Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист міського голови м.Ужгорода Погорєлова В.В.

Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які 28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міської ради на гілощі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування.

Також В Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора троє батьків, чиїх дітей рішенням В.Погорєлова в п'ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви в прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

30 жовтня 2013р.

Теги: Погорєлов, міліція

Коментарі

йончі бачі 2013-11-01 / 09:02:19
Погорелов як куча гавна його діти тронули і він тапер смердить

Студент 2013-10-30 / 20:25:02


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Міжгіря 2013-10-30 / 19:52:50
Дебіл Порогелов як і Дебіл Васька Щур показали себе вже давно, на каналі ЗІК у передачі "Хто тут живе", а до вас Ужгородці це лише тепер дійшло ???

Рама 2013-10-30 / 19:00:27
Не треба було голосувати за цього придурка

Тоша 2013-10-30 / 15:42:20
нехай ще посадять нас ЗА ТЕ ЩО МИ ВІДВОЙОВУВАЛИ СВОЇ ПРАВА
бред якийсь

Тоша 2013-10-30 / 15:40:44


***ть я в шоке,не позорься погорелов( з маленькой)


Виталий 2013-10-30 / 13:00:33
Ведать Погорелова серьезно пригрело в голову! Его надо посадить в серьез и на долго!

Віт 2013-10-30 / 12:52:11
Ну і чого він хоче? В концлагери дітей тепер, а чи може взагалі розстріляти за саботаж???
Я думав шо мене ця влада нічим не здивує, помилявся))

гуцул з Рахова 2013-10-30 / 12:36:09
Ти Бидло Пагарелов Поняв!!!!!!Й твоя песенка спета

ujcnm 2013-10-30 / 12:24:45
погорелов не позорся.ты чмо!

Антименту 2013-10-30 / 10:55:21
Вы соображаете о чем говорите? Уже Киев сюда приплетаете? Ученики сами собрались в соцсетях, и уже потом к ним присоеденился Грегор. Который помог юридически оформить все документы.

батьки 2013-10-30 / 10:38:30
ПР показала своє справжнє обличчя. Шикарни-и-и-й антипіар, який не зробиш за великі гроші. Правляча партія - проти дітей, і це на кордоні з Євросоюзом. Це позор на цілий світ.

антимент 2013-10-30 / 10:34:55


Коментар видалено. Адмін


Гість 2013-10-30 / 10:26:17
Піфія - класне ім*я;)

гарантуй 2013-10-30 / 10:03:19
От ЧМО зековське, замість того, щоб зробити висновки зі своєї 3,14дарастичної поведінки, воно ще хоче війни з дітьми. Лише хай якась наволоч підійде до моїх дітей з якимись претезіями на рахунок мітинга і відвідин школи у цей тиждень, порву... Вони дограються до того, що цей дитячий бунт їм видасться невинною витівкою в пісочниці...

Піфія 2013-10-30 / 09:51:45
Сором... Оце так дочекалися. Мер судиться з дітьми. Більшого негативу на і без того підмочену репутацію правлячої партії - годі й шукати. Недарма Янукович відмовився від поїздки у Закарпаття. Один нерозумний вчинок однієї не зовсім розумної людини звів нанівець всі потуги регіоналів відновити статус-кво в області. Нищівна поразка на виборах цій партії - забезпечена. Адже ці діти через рік-два вже виборці. А тільки-то всього треба було відмінити канікули...

Журналістам 2013-10-30 / 09:46:16
Панове журналісти! Отут вам грунт для журналістського розслідування. Коли наш мер сам бере відпустку і де відпочиває. Цікаво було б знати. Пане мер! Це не втручання в особисте життя. Ви - людина публічна і розподіляєте людські грошики.

Гість 2013-10-30 / 09:25:49
"рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради № 382 від 25.10.13р."
Хтось взагалі може навести текст рішення?

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:17:35
Мер воює з дітьми!!! Сміхота!

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:15:55
Фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Пан Погорєлов! Ви взірець вихованості, порядності і здорового глузду! Саме ті якості, за які ми голосували!!!!

завантаження...

НОВИНИ: Соціо

03:27
Права сиріт у справі про "землю для нардепа Пацкана" вдалося відстояти в Львівському апеляційному адміністративному суді
00:02
Випуск новин Закарпаття від М-студіо за середу, 25 травня
22:49
У Тису випустили мальків форелі
22:36
В Ужгороді демонтовували незаконні рекламоносії ФОТО)
17:49
Ужгородську лікарню та пологовий осучаснять кисневою станцією
17:01
Проблемний підвісний міст в Оноківцях востаннє ремонтували у 2010 році
16:05
В Ужгороді підбили підсумки досягнень ОСББ із реалізації проектів у 2015 році
15:08
На Закарпатті працює більше 30 тисяч "спрощенців"
15:07
Юрій Балега. Замість квітів на свіжу могилу
14:55
У Мукачеві представники ОСББ області радилися, як активізувати роботу
14:45
З початку року на Закарпатті заявляли про зникнення 33 неповнолітніх, розшукали всіх
14:37
В Ужгороді – пік цвітіння тюльпанового дерева
13:50
У Виноградові відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Адальберту Ковачу
13:07
На фінансування програми Уряду Угорщини із підтримки бізнес-структур на Закарпатті передбачено понад 100 млн євро
11:53
/ 1
В Ужгороді говорили про важливість відкриття Генерального консульства Чеської Республіки в обласному центрі
11:23
З обіду в Мукачеві почнуть відновлювати водопостачання
11:18
На Міжгірщині святково проведуть овець на полонину
10:55
На юрфаку УжНУ відкрилась мандрівна виставка про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини
10:47
У Мукачеві провели конкурс соціальної реклами "Все в твоїх руках"
10:17
На Закарпаття з кількаденним візитом навідалася чеська делегація
09:51
В Ужгороді на "чаюванні з євродепутатом" поговорять про європейське майбутнє України
09:27
Мукачевом курсував "читаючий автобус"
09:26
На Закарпатті фіксують скорочення населення, серед причин – зменшення народжуваності та міграція
03:07
В Ужгороді міжнародні спостерігачі ОБСЄ цікавилися кривавим інцидентом в "Короні"
23:56
Випуск новин Закарпаття від М-студіо за вівторок, 24 травня
» Всі новини

Триває завантаження...