Реклама B3

Міліція "шиє" кримінальну справу ужгородським школярам, а мер сфальшував засідання виконкому

Ужгородська міліція за вже випробуваним сценарієм реалізовує силовий сценарій боротьби з проявами громадської непокори незаконним діям чинної влади, що останнім часом дедалі частіше мають місце в обласному центрі Закарпаття і в області загалом.

Міліція "шиє" кримінальну справу ужгородським школярам, а мер сфальшував засідання виконкому

За інформацією інтернет-видання Закарпаття онлайн з джерел в  УМВС України в Закарпатській області, міліція вже внесла в ЄРДР відомості по скарзі міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова. Йдеться про статтю 293 Кримінального кодексу України "Групове порушення громадського порядку" (Організація групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку або суттєвого порушення роботи транспорту, підприємства, установи чи організації, а також активна участь у таких діях - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців").

Крім того, влада через працівників освіти чинить прямий психологічний тиск на дітей, що в законий спосіб відстоювали свої права. Зокрема, такий випадок зафіксовано збоку директора Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.

Зокрема, дітей змушують відмовитися від своєї активної позиції по відношенню до теми відміни осінніх канікул в школах і вилучити з інтернету всі матеріали на цю тему.

Тим часом, як з'ясувало інтернет видання Закарпаття онлайн, однією з причин, що спонукали міського голову Ужгорода до таких дій, є незаконність його власних вчинків у цьому контексті. Зокрема, йдеться про те, що позачергового засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради, на якому, начебто, приймалося рішення про перенесення осінніх шкільних канікул на зимовий період, насправді не було. Членів виконкому постфактум обдзвонювали в телефонному режимі.

Тобто, в даному випадку йдеться не про звичайне адміністративне правопорушення, а про вчинення кримінального правопорушення, пов'язаного зі службовим підробленням. (ст. 366. Службове підроблення. 1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

Крім того, як акцентували у своїй заяві в прокуратуру Закарпатської області батьки дітей, яких позбавили права на осінній відпочинок, було порушено процедуру не тільки прийняття цього рішення, а й його оприлюднення, що дає всі підстави для його відміни.

30 жовтня 2013р.

Теги: кримінал, фальшування

Реклама B4

Коментарі

Горянка 31.10.2013 / 08:33:25
Це просто верх цинізму.

Курка 31.10.2013 / 05:41:30
Слідуючий раз отримає не яйця, а по яйцях!

Лісник 31.10.2013 / 05:27:02
Хто такий погорелов?!!! Він погрожує нашим дітям?!!!
Задумайтесь батьки!

Андрій 30.10.2013 / 19:34:18
Треба змітати цього погорелова всією громадою!

Богдан 30.10.2013 / 17:39:11
Яка правова держава?При владі колишні зеки,а іх оточення та помічники-відверті бандити відморозки.Їх в землю закопувати треба та осиновий кіл встромляти.Іншого виходу нема.

Оля 30.10.2013 / 12:40:15
Правова держава!!)))))Доки при владі безбожники, так і відбуватиметься, на жаль... А наші діти потрохи прозрівають, у якому лайні їм доведеться жити, якщо самі нічого не почнуть міняти. Але повиростають, пристосуються, комусь ця система буде на руку, і далі все так само... Ага, ще позалякують їх. Чи ні? Наразі наша виборна особа втратила усякий страх і орієнтацію у загальнолюдських моральних цінностях. Сумно..

батьки 30.10.2013 / 11:27:24

ПР показала своє справжнє обличчя. Шикарни-и-и-й антипіар, який не зробиш за великі гроші. Правляча партія - проти дітей, і це на кордоні з Євросоюзом. Це позор на цілий світ

Олег Диба 30.10.2013 / 11:27:21
Якщо міліція і влада діятимуть в такий спосіб, вони отримають ще більший протест.

. . . . . . . 30.10.2013 / 11:24:00
Все буде відбуватись дуже швидко. Ніхто не хоче, щоб в Ужгороді була налажена і уже відпрацьована система зборів на мітинги протесту в такі стислі строки. Тим більше діти, що їм силовики зроблять, будуть бити, сльозогінний газ пустять? звісно ж ні. Нікому не потрібна така вистава, коли в Ужгород приїде президент.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:52
Прокуратура через суд зобов’язала Берегівську міськраду подбати про збереження історичних будівель шкіл Фото новина
23:34
/ 2
"Архів дотику": в Ужгороді покажуть історії відновлення через кераміку
16:14
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Сергієм Москалевичем Фото новина
14:48
На Рахівщині 46-річний чоловік поранився ножем під час «гри» Фото новина
13:56
На КПП «Тиса» у закарпатця знайшли шість упаковок речовини, схожої на канабіс Фото новина
18:06
Туристу з Вінниччини стало зле під час походу Свидовецьким хребтом Фото новина
17:14
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Сергієм Івановим Фото новина
10:07
На Мукачівщині в ДТП травмувався водій легкового автомобіля Фото новина
09:14
/ 2
Шестеро туристів застрягли під час спуску з Говерли Фото новина
17:11
На війні загинув 33-річний захисник із села Осій на Хустщині Юрій Черничко Фото новина
11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 11
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
23:37
На традиційну "Молитву за Україну" ужгородців і гостей міста підвозитимуть додаткові автобуси (РОЗКЛАД)
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 2
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
» Всі новини