Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист міського голови м.Ужгорода Погорєлова В.В.

Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які 28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міської ради на гілощі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування.

Також В Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора троє батьків, чиїх дітей рішенням В.Погорєлова в п'ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви в прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

30 жовтня 2013р.

Теги: Погорєлов, міліція

Коментарі

йончі бачі 2013-11-01 / 09:02:19
Погорелов як куча гавна його діти тронули і він тапер смердить

Студент 2013-10-30 / 20:25:02


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Міжгіря 2013-10-30 / 19:52:50
Дебіл Порогелов як і Дебіл Васька Щур показали себе вже давно, на каналі ЗІК у передачі "Хто тут живе", а до вас Ужгородці це лише тепер дійшло ???

Рама 2013-10-30 / 19:00:27
Не треба було голосувати за цього придурка

Тоша 2013-10-30 / 15:42:20
нехай ще посадять нас ЗА ТЕ ЩО МИ ВІДВОЙОВУВАЛИ СВОЇ ПРАВА
бред якийсь

Тоша 2013-10-30 / 15:40:44


***ть я в шоке,не позорься погорелов( з маленькой)


Виталий 2013-10-30 / 13:00:33
Ведать Погорелова серьезно пригрело в голову! Его надо посадить в серьез и на долго!

Віт 2013-10-30 / 12:52:11
Ну і чого він хоче? В концлагери дітей тепер, а чи може взагалі розстріляти за саботаж???
Я думав шо мене ця влада нічим не здивує, помилявся))

гуцул з Рахова 2013-10-30 / 12:36:09
Ти Бидло Пагарелов Поняв!!!!!!Й твоя песенка спета

ujcnm 2013-10-30 / 12:24:45
погорелов не позорся.ты чмо!

Антименту 2013-10-30 / 10:55:21
Вы соображаете о чем говорите? Уже Киев сюда приплетаете? Ученики сами собрались в соцсетях, и уже потом к ним присоеденился Грегор. Который помог юридически оформить все документы.

батьки 2013-10-30 / 10:38:30
ПР показала своє справжнє обличчя. Шикарни-и-и-й антипіар, який не зробиш за великі гроші. Правляча партія - проти дітей, і це на кордоні з Євросоюзом. Це позор на цілий світ.

антимент 2013-10-30 / 10:34:55


Коментар видалено. Адмін


Гість 2013-10-30 / 10:26:17
Піфія - класне ім*я;)

гарантуй 2013-10-30 / 10:03:19
От ЧМО зековське, замість того, щоб зробити висновки зі своєї 3,14дарастичної поведінки, воно ще хоче війни з дітьми. Лише хай якась наволоч підійде до моїх дітей з якимись претезіями на рахунок мітинга і відвідин школи у цей тиждень, порву... Вони дограються до того, що цей дитячий бунт їм видасться невинною витівкою в пісочниці...

Піфія 2013-10-30 / 09:51:45
Сором... Оце так дочекалися. Мер судиться з дітьми. Більшого негативу на і без того підмочену репутацію правлячої партії - годі й шукати. Недарма Янукович відмовився від поїздки у Закарпаття. Один нерозумний вчинок однієї не зовсім розумної людини звів нанівець всі потуги регіоналів відновити статус-кво в області. Нищівна поразка на виборах цій партії - забезпечена. Адже ці діти через рік-два вже виборці. А тільки-то всього треба було відмінити канікули...

Журналістам 2013-10-30 / 09:46:16
Панове журналісти! Отут вам грунт для журналістського розслідування. Коли наш мер сам бере відпустку і де відпочиває. Цікаво було б знати. Пане мер! Це не втручання в особисте життя. Ви - людина публічна і розподіляєте людські грошики.

Гість 2013-10-30 / 09:25:49
"рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради № 382 від 25.10.13р."
Хтось взагалі може навести текст рішення?

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:17:35
Мер воює з дітьми!!! Сміхота!

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:15:55
Фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Пан Погорєлов! Ви взірець вихованості, порядності і здорового глузду! Саме ті якості, за які ми голосували!!!!

завантаження...

НОВИНИ: СОЦІО

12:56
На Закарпатті з початку року трапилося на 44% менше пожеж, аніж торік
11:47
Жителі Королева на Виноградівщині й досі оговтуються після аномального граду
10:43
Ужгородські науковці отримали два гранти від Міносвіти
10:34
На Закарпатті шукають роботу близько 7 тисяч осіб
02:34
Володарем Кубка ЗЛ КВН стала мукачівська "Шара"
01:40
Закарпатські "пересічники" уже більше тижня - з окремою смугою руху, але черги є
00:51
/ 6
ФОТОФАКТ. В Ужгороді поряд з філармонією бетонують "зірку Давида"
18:47
/ 1
Тереблянське містечко для відселенців з Солотвина досі пустує
18:06
/ 6
Атестаційна комісія в Ужгороді звільнила екс-керівника ДАІ Співака, спійманого п'яним за кермом
17:54
Більше половини закарпатців мають проблеми із серцево-судинною системою
17:51
Компенсацію "теплих кредитів" отримають лише ті закарпатці, які взяли їх до 5-го липня
17:20
1 жовтня на Закарпатті стартує місячник добровільної здачі зброї
17:15
Радник Авакова завітав на Закарпаття, щоби поговорити про комунікацію між правоохоонцями
16:56
/ 3
За гальмування децентралізаційної реформи на Закарпатті з Москалем готові "працювати аж до звільнення" – Зубко
16:25
/ 2
В ужгородських Доманинцях відкрили меморіальну дошку полеглому на Сході Юрію Біровчаку
15:57
В Ужгороді розглядали пропозиції щодо стратегії інтегрованого розвитку Ужгорода та громади до 2025 року
15:51
/ 6
Для проведення виборів голови Апеляційного суду Закарпаття не було кворуму. Обов'язки виконуватиме Сергій Павліченко
13:52
Задля проведення ремонтних "газових" робіт ввечері обмежать рух Собранецькою
13:05
Піше туристичне маркування на Закарпатті нікому утримувати
12:40
Щоби врятувати старовинний міст у Берегові, рух по ньому вантажівок масою понад 8 т заборонено
12:36
На Закарпатті в перші дні жовтня очікують рекордні +27
12:11
В учениці однієї зі шкіл Ужгорода виявлено гепатит А, загалом ситуація із захворюваністю в місті стабільна – санепідеміологи
12:04
Завершення першого етапу будівництва "Минай-Арени" на Ужгородщині відзначать засіюванням центрального поля
10:56
В Ужгороді готують "денну" заборону пересування дорогами міста для великогабаритного транспорту
09:33
У ботанічний сад в Ужгороді осінь прийшла із різнобарв'ям плодів магнолій, тюльпанового дерева та падубу
» Всі новини

Loading...