ТУКЗ-КМКС висловив жаль з приводу зупинки євроінтеграції України

Текст відповідної заяви надійшов на адресу редакції Закарпаття онлайн.

ТУКЗ-КМКС висловив жаль з приводу зупинки євроінтеграції України

Заява

Товариство угорської культури Закарпаття (ТУКЗ-КМКС) з жалем констатує, що процес наближення України до Європейської спільноти було призупинено.

ТУКЗ-КМКС і в подальшому підтримує Україну щодо освоєння нею цінностей Західної цивілізації та приєднання до її інституцій.

ТУКЗ-КМКС сподівається на відновлення Україною інтеграційного процесу, що може створити умови в тому числі для покращення становища угорської громади Закарпаття.

м. Ужгород, 25 листопада 2013 р.

Президія ТУКЗ-КМКС

26 листопада 2013р.

Теги: ТУКЗ-КМКС, євроінтеграція, Угорщина

Коментарі

Матяш 2013-11-29 / 17:07:53
А навіщо нам виходити? Обоснуйте. Навіщо ж ми вам? В березні конкретно 15 числа поливати білою краскою монумент Петефі можете? Мішати нам проводити національні свята? Підпалювати памятник на перевалі? Якщо могли це то нащо ми вам тепер?

О.Д. 2013-11-27 / 10:52:12
Що значить "важко передзвонити?" Хто, кому і з якої причини має дзвонити? Повторюю - організаторів нема. Тому просто беріть прапори і приходьте. Або не приходьте, як це було досі. І те, і друге буде оцінено громадою, що візьме участь в мітингу...

Це я 2013-11-27 / 10:48:19
до О.Д.
Я думаю так само, потрібно спільно озвучувати свої вимоги, навіть з нашими відвертими недругами можуть бути спільні інтереси.
З іншого боку важко подзвонити? А може, вигідніше потім уприкати, що "вас там не було". А якщо відмовлять на дзвінок, тоді і говоріть що не хочуть спільно виступати.
Це той момент, коли потрібно забути про свої образи.

Олег Диба 2013-11-27 / 10:40:02
Istvan, ви провокатор? Хто вас змушує звертатися до Піпаша? Хто вас змушує брати український прапор, хоча в цьому немає нічого поганого, бо йдеться про євроінтеграцію України, а ви і інші угорці - громадяни цієї країни? Де зривали кокарди? Ви про ту очевидну провокацію Йоббіка, що мала місце в Ужгороді?

Той, хто хоче щось зробити - шукає способи, той, х то не хоче, шукає "відмазки".

Он сьогодні депутати-"угорці" не поставили свої підписи під зверненням до мера Ужгорода про скликання позачергової сесії міськради. По-вашому, це також випадковість?

Беріть євросоюзівський чи угорський прапор і приходьте...

Istvan 2013-11-27 / 10:27:14
Ну, звичайно, КМКС і УМДС як раз до мадярофоба Піпаша будуть звертатися... І чому теперь усі українці Закарпаття чекають на майдан людей з угорськими прапорами, якщо було казано: на пікети виходити лише з прапорами України? Ну так - виходьте сами. З угорців ваші браві "бойці" вже не раз срівали кокарди з національним триколором, та і теперь виступають проти національні прапори угорців на будинках самоврядування.

О.Д. 2013-11-27 / 09:57:37


Це я, кажу ж ще раз: захід був спонтанним і запрошення не виписуються. КМКС і УДМС можуть спробувати звернутися до Володимира Піпаша. Він з власної ініціативи вже вдруге подав заявку від імені "Просвіти", аби заходи були узаконеними.

А взагалі не розумію, яке запрошення потрібне для того, аби взяти національну чи євросоюзівську символіку і прийти на мітинг як учасники. Це, якраз, коли хочуть щось виторгувати, то шукають з ким домовлятися...


Це я 2013-11-27 / 09:46:38
Всеж таки я думаю, спонтанно заходи не виникають. Перше організатори обовязково зідзвонюються, домовляються. Мені самому цікаво, що вони скажуть на запрошення. Хай спробують!
Можливо, не хочуть бути непроханими гостями.

О.Д. 2013-11-27 / 09:36:18


До Це я

У цих заходах не було організаторів - долучалися всі спонтанно і роблять кожен, хто що може. Запрошення не виписуються. Трохи про це - тут.

Я так зрозумію, що почасти появою тієї публікації на сайті Закарпаття онлайн продиктована і поява цієї заяви ТУКЗ-КМКС...


Це я 2013-11-27 / 09:14:32
На президента ніяки заяви з вимогою, ніяки демонстрації не діють. Він не керуватиметься інтересами держави, виключно власними меркантильними інтересами та панятіями.
А демонстрації згуртовують однодумців, закладають основи досі неіснуючого громадянського суспільства.
Хоч і були постійно забуті домовленості КМКС з демократичними партіями вже на післявиборчий день з боку українських партій, але євроінтеґрація, демократизація в інтересах самих угорців.
Чи запрошують організатори на свої заходи представників КМКС?

777 2013-11-27 / 00:52:02
Все! Жодного шантажу на тему, ви нам, або ми вам не дамо. Саме в таких випадках чудово проявляються організації імпотентів, на голову й інші органи. Давно потрібно було визнати, що ви просто заробляєте гроші на довірливих закордонних угорцях (не кращих, звичайно, а так, ображених, обділених, сексуально оригінальних тощо). Не чую про вимоги! "Може створити умови..." - це блеєння козлят перед вовком. Куди ж подівалася нахрапна риторика?

Слов"янин 2013-11-26 / 21:58:19
Керівництво ТУКЗ дипломатично висловилось, втім, як і Янукович з Азаровим. У останніх одна мотивація дипломатичності, у ТУКЗ - інша, адже уряд Орбана не бажає "на шару" розкидуватись грошима на малоконтрольовані закордонні організації угорців. Керівництву Угорщини потрібно вирішувати проблеми своєї країни, а не підігрувати примхам євроінтеграторів.

Istvan 2013-11-26 / 20:37:54
А де Притисянський округ? Де виконання Закону про мову?

ІВАН 2013-11-26 / 20:25:14
Тю. Завжди такі рішучі,а зараз наче ті ягнички:"бе!, бе!"

О.Д. 2013-11-26 / 20:16:56
Ага, "жаль" і "сподіваємося"... А вийти в четвер на ЄвроМайдан в Ужгороді?

сова 2013-11-26 / 20:11:41
ку-ку, проснулися...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ