" вижу, де гол вон Дюрьо Перьоста, наверно елутозот у Киев, вчера видел, как она из большой куфер садилась у вонот у столицабо. Она наверно немножка капуста заклала для февнека Табачник-Баговчик, чтобы ее ректором делала. Удь ван, фиюк, ез Илонка говорил неке тегноп...

До Діда Щукаря 2013-12-02 / 23:08:34
Є цілком достовірні дані, що пархатенький Федько шукає вихід на "Український вибір" Медведчука... Дай Бог, щоб прорахувався, паскуда!

Михайло 2013-12-02 / 22:24:14
"...оголосив про призупинення свого членства"
..............................................
Що означає оте дивне "ПРИЗУПИНИВ"? Що то за такий підвішений стан людини? То він ЧЛЕН чи уже НЕ ЧЛЕН??? Чи просто перестане молитися на портрет Янукавича зранку, а чи також і ввечері?
А як тільки все утрясеться, то знову буде молитися?
Одним словом - ПРдун.

БАМчик 2013-12-02 / 20:07:34
Призупинив ? тобто ?
А-а недокакав ...
Так і кажіть...

надан-у 2013-12-02 / 18:48:21
А марку, пардон, грецького літачка можна дізнатись?

Крім: Акрополя (туризм), "Метакси" (коньяк) і моря/пляжів - греки нічим "похвалитись" - не можуть.

А ще вони відомі... фієстою. Це - обов'язковий, загальнонаціональний, пообідній сон!

Криза ж у Греції, через надмірну кількість чиновників, які працюють у ДВІ зміни (на один... робочий стіл). Крім того, ще донедавна греки отримували: тринадцяту, чотирнадцяту і навіть - п'ятнадцяту зарплати, не рахуючи, обов'язкових, грошових премій на Різдво та Пасху!

А от Россія симпатизує грекам із двох причин: бо - православні (тобто годяться у "русский мир") та... роблять проблеми усьому ЄС (якому довгий час подавали неправдиві звіти про своє фінансове становище)!

Скоріше за все, що саме начитавшись росіян, "надан" тролить нас усіх...

ФФФ 2013-12-02 / 18:21:01
Створюється нова партія - ППР (призупинена партія регіонів).

Дід Щукарь 2013-12-02 / 16:54:51
Був Федя Ващук і в СДПУ(о), наступна партія, в лави якої він вступить, це наступна партія влади, яка б вона на сьогодні не була - навіть опозиційна (Батьківщина, Удар, Свобода). Хоча в Свободу, напевно, Табачник - його одновірець - не пустить.

Леново 2013-12-02 / 16:45:53
Чого студенти повелися на тюленя Рошка, могли обрати кращого лідера, А цей їх продав 2 роки тому, тепер примазався бо шеф Ващук наказав.

Челядник 2013-12-02 / 16:25:01
Люстрація всієї нечисті! Інакше ця Революція з кров"ю наших дітей зійде на ніщо. І ці паскуди знову будуть нагорі, а порядні люди під ними

Ужгородець 2013-12-02 / 15:05:51
Всю ващуківську банду треба гнати геть! Ці лакеї-фарисеї ("призупинені" регіонали) зганьбили УжНУ

ЛЮДИНА 2013-12-02 / 14:36:05
Нехай всі ці ледиди, антали, ващуки, рошки, перести, шандори і офіцинські ідуть не тільки з ПР, а під три чорти!!!
ВСЮ НЕХАРЬ ГЕТЬ З ПОСАД!!!

ЛЮСТРАЦІЯ!!! ЛЮСТРАЦІЯ!!! ЛЮСТРАЦІЯ!!!
СУД!!! СУД!!! СУД!!!
Як у чехів і прибалтів! Щоб це гівно більше тут не вспливало!

читач 2013-12-02 / 14:06:07
Для чого в неї вступав, думав навічно? Вступив, вибачте у багно, а тепер вийшов.Алеж багно воно і є багно, смердить і важко відмити.

Іван Сила 2013-12-02 / 13:47:42
На мій погляд такі маріонетки як Ващук тіль й шукають завжди тепле і грошовите місце в потрібних партіях. Його кроки щодо хабарництва і нищення освіти та перебування в пр. не змиє жодне оправдання. У середньовіччі у злодіїв випалювали на чолі ЗЛОДІЙ. Можливо щось подібне варто ввести в сучасному світі із сучасними технічними новаціями? Можливо створити світову базу злодюг і занести туди кожного хто хоча б раз обдурив, вкрав чи був членом пр...

студент 2013-12-02 / 13:45:39
виставити перед студентами баригу-контрабандиста Свища, який вміє лем мичати так як і валютчик Бушко, це повне фіаско регіональної влади!!!

студент-економіст 2013-12-02 / 13:39:16
М.АЗАРОВ призупинив евроінтеграцію ,а наш Федя(Ващук) призупинив членство в ПР.холуйство вищого гатунку

Саша 2013-12-02 / 13:36:58
Игорь Свищо ти порядний чоловик.Вийди з партии регионив.

DVNZ 2013-12-02 / 13:32:22
Як не можна бути трохи вагітним,так не можна бути трохи призупиненим регіоналом. Цікаво - це весь Федір Григорович призупинив регіональне членство чи тільки якась його частина? Тепер, мабуть, треба буде швиденько вступати в новостворену (може, вже завтра)прогресивну регіональну партію Льовочкіна-Богословської. Разом зі своїм шефом Тютюнником.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"