У Рахові підприємці збунтувалися проти поборів "Закарпаттяобленерго"

У вівторок у Рахові близько 60 підприємців провели акцію непокори з приводу 200-відсткової передоплати за електроенергію.

У Рахові підприємці збунтувалися проти поборів "Закарпаттяобленерго"

Раніше Рахівський РЕМ на цих кабальних умовах змусив підприємців підписати угоду.

З підприємцями зустрівся в.о.начальника РЕМу В.Павук, який "перевів стрілки" на ПАТ "Закарпаттяобленерго".

Попередньо на 10-ту годину 14 листопада заплановано зустріч підприємців з заступником голови "Закарпаттяобленерго", від якої залежатиме подальший розвиток подій.

13 листопада 2013р.

Теги: Закарпаттяобленерго, підприємці

Коментарі

правда 2014-02-09 / 22:50:34
звертайтесь в суд шукайте правди де коли всюди іюди продажні нас продали набивають кармани на людських злиднях невірьте

правда 2014-02-09 / 22:40:34
вони достали за наші гроші живуть а нас присувуть

до читача 2013-11-17 / 00:28:45
а Господарчий суд знаходиться в м.Ужгороді, це 210 км від Рахова. Тож хто чим: автобусом, іншим транспортом хутчіш до обласного центру. Заодно і автобусники і власники АЗС зрадуються - буде збут-оборот, запрацює економіка і транспорт дасть хороші показники, адже Рахів усім шоблом пре до Ужгорода на поклони... Ура, хай живе ринкова економіка і ринкова монополія....

Читач 2013-11-15 / 17:31:23
Шановний, юрист Магей, правильно консультуйте підприємців, адже Ви працюєте в Києві, не завалюйте Рахівський районний суд лишньою писаниною, адже всі спори між ПАТ "Закарпаттяобленерго" та ФОП, МП, ТОВ і т.д. вирішуються у Гоподарському суді Закарпатської області

Юрист Магей 2013-11-14 / 10:39:14
Скажу так! порушено правила споживачів! а та-кож там мав-би розібратися антимонопольний комітет.
стосовно договорів то їх можуть навязувати якщо цей договір типовий і затвердевший Кабінетом Уіністрів України.
а якщо ні то це загальна цивільна юриспруденція... Люди ознайомлуйтесь робіть далі протокол розбіжностей ведіть офіційну переписку через Ккрпошту, і якщо не можете узгодити так умови постачання електроенергії то до суду. У Рахові суд Гуманний і справедливий, думаю підтримає робочий клас!

Вася 2013-11-14 / 09:48:53
захис чесних людей, краще спочатку почитайте нормативно-правові документи, а вже потім рекомендуйте людям дурниці!

REM 2013-11-13 / 20:18:15
Елементарно. В керівництві Рахівського РЕМу сидять дуби - які не змогли нормально організувати роботу по роз'ясненню щодо авансів - і маєте результат.

!!! 2013-11-13 / 12:25:34
http://www.energo.uz.ua ПАТ "Закарпаттяобленерго" надає роз’яснення щодо попередньої оплати

земляк 2013-11-13 / 09:29:12
Ну от і сталося: почали "приходити" за кожним із нас!
На цей раз, на Рахівщині, "прийшли" за підприємцями - у вигляді 200% передоплати за ще не надану електроенергію, від монополіста ПАТ «Закарпатобленерго»!

Очевидно, нас нічому не вчить... історія, яка сьогодні повторюється у вигляді фарсу! А історія - така:
"Коли арештовували комуністів (читай: Тимошенко, Луценко і т.д.), я не протестував. Навіщо мені комуністи?
Коли влаштували гонитву на профспілки (читай: на опозицію, Податковий майдан, афганців, тощо), я не протестував, бо - не член профспілки.
Коли почали арештовувати євреїв (читай: позбавляти мандатів окремих Депутатів із Верховної Ради), я не протестував. Я же-бо не єврей!
Але, коли прийшли за мною - уже нікого не залишилось, щоб захистити... мене."

З другого боку, ще не зустрічав ні одного місцевого, чи українського "інвестора", в тому числі й - росіян...
Практично, усі – були хапугами! Приватизували, придбали щось в краї, тільки для того, щоб "видоїти" з того чи іншого об’єкту (та, відповідно й із людей) – максимум, а "залишки": землі, металобрухт, тощо... продати!

Й останнє. Не вірю, щоби місцева, чи обласна влада, не кажучи вже про центральну - стала на бік... рахівських (та інших) підприємців. Адже саму владу "ставлять"... монополісти, олігархи, політики, рильце у яких, від оборудок з державним майном ... в пушку!

P.S. Очевидно, що "допомогти" підприємцям, як і всім українцям може тільки цивілізована Європа. Однак перші, як-то Ландик (власник "Норду") та подібні йому, нещодавно "попросили" головного шапкозлодія - не підписувати угоду з ЄС, мовляв дайте нам ще рік... підготуватись (читай: ще накрастися та нажитися на співгромадянах)!

вася 2013-11-13 / 06:46:02
шановні підпримці, вчіть матчасть, читайте правила, вносіть зміни в договора, якщо олбленерго відмовляє звертйтесь суд

гуцул 2013-11-13 / 06:16:12
А технічні умови (ТО) що видаються ПАТ"Закарпаттяобленерго" завищені у пять заріз -тому що вони МОНОПОЛІСТИ .Антимонопольний не виконує всої обовязкми .

захис чесних людей 2013-11-12 / 23:37:10
підриємці рахова. молодці. як можна за послугу брати на перед гроші. 1.звернітся до народних депутатів з колективним зверненням. 2. в антимонопольний комітет. 3 захист справ споживасів. 4. держпідприємнецтво. 5.прокуратуру як фізичні особи тобто засновники компаній в ітересах компанії. 6. домовтися всі і приватні споживачі і бізнес почніт одночасно на годину у вечері вимика в день та ранок рубильник від лічильника тобто електрику не використовувати зовсім 3 год на добу. у мережах пвйде збій. і енергетики понесуть збитки. скажіт ні беспределу закарпатобленерго!

НОВИНИ: Економіка

01:18
/ 3
Розпочалася чергова спроба визнати банкрутом Солотвинський солерудник
14:34
/ 2
McDonald's знову хоче відкрити ресторан в Ужгороді. Цього року
11:08
Фермери з окупованої частини Херсонщини знаходять себе у тепличному бізнесі на Закарпатті
14:16
NSV Group і представники Італії, Німеччини та Польщі провели переговори щодо побудови на Закарпатті інтермодального логістичного центру Horonda Platform
16:30
Торік, в порівнянні з 2022-м, експорт на Закарпатті становив 69%, а імпорт – 84,5%
11:33
/ 1
На Закарпатті відкрили новий митний термінал
16:43
/ 1
Прокуратура взялась за компанії групи Голден Тайл, які з грубими порушеннями придбали закарпатські родовища глин
15:03
/ 8
На аукціоні за 13,87 млн грн продають землю та адмінбудівлю колишнього "Ужгородтеплокомуненерго" в центрі Ужгорода
15:19
/ 3
"Перечинське" "Френдлі Віндтехнолоджі" програло "ужгородцям" суд за родовище андезиту біля Ужгорода, продане за 75 млн грн
10:51
/ 7
За грантами, отриманими на сади, в Україні лідирує Закарпаття
22:08
/ 20