Єврей з Мукачева влаштував у Відні "антисемітську" провокацію щодо Франка

21 жовтня на шпальтах австрійського тижневика лівацького спрямування Profil під авторством журналістки Крісти Цьохлінг з’явилася стаття із заголовком «Жиди, кровопивці» («Juden, Blutsauger»), в якій стверджується, що український письменник Іван Франко — «палкий антисеміт». Авторка посилається на «докази», наведені Емілем Лангерманном — євреєм українського походження, який ще у 70-х роках разом із сім’єю емігрував з Мукачева до Австрії.

Єврей з Мукачева влаштував у Відні "антисемітську" провокацію щодо Франка

Зауважимо, раніше Еміль Лангерманн «прославився» своїми провокаціями, наприклад, звинуваченням українського письменника Олександра Гавроша в тому, що той на літературному вечорі у Відні пропагував національну нетерпимість до етнічних груп на Закарпатті.

Пан Лангерманн переклав німецькою та подав до Віденського магістрату «антисемітські» цитати з творів Франка та закликав демонтувати пам’ятну дошку на стінах Віденського університету.

Ще раніше відзначився Еміль Лангерманн і провокаціями на в коментарях на сайті Закарпаття онлайн, де постійно займався розпалюванням міжнаціональної ворожнечі і розміщав коментарі з українофобською спрямованістю. За що, відповідно до правил коментування, після багаторазових попереджень був позбавлений права коментування.

Детальніше про суть проблеми - в статті «Гуманітарна» провокація. Кому вигідно?.

01 листопада 2013р.

Теги: Лангерманн, Франко, Відень, антисеміт

Коментарі

CТЬОПА 2013-11-03 / 07:57:53
Но пак кой жиди справды лиш споювали наш народ і за миндру відбирали в нього землі. То всі знавуть. Нич ни зробиме. Жиди є жиди, хоча й межи ними, як і нами є й порядні люди.

Слов'янин 2013-11-02 / 13:59:14
Легко воювати проти якогось неадекватного семіта Лангерманна. Значно важче відстоювати наші національні інтереси.

Єврей: 2013-11-02 / 10:41:33

Дуже підходящий коммент від др.Мальтуса:
"Настануть такі часи, коли найзапекліші фашисти називатимуть себе антифашистами"
У. Черчіль

Radvanka 2013-11-01 / 19:47:55
Se sa cudujut ze jich ne lublat abo pravylnisse ne navydat?I tak po vsomu sviti.

жидик 2013-11-01 / 17:34:54


Самим великим антисимітом був Едвар ЕганЧленів цієї мафії Е. Еган називає "крамарями", уникаючи слова "жиди". У кожному селі їх є всього по кілька сімей, але вони скрізь без винятку тримають місцевих селян під владою. Основні методи їх визиску – обман, крадіжки, розбої. Основна їх діяльність - лихварство. Селянин зичить у них гроші під 30% річних. У деяких випадках, доводиться щотижня платити на 10 позичених золотих 2 золоті. Будь яка спроба селян вийти з під контролю жорстоко карається. "Крамарі" підпалюють будинки тих, хто намагається створювати незалежні кредитні спілки, убивають священників та урядовців, які стають на захист верховинців. В атмосфері терору й залякувань верховинський край доходить до повного вимирання. Источник: http://*******.**fo/blog/7349.html#ixzz2jPrlBeCl


Михайло 2013-11-01 / 14:51:53
Днякі люди через хворобливу манію переслідування у всьому вбачають натяки, підтексти і шукають те, чого в природі немає. Насправді вони нікому нецікаві, але, щоб привернути увагу до власної персони, пробують влаштувати шторм в стакаені води.
..................................
P.S.
Зустрічаються на Привозі двоє старих знайомих.
- Миша, а ты знаешь кто был по национальности Мао Дзе Дун?
- Не может быть!
- Я тебе говорю!

О.Д. 2013-11-01 / 13:54:21
Насправді Лангерманн - повний неадекват. Колись написав злостивого листа на адресу Закарпаття онлайн з приводу свого блогу, хоча той блог був на М.нет. )) Ну а про ту дурню, яка неслася в коментах Лангерманна на ЗО - вже мовчу... ))

Др. Мальтус 2013-11-01 / 13:40:36
Так і чеського клясика Ольбрахта в антисемітизмі звинуватити можна, хоча б за "Миколу Шугая". Даром, що він сам був євреем...

??? 2013-11-01 / 13:33:33
"Борислав сміється" - реальна картинка з тогочасного життя. Як фотографія. Як можна слова героя ставити в провину авторові художнього твору? Ідіотизм

Генек 2013-11-01 / 13:15:47
"Борислав сміється" всі читали? Які питання можуть бути?)

місцевий 2013-11-01 / 13:09:07
Звичайно не маю морального права коментувати прикру ситуацію із Е.Лангерманом у Відні щодо всесвітньовідомого українського письменника І.Франка, але його поступок заслуговує на засудження, це свого роду глум.Прикро, що цей пан вихідець із Закарпаття.Але таких по всьому світі достатньо...

НОВИНИ: Політика

02:55
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.15. Закінчення
02:20
Наступні три роки ТУКЗ-КМКС знову очолюватиме Брензович
00:07
/ 2
Постраждалий кандидат на голову ОТГ вимагає поліцію неупереджено розслідувати напад на нього
13:22
/ 5