Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист міського голови м.Ужгорода Погорєлова В.В.

Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які 28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міської ради на гілощі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування.

Також В Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора троє батьків, чиїх дітей рішенням В.Погорєлова в п'ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви в прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

30 жовтня 2013р.

Теги: Погорєлов, міліція

Коментарі

йончі бачі 2013-11-01 / 09:02:19
Погорелов як куча гавна його діти тронули і він тапер смердить

Студент 2013-10-30 / 20:25:02


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Міжгіря 2013-10-30 / 19:52:50
Дебіл Порогелов як і Дебіл Васька Щур показали себе вже давно, на каналі ЗІК у передачі "Хто тут живе", а до вас Ужгородці це лише тепер дійшло ???

Рама 2013-10-30 / 19:00:27
Не треба було голосувати за цього придурка

Тоша 2013-10-30 / 15:42:20
нехай ще посадять нас ЗА ТЕ ЩО МИ ВІДВОЙОВУВАЛИ СВОЇ ПРАВА
бред якийсь

Тоша 2013-10-30 / 15:40:44


***ть я в шоке,не позорься погорелов( з маленькой)


Виталий 2013-10-30 / 13:00:33
Ведать Погорелова серьезно пригрело в голову! Его надо посадить в серьез и на долго!

Віт 2013-10-30 / 12:52:11
Ну і чого він хоче? В концлагери дітей тепер, а чи може взагалі розстріляти за саботаж???
Я думав шо мене ця влада нічим не здивує, помилявся))

гуцул з Рахова 2013-10-30 / 12:36:09
Ти Бидло Пагарелов Поняв!!!!!!Й твоя песенка спета

ujcnm 2013-10-30 / 12:24:45
погорелов не позорся.ты чмо!

Антименту 2013-10-30 / 10:55:21
Вы соображаете о чем говорите? Уже Киев сюда приплетаете? Ученики сами собрались в соцсетях, и уже потом к ним присоеденился Грегор. Который помог юридически оформить все документы.

батьки 2013-10-30 / 10:38:30
ПР показала своє справжнє обличчя. Шикарни-и-и-й антипіар, який не зробиш за великі гроші. Правляча партія - проти дітей, і це на кордоні з Євросоюзом. Це позор на цілий світ.

антимент 2013-10-30 / 10:34:55


Коментар видалено. Адмін


Гість 2013-10-30 / 10:26:17
Піфія - класне ім*я;)

гарантуй 2013-10-30 / 10:03:19
От ЧМО зековське, замість того, щоб зробити висновки зі своєї 3,14дарастичної поведінки, воно ще хоче війни з дітьми. Лише хай якась наволоч підійде до моїх дітей з якимись претезіями на рахунок мітинга і відвідин школи у цей тиждень, порву... Вони дограються до того, що цей дитячий бунт їм видасться невинною витівкою в пісочниці...

Піфія 2013-10-30 / 09:51:45
Сором... Оце так дочекалися. Мер судиться з дітьми. Більшого негативу на і без того підмочену репутацію правлячої партії - годі й шукати. Недарма Янукович відмовився від поїздки у Закарпаття. Один нерозумний вчинок однієї не зовсім розумної людини звів нанівець всі потуги регіоналів відновити статус-кво в області. Нищівна поразка на виборах цій партії - забезпечена. Адже ці діти через рік-два вже виборці. А тільки-то всього треба було відмінити канікули...

Журналістам 2013-10-30 / 09:46:16
Панове журналісти! Отут вам грунт для журналістського розслідування. Коли наш мер сам бере відпустку і де відпочиває. Цікаво було б знати. Пане мер! Це не втручання в особисте життя. Ви - людина публічна і розподіляєте людські грошики.

Гість 2013-10-30 / 09:25:49
"рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради № 382 від 25.10.13р."
Хтось взагалі може навести текст рішення?

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:17:35
Мер воює з дітьми!!! Сміхота!

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:15:55
Фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Пан Погорєлов! Ви взірець вихованості, порядності і здорового глузду! Саме ті якості, за які ми голосували!!!!

НОВИНИ: Соціо

13:19
"Віджатий" екс-депутатом Маєрчиком в ужгородців сквер по вул. Баб'яка суд повернув громаді
12:21
"Закарпаттяобленерго" вимагає від Водоканалу Ужгорода сплатити понад 3 млн грн боргу, погрожуючи відлюченням електропостачання
11:39
У Мукачеві облаштують ще чотири майданчики підземних контейнерів для сміття
11:25
/ 1
"Укрзалізницю" проситимуть скерувати потяг з Ужгорода до Києва через Перечин та Великий Березний
10:41
Мешканці Дубрівки, що на Іршавщині, заблокували дорогу до сміттєзвалища і не пропускають сміттєвозих
09:34
/ 2
Міжнародна асоціація випускників УжНУ на першому засіданні визначала цілі майбутньої діяльності
04:37
/ 2
Ужгородці зібралися на масовий протест проти нищення історичного обличчя міста
02:08
У Великій та Малій Бийгані на Берегівщині святкували "угорський" День села
23:42
На "Майстерні міста" в Ужгороді розповіли про ефективне вивчення англійської
23:28
В Ужгороді провели міні-тренінг із домедичної допомоги
22:16
У Вишкові на Хустщині угорці вдев'яте організували зустріч коронних міст Мараморощини
19:31
Підсумки роботи представників Фронтекс з питань безвізу підвели прикордонники в Ужгороді
18:30
Закарпаття, Львівщина та Чернівеччина підписали декларацію про утворення неформальної платформи співпраці самоврядних регіональних органів Карпат
17:55
Як НСТУ може зберегти Закарпаття в українському інформаційному просторі
17:20
/ 1
Будинок, що пробудив Ужгород
07:10
В Ужгороді провели майстер-клас "Міні-сад у вазоні"
06:57
В Ужгороді говорили про громадський простір як елемент стратегії розвитку міста
06:47
/ 1
В Ужгороді говорили про розроблення концепції розвитку історичного мікрорайону старочеської забудови "Мала Прага"
16:47
/ 3
В УжНУ визначили кращі монографії науковців вишу минулого року
16:43
На "Майстерні міста" в Ужгороді говорили про досвід створення ОСББ
16:22
Нардепи від "Самопомочі" припинили голодування під АП
15:56
/ 2
Еволюція звичок: Що з'ясувала американка Дженіфер Дікінсон, вивчаючи Закарпаття
13:58
/ 3
У Рахові недільного ранку на центральній площі плестимуть маскувальну сітку для вояків
13:37
/ 3
У понеділок під мерією в Ужгороді планують "нестандартний" протест проти нищення архітектурних пам'яток міста
13:05
У Перечині відкрили й освятили пам'ятник полеглому в боях із російсько-терористичними військами Івану Бабичу
» Всі новини