Рахівська райрада вимагає від Януковича підписати Угоду про Асоціацію з ЄС

На 16-й позачерговій сесії Рахівської районної ради депутати ухвалили звернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою підписати угоду про асоціацію України та ЄС на саміті, що відбудеться у Вільнюсі 28-29 листопада..

Рахівська райрада вимагає від Януковича підписати Угоду про Асоціацію з ЄС

Із 43  депутатів загального складу ради на сесії були присутні 33. Всі вони одноголосно підтримали текст звернення.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора відбулася позачергова сесія Рахівської міської ради, на якій присутні депутати одноголосно підтримали аналогічний текст звернення.

27 листопада 2013р.

Теги:

Коментарі

Гуцулик з лугів 2013-11-28 / 15:26:47
Нині Андріюк дімка кричав на всіх депутатів від ригоаналів чому голосували за євроінтеграцію рознос був серйохний а саме білше постраждав наш Головний Заповідний начальник Теличук Василь його Андріюк по писку набив кажуть і в гузицю копанців два дав

Гуцул з Богдана 2013-11-28 / 07:19:48
Дмитрик Андріюк лиш то іробить що через П риступу і Теличука рубає ліс день і ніч і роздає полонини і землю на Драгобраті Риггам Донецьким за це його рано чи пізно будуть судити падлюку за всі злодіяння шо цей підприємець злодюга родом і з Ясіня приніс Рахівщині і людьом! А в усьому винний Беркела старий маразматик шо го поклав на трон у Рахові а він тепер старого Беркелу називає Не інакше як " старий пердун" так му й треба Беркелі і ще хоче Андріюк переобрати на голову. Райради замісто Николи Беркели свого Кума і друга Василя Теличука із Заповідника

Гуцул з Буркута 2013-11-27 / 23:14:03
Тоді буде як при приході радянської влади на Україні!Розкуркулення-заберання земель від їхніх власників чи забирання підприємств!!!???Це лише пусті звуки з вашого боку,а Ранташику дякую за файний майдан,показав що має ще мінтя в голові!!!А не розумію Сурмача і Саїка-гарно докерували районом і гарно віддали його ригам,їхня пісня вже проспівана,але вчора так гордо стояли з дідом-маразмом Драшкабою,думали що можна вдруге зайти в ту саму річку!!!

Довбуш 2013-11-27 / 22:46:48
До того Шо з "Буркута"... То чоловіче, неборе, тупий, як колотвицьи... Або хіба якис рігіанал! Ті "сопляки" - це майбутнє!!! Вони вже скоро будут керувати в сій державі і цей процес не зворотний, бо за молодими майбутнє, і це, як в алгебрі - аксіома! А то, Шо ти думаєш, Шо для вас бандюків, всьо си кінчит, як було при ющеві ... То твоє право!!! Ніхто не боронит займатиси самонавіюваньим.
Тягнибок си з вами панькати не буду!

гуцул 2013-11-27 / 22:19:25
2 Буркута
Район вже тошнить від того, як ним "рулить" Беркела, а ранташик Косівський і ті сопляки - це в районі єдині, хто збирає людей і відстоює ті питання, на які ні БЮТ з Німчуком ні Удар з Даном ні ЄЦ з баблом не спроможні вирішити. А про демократично налаштовану Рахівщину і ригів це смішно

Гуцул з Буркута 2013-11-27 / 21:49:16
Так думали в 2004 році,коли Ющ проголосив бандитам тюрми,теж казали що Беркелам,Білякам та іншим ригам буде кінец!!!І що,де тепер Ющ а де тепер Беркели і Біляки,Ющ строїт дачу в Татарові а Беркела рулить Рахівським районом!А хто даст їм по сраці???Ранташик Косівський чи ті сопляки,що їх набрав та пуцькає ними?

Довбуш 2013-11-27 / 21:12:22
До "Буркута".
Яка демократична Рахівщина за них буде голосувати? Хіба запроданці, алкаші і всі работнічки держустанов, які не мают стрижньи і совісті! У мєсних "рігіаналів" не було свалу, бо якщо не буде асоціяціі і даст Бог начнеси "замєс", то Янукович і ко, може ще втечут... А мєлка шваль куди подінеси - всі знают де вни жіют, хто в них діти і так далі... Такшо сраку свою вни страхуют. Але своє дістанут і так!
Слава Україні!
П.С. В депутати райради треба молодих хлопців із Свободи вібирати!

Гуцул з Буркута 2013-11-27 / 20:17:59
А чого ти Гуцул вважаєщ що це їх провал?Демократично налаштована Рахівщина вибере їх знову на виборах до місцевих органів самоврядування!А от Андріючок поїхав на сесію обласної ради,але там так і не зявився!Вирахувати із заробітної плати і накласти догану!

Alex 2013-11-27 / 20:13:15
Шановні громадяни України, йде відкрите онлайн голосування щодо Євроінтеграції України: http://evrointegracija.net.ua/ Зробіть свій вибір, або хтось це зробить за тебе!

гуцул 2013-11-27 / 19:47:35
Ну вони взагалі спочатку пробували просунути свій текст рішення, який був схожий на той, що подала рахівська "опозиція", різнився він тим, що слово "вимога" було замінено на "прохання" і було викинуто пункт про рішення кабміну і про Юльку, думали шо пройде, но не тут то було, депутати це помітили і почали вимагати внести ці два пункти, тоді Фірка з трибуни спробував залякати, типу або ми приймаємо це, або взагалі можемо нічо не прийняти, це викликало обурення і зійшлися на тому, що окремо будуть голосувати за кожен пункт, в результаті кожен з пунктів набрав більшість голосів і при голосуванні в цілому - всі 33 депутати проголосували. Ось такий провал, можна сказати, самі влаштували собі Беркелоїди)))

Василь 2013-11-27 / 18:35:34
Гуцуле, а як так сталося, шо "беркілоїди" допустили замість просимо написати вимагаємо?

гуцул 2013-11-27 / 17:41:51
Щиро дякую за розуміння, тому що це було спірним питанням!!! Наводжу текст:
Рахівська районна рада вирішила:
1. Звернутися до президента України Віктора Януковича з ВИМОГОЮ:
- скасувати рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
- продовжити курс на Євроінтеграцію України та проведення відповідних реформ;
- невідкладно вирішити питання лікування Ю. В. Тимошенко за кордоном;
- прийняти участь у Саміті "Східного партнерства" в м. Вільнюс 28-29 листопада 2013 року та укласти угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
2. Дане рішення надіслати до Адміністрації Президента України

Адмін 2013-11-27 / 16:54:57
Не кричіть так... ))

гуцул 2013-11-27 / 16:51:57
Брехня в заголовку не "просить" а ВИМАГАЄ!!! ВИПРАВТЕ БУДЬ-ЛАСКА

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 5
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ