Відповідну інформацію поширив прес-центр Закарпатської ОДА.
Як йдеться у повідомленні, у вівторок, 5 листопада, Україна подала заявку на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор-2022 у Львові. Заявку підписали віце-прем'єр міністр Олександр Вілкул, голова НОК Сергій Бубка та міський голова Львова Андрій Садовий. З цього моменту столиця Західної України, села Тисовець, Панасівка, а також закарпатська Воловеччина офіційно претендують на проведення найсерйознішого спортивного дійства в історії України.
– Закарпаття взяло активну участь у підготовці заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор, – зауважив в.о. голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо, який особисто керував цим процесом у нашому регіоні. – Робота у цьому напрямку велась не один місяць і за цей час ми зуміли підготувати повний пакет матеріалів, а також відомості до опитувальника для підготовки заявки.
Одночасно, як зауважив Ігор Свищо, велись підготовчі роботи у самому Воловецькому районі, який готується до можливого проведення Ігор:
– Ми розробили детальну схему оновлення ряду інфраструктурних об’єктів, які необхідно підготувати в першу чергу. Наразі це будівництво системи водопостачання та водовідведення у самому Воловці та селі Гукливий. До того ж, попереду у нас робота над транспортною інфраструктурою. Усі ці питання ми порушували на засіданнях Організаційного комітету з підготовки та супроводження заявки до Міжнародного олімпійського комітету, тому наразі очікуємо на відповідь із столиці, – розповів в.о. голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо.
– Зараз очікуємо на рішення Міжнародного олімпійського комітету. Суперники у нас дуже серйозні, а тому боротьба легкою не буде. Однак, Закарпаття, як і вся Україна, покладає чималі надії на цей проект, адже ті перспективи, які відкриває перед нами проведення Ігор, важко переоцінити. Це стане шаленим поштовхом для розвитку всієї держави, а для Закарпаття, як гірського туристичного регіону, стане справжнім проривом, - підсумував Ігор Свищо.
Аналогічні обіцянки влада роздавала в контексті футбольного Євро-2012. В кінцевому підсумку все обернулося кілька кратним здорожчанням вартості стадіонів, що будувалися до чемпіонату, на яких заробили фірми, близькі до держчиновників, і які зараз пустують через непотрібність.
коментатор 2013-11-08 / 07:03:09
це більш масштабніший ідіотизм після футболу