Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист міського голови м.Ужгорода Погорєлова В.В.

Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які 28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міської ради на гілощі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування.

Також В Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора троє батьків, чиїх дітей рішенням В.Погорєлова в п'ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви в прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

30 жовтня 2013р.

Теги: Погорєлов, міліція

Коментарі

йончі бачі 2013-11-01 / 09:02:19
Погорелов як куча гавна його діти тронули і він тапер смердить

Студент 2013-10-30 / 20:25:02


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Міжгіря 2013-10-30 / 19:52:50
Дебіл Порогелов як і Дебіл Васька Щур показали себе вже давно, на каналі ЗІК у передачі "Хто тут живе", а до вас Ужгородці це лише тепер дійшло ???

Рама 2013-10-30 / 19:00:27
Не треба було голосувати за цього придурка

Тоша 2013-10-30 / 15:42:20
нехай ще посадять нас ЗА ТЕ ЩО МИ ВІДВОЙОВУВАЛИ СВОЇ ПРАВА
бред якийсь

Тоша 2013-10-30 / 15:40:44


***ть я в шоке,не позорься погорелов( з маленькой)


Виталий 2013-10-30 / 13:00:33
Ведать Погорелова серьезно пригрело в голову! Его надо посадить в серьез и на долго!

Віт 2013-10-30 / 12:52:11
Ну і чого він хоче? В концлагери дітей тепер, а чи може взагалі розстріляти за саботаж???
Я думав шо мене ця влада нічим не здивує, помилявся))

гуцул з Рахова 2013-10-30 / 12:36:09
Ти Бидло Пагарелов Поняв!!!!!!Й твоя песенка спета

ujcnm 2013-10-30 / 12:24:45
погорелов не позорся.ты чмо!

Антименту 2013-10-30 / 10:55:21
Вы соображаете о чем говорите? Уже Киев сюда приплетаете? Ученики сами собрались в соцсетях, и уже потом к ним присоеденился Грегор. Который помог юридически оформить все документы.

батьки 2013-10-30 / 10:38:30
ПР показала своє справжнє обличчя. Шикарни-и-и-й антипіар, який не зробиш за великі гроші. Правляча партія - проти дітей, і це на кордоні з Євросоюзом. Це позор на цілий світ.

антимент 2013-10-30 / 10:34:55


Коментар видалено. Адмін


Гість 2013-10-30 / 10:26:17
Піфія - класне ім*я;)

гарантуй 2013-10-30 / 10:03:19
От ЧМО зековське, замість того, щоб зробити висновки зі своєї 3,14дарастичної поведінки, воно ще хоче війни з дітьми. Лише хай якась наволоч підійде до моїх дітей з якимись претезіями на рахунок мітинга і відвідин школи у цей тиждень, порву... Вони дограються до того, що цей дитячий бунт їм видасться невинною витівкою в пісочниці...

Піфія 2013-10-30 / 09:51:45
Сором... Оце так дочекалися. Мер судиться з дітьми. Більшого негативу на і без того підмочену репутацію правлячої партії - годі й шукати. Недарма Янукович відмовився від поїздки у Закарпаття. Один нерозумний вчинок однієї не зовсім розумної людини звів нанівець всі потуги регіоналів відновити статус-кво в області. Нищівна поразка на виборах цій партії - забезпечена. Адже ці діти через рік-два вже виборці. А тільки-то всього треба було відмінити канікули...

Журналістам 2013-10-30 / 09:46:16
Панове журналісти! Отут вам грунт для журналістського розслідування. Коли наш мер сам бере відпустку і де відпочиває. Цікаво було б знати. Пане мер! Це не втручання в особисте життя. Ви - людина публічна і розподіляєте людські грошики.

Гість 2013-10-30 / 09:25:49
"рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради № 382 від 25.10.13р."
Хтось взагалі може навести текст рішення?

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:17:35
Мер воює з дітьми!!! Сміхота!

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:15:55
Фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Пан Погорєлов! Ви взірець вихованості, порядності і здорового глузду! Саме ті якості, за які ми голосували!!!!

завантаження...

НОВИНИ: СОЦІО

21:30
/ 3
ФОТОФАКТ. Закарпатські чорниці завойовують супермаркети Лондона?
18:08
/ 3
В УжНУ вже подано на 2000 заяв більше, ніж у 2015 році
17:16
В Ужгороді чехословацькі гідранти отримають друге життя
16:51
На Ужгородщині біля підніжжя Невицького замку провели день благоустрою
13:47
На Тячівщині виявили 2 доглянуті ділянки, засіяні понад 500 рослинами снодійного маку
10:16
/ 3
В УжНУ в рамках співпраці з СЕRІС-ЕRІС створять лабораторію європейського рівня з надсучасним обладнанням
03:04
Волонтери передали 128-й бригаді на фронт "оптики" на понад 100 тис грн
02:05
У місті над Латорицею відбудеться "Мукачево ровер фест"
00:28
У Виноградові під час велопробігу помолилися за мир і вшанували захисників України
17:21
/ 13
Луценко назвав роботу правоохоронців на Закарпатті "вкрай незадовільною", а пріоритетом визначив подолання масових рубок лісу
16:26
Закарпаття посеред літа на 55% готове до осінньо-зимового періоду
16:06
Капремонт в Ужгородській міській поліклініці не проводили вже понад 40 років
14:21
Для зручного наповнення пожежних машин водою в Ужгороді обладнають пожежні пірси
14:11
Закарпатцям розказали про нові пілотні проекти Мін’юсту
13:25
У Хусті стартує реконструкція міського стадіону
13:01
Ужгород відзначатиме День міста 25-26 вересня, до організації святкувань запрошують усіх охочих
12:55
/ 2
З початку року на Закарпатті ліквідували понад 124 тисячі м² ямковості
12:26
На Параді сажотрусів у Мукачеві будуть тематичні солодощі та велозаїзд "по найвищих трубах" міста
11:51
/ 1
Мер одного з закарпатських міст здав у міліцію Schmeisser – через несправність
11:43
На Закарпатті стартувала широкомасштабна акція "Децентралізаційний марафон"
10:29
В останній день липня в Ужгороді пройде благодійний турнір з міні-футболу "I Belive in U"
10:23
У Хусті до 4 вересня триватиме шкільний ярмарок
10:17
Усі школи Мукачева отримають спортивні форми – 568 комплектів на 200 тис грн
03:40
/ 3
ВРЮ вирішила звільнити з посад суддів іршавського Беламута і ужгородського Семерака
03:34
Закарпатець зі США повернувся на малу батьківщину після півстолітньої розлуки
» Всі новини

Триває завантаження...