Уряд України призупинив процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС

Кабінет міністрів України вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Уряд України призупинив процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС

Таке розпорядження оприлюднено у четвер.

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, Кабінет Міністрів України на засіданні 21 листопада 2013 р. прийняв розпорядження «Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони», згідно з яким в інтересах національної безпеки України процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС призупинено.

Розпорядження прийнято з метою більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які Україна має виконати для відтворення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами - членами СНД, формування належного рівня внутрішнього ринку, який забезпечував би паритетні відносини між Україною та країнами - членами ЄС, що є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки країни.

Згідно з розпорядженням, МЗС разом Мінекономрозвитку та Мінпромполітики доручено запропонувати Європейському Союзу та Російській Федерації утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання комплексу питань, спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямків торговельно-економічних відносин, розширення та сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринків, узгодження регуляторної бази для покращення умов впровадження підприємницької діяльності.

Зазначеним міністерствам також доручено відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і державами-членами СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв'язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави.

Мінекономрозвитку, Мінпромполітики, Мінагрополітики, Міненерговугілля, Мінінфраструктуридоручено внести зміни до державних цільових, галузевих та регіональних програм, спрямованих на розвиток торгівлі, виробничої кооперації та обмін технологіями з державами -членами СНД зметою збереження робочих місць та вирішення інших соціальних питань на основі підвищення економічної стійкості держави.

21 листопада 2013р.

Теги: асоціація, уряд

Коментарі

Заньковецький 2013-12-02 / 21:44:32
А хто ці почесні ПОІМЕННО.І за шо,За те що гнобили наших людей комуністично-бандитськими методами

Іван Бескід 2013-12-02 / 19:25:09
Так де ті депутати регіонали такі як Лях тепер ви побачили що ви наробили.Це такі як ви хто не підписався під зверненням на вині тому.Ви самі вже давно пре своїх дітей так як і пан Рішко зробили стріху на терені ЄУ.Але туди непускаєте наших дітей .Вас Бог накаже .Я не забув свавілля Рішка і Ляха .Сльози молодих лікарів яким пан Рішко не давав роботу відправляв в віддалені місця не дивлячись на то що вони мали навіть дисертаційні праці ,а ви його підлабузники йому допомагали.Доля гірка і Митейка настане його наклепи які він писав на своїх колег.Він накравшись в Міжгірю перебравшись в Ужгород продовжував будувати свою вілу на нещастю людей.Рано чи пізно за свої справи кожний з нас буде відповідати.

оксана 2013-12-02 / 09:31:56
вст регионали - чемодан вокзал росия

Варошський 2013-11-30 / 23:57:20
Почесні громадяни м.Ужгорода - Рата,Сембер,Маринец і т.д,всього по списку до фіга!Нумо завтра на ужгородський майдан!!!!В Ужгороді наразі 26 почесних громадян, у минулому році кожному з них «перепало» по 4 тисячі гривень на оплату ком послуг. Згідно з розрахунком коштів для реалізації програми, міський бюджет оплатить почесним ужгородцям електроенергію, газ, водопостачання, квартплату і вивіз сміття.Квартплата, комунальні послуги і вивіз сміття почесних громадян Ужгорода у 2014 році коштуватимуть місту 140 тисяч гривень.Минулого року на відповідні витрати було спрямовано 100 тисяч гривень.
Почесні!Підтримайте настрої ужгородських мітингувальників,покажіть свою громадську свідомість жителям!Петро Годьмаш 2013-11-30 / 14:35:32
"Беркут" - це спецпідрозділ для боротьби з організованою злочинністю. Виходячи з цього, народ України став організованою злочинністю для тричі несудимого гаранта Конституції Україно. Таким чинов все стало нібито "на свої місця", як це ми раніше бачили лише у мексиканському кінофільмі про рабиню Ізауру.

Русин 2013-11-27 / 13:15:26
Дуже довго ми побули незалежні.Тепер треба комусь продати себе,і хто більше заплатить?

Гуцул 2013-11-27 / 09:33:50
Цим виродкам потрібна не об’єднана Європа, а поділені закарпатці, яких знищують поодинці.

Патріот 2013-11-25 / 22:35:20
Думаю в середу всі ми побачимо справжнє обличчя депутатів закарпаття!!! Хто прийде і проголосує за ЄВРОПУ а хто за Рассею!! Тим риггам і холуям тушкам треба буде просто подати фаміліі цих паскуд і зрадників у посольства європейських держав тут же в консульсьтва щоб візи не давали нехай ані вони іні діти іжони цих зрадників кроме рассейсой Федерацціі не були на відпочинках в Хорватіях і так далі....

НОВИНИ: Різне

00:37
У Мінську домовилися припинити вогонь з 21 липня та пустити ОБСЄ в ОРДЛО
00:42
КС визнав конституційним закон про освіту
00:36
КС визнав конституційною декомунізацію
10:32
/ 1
В Україні набув чинності закон про мову
22:18
/ 3
Суд зняв арешт із понад 400 об'єктів нерухомості Коломойського
21:34
У Кабміні назвали некоректними заяви про зростання ціни на електроенергію для промисловості
15:56
/ 4
Більшість прохідних партій на догоду ЄС готові замінити чи й відмінити мораторій на експорт лісу-кругляка
15:45
/ 4
Посли країн G7 розкритикували ідеї Зеленського про нову люстрацію
12:04
/ 7
З'явився текст проекту Зеленського про масову люстрацію чиновників Порошенка
12:02
/ 3
У Зеленського сумніваються, чи підписувати новий виборчий кодекс з відкритими списками
11:58
Після запуску нового ринку ціни на електроенергію для промисловості зросли на 30%
11:49
Суд ЄС скасував санкції 2018 року проти Януковича та його команди
11:15
До 15 років в’язниці і примусова кастрація: Рада посилила покарання для педофілів
12:08
За один місяць 4,5 млн абонентів Київстар скористались літнім 4G безлімом
17:48
Підтримка вступу України до НАТО сягла історичного максимуму – опитування
17:19
Українці склали близько 80% нелегальних іноземних працівників у Чехії
09:01
Одеський суд повністю виправдав Труханова
16:11
Верховний Суд дозволив визначати зарплату українцям в іноземній валюті
11:23
/ 1
Київстар та месенджер Rakuten Viber запустили спільний сервіс
15:11
/ 4
NewsOne Медведчука скасував телеміст з телеканалом Кремля
13:45
/ 6
До Одеси доставили першу в історії України партію нафти із США
23:20
/ 4
Павло Петренко: Уряд Гройсмана підвищив розмір пенсій
10:28
/ 3
Держкіно просить Зеленського відмовитися від "Сватів": Це ваша "липецька фабрика"
17:23
/ 1
Соціологи зафіксували падіння рейтингу "Слуги народу"
09:32
/ 2
ЦВК скасувала реєстрацію Клюєва та Шарія на вибори
» Всі новини