«Говерла» (Ужгород) – «Таврія» (Сімферополь) - 2:1;

Голи: Нікулае 29, Нікулае 69 - Бусаїді 50 (пен.);

Попередження: Савіч 11, Нікулае 37, Іканде 88 - Аксьонов 15, Гомес 58, Коробка 68, Ярчук 82, Приходний 90 +4;

«Говерла»: Надь, Савіч (Іканде 46), Нікулае, Кочіш, Леандро, Лисицький, Трухін, Дандеа, Лисенко (Буяльський, 67), Ле Таллек, Орос;

«Таврія»: Кахріман, Бурдужан, Гуменюк (Приходний, 84) , Гомес ( Павленко, 85), Гойї Алію, Коробка (Мельник, 87) , Бусаїді , Ярчук, Габовда, Свенссон, Аксьонов;

Результат завершального матчу осінньої частини сезону для нашої команди проти «Таврії» важив багато для нашої команди.

Адже команди знаходяться практично по-сусідству й несприятливий для нас результат двобою значив би наближення до небезпечної зони. Та й на зимові канікули хотілося піти на мажорній ноті з піднесеним настроєм. Так у підсумку й сталося.

Прохолодна погода  не сприяла заповненю трибун на «Авангарді», проте вболівальники на фанатських секторах в обох команд були присутні. З Сімферополя приїхали  10 найвідданіших вболівальників «Таврії", а в "Говерли" традиційно з фанатського сектору була потужна й феєрична підтримка.

В’ячеслав Вікторович обрав таку ж ігрову схему як і в поєдинку з «Динамо», випустивши Ле Таллека в центр поля, а Трухіна на лівий фланг – всі інші грали на своїх звичних позиціях.

«Таврія» вийшла без своїх лідерів – травмованих Назаренка та Калініченка, проте креативу командним діям додавали швидкий Коробка, технічний Гомес та цупкий на вістрі атаки Бурдужан. А стовпом оборони в таврійців був досвідчений капітан Буссаіді.

В перші хвилини поєдинку команди наче придивлялися одна до одної, шукаючи варіанти для розвитку своїх атак. Першими таку нагоду мали господарі – на 8-й хвилині після флангової передачі позиційно помилився Буссаіді, й м’яч зльоту замикав Дмитро Трухін – пролетів над перекладиною. Далі гра перейшла в спокійне русло й хвилин 20 тривала боротьба в центрі поля, точилася позиційна боротьба. На 29-й хвилині широка атака господарів завершувалася ударом Кочіша, Разван пробив м’яч влучив у гравця «Таврії», відскочив до Нікулае, а удар останнього був точно в кут воріт Даміра Кахрімана – 1:0.

Через десять хвилин Леандро з лівого флангу навісною передачею знайшов у штрафному майданчику Кочіша, Разван пробив головою – поруч зі стійкою.   Чергове загострення було наприкінці тайму – знову пройшла передача зліва від Трухіна, Лисенко головою пробив, але заслабко й кіпер гостей без проблем забрав м’яч.

В перерві між таймами на стадіоні відбулося ще одне дійство голова облдержадміністрації Олександр Ледида, міський голова Ужгорода Віктор Погорелов та почесний президент ФК «Говерла» Іван Шуфрич привітали всіх з 60-літтям стадіону «Авангард» і вручили екс-директорам стадіону та працівникам-ветеранам почесні грамоти та подяки.

Друга половина матчу розпочалася з заміни в стані господарів поля, замість Савіча, який отримав попередження вийшов Гармоні Іканде. Але вже через 4 хвилини підопічні Хрістопулоса зрівнюють рахунок поєдинку. Швидкий Коробка втікає в штрафній від румунського захисника Александру Дандеа, але він стелиться в підкаті і вибиває в нападника «Таврії» м’яч, Володимир падає й після паузи арбітр Юрій Мосейчук вказує на одинадцятиметрову позначку.  Пенальті холоднокровно реалізував Буссаіді.

Після цього гра стала дещо нервова, господарі намагалися повернути втрачену перемогу, часто спішили й помилялися під час передач. На 57-й хвилині Гармоні міг забити, але надійно зіграв Кахріман, а через 6 хвилин потужно зліва вистрілив Леандро, м’яч затріпотів у сітці зовнішньої сторони воріт.  Лише на 68-й хвилині прострільну передачу перед лінією воріт зумів прийняти і забити другий гол Маріус Нікулае, який і став справжнім героєм цього матчу.

Проте за 6 хвилин до завершення гри гості могли відігратися – навісну передачу з лінії воротарського майданчика замикав Приходной . На щастя для нас, на допомогу Надю прийшла стійка воріт.

В час, що залишився господарі  діяли обережно  й спокійно втримали переможний для нас результат.  Так що йдемо на зимовий антракт з хорошим настроєм.