Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист міського голови м.Ужгорода Погорєлова В.В.

Мер Ужгорода «накапав» міліції на ужгородських школярів

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які 28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міської ради на гілощі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування.

Також В Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора троє батьків, чиїх дітей рішенням В.Погорєлова в п'ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви в прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

30 жовтня 2013р.

Теги: Погорєлов, міліція

Коментарі

йончі бачі 2013-11-01 / 09:02:19
Погорелов як куча гавна його діти тронули і він тапер смердить

Студент 2013-10-30 / 20:25:02


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Міжгіря 2013-10-30 / 19:52:50
Дебіл Порогелов як і Дебіл Васька Щур показали себе вже давно, на каналі ЗІК у передачі "Хто тут живе", а до вас Ужгородці це лише тепер дійшло ???

Рама 2013-10-30 / 19:00:27
Не треба було голосувати за цього придурка

Тоша 2013-10-30 / 15:42:20
нехай ще посадять нас ЗА ТЕ ЩО МИ ВІДВОЙОВУВАЛИ СВОЇ ПРАВА
бред якийсь

Тоша 2013-10-30 / 15:40:44


***ть я в шоке,не позорься погорелов( з маленькой)


Виталий 2013-10-30 / 13:00:33
Ведать Погорелова серьезно пригрело в голову! Его надо посадить в серьез и на долго!

Віт 2013-10-30 / 12:52:11
Ну і чого він хоче? В концлагери дітей тепер, а чи може взагалі розстріляти за саботаж???
Я думав шо мене ця влада нічим не здивує, помилявся))

гуцул з Рахова 2013-10-30 / 12:36:09
Ти Бидло Пагарелов Поняв!!!!!!Й твоя песенка спета

ujcnm 2013-10-30 / 12:24:45
погорелов не позорся.ты чмо!

Антименту 2013-10-30 / 10:55:21
Вы соображаете о чем говорите? Уже Киев сюда приплетаете? Ученики сами собрались в соцсетях, и уже потом к ним присоеденился Грегор. Который помог юридически оформить все документы.

батьки 2013-10-30 / 10:38:30
ПР показала своє справжнє обличчя. Шикарни-и-и-й антипіар, який не зробиш за великі гроші. Правляча партія - проти дітей, і це на кордоні з Євросоюзом. Це позор на цілий світ.

антимент 2013-10-30 / 10:34:55


Коментар видалено. Адмін


Гість 2013-10-30 / 10:26:17
Піфія - класне ім*я;)

гарантуй 2013-10-30 / 10:03:19
От ЧМО зековське, замість того, щоб зробити висновки зі своєї 3,14дарастичної поведінки, воно ще хоче війни з дітьми. Лише хай якась наволоч підійде до моїх дітей з якимись претезіями на рахунок мітинга і відвідин школи у цей тиждень, порву... Вони дограються до того, що цей дитячий бунт їм видасться невинною витівкою в пісочниці...

Піфія 2013-10-30 / 09:51:45
Сором... Оце так дочекалися. Мер судиться з дітьми. Більшого негативу на і без того підмочену репутацію правлячої партії - годі й шукати. Недарма Янукович відмовився від поїздки у Закарпаття. Один нерозумний вчинок однієї не зовсім розумної людини звів нанівець всі потуги регіоналів відновити статус-кво в області. Нищівна поразка на виборах цій партії - забезпечена. Адже ці діти через рік-два вже виборці. А тільки-то всього треба було відмінити канікули...

Журналістам 2013-10-30 / 09:46:16
Панове журналісти! Отут вам грунт для журналістського розслідування. Коли наш мер сам бере відпустку і де відпочиває. Цікаво було б знати. Пане мер! Це не втручання в особисте життя. Ви - людина публічна і розподіляєте людські грошики.

Гість 2013-10-30 / 09:25:49
"рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради № 382 від 25.10.13р."
Хтось взагалі може навести текст рішення?

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:17:35
Мер воює з дітьми!!! Сміхота!

Фууууу!!! 2013-10-30 / 09:15:55
Фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу! Пан Погорєлов! Ви взірець вихованості, порядності і здорового глузду! Саме ті якості, за які ми голосували!!!!

НОВИНИ: Соціо

13:49
"Медовий спас" стартував в Ужгороді
13:38
В Ужгороді проведуть курс із обробки фотографій та відеомонтажу для людей з інвалідністю
11:20
"Укрзалізниця" обіцяє запуск нового поїзду за маршрутом Ужгород-Лисичанськ
11:12
Землі лісогосподарського призначення вартістю майже 4 млн грн на Берегівщині через суд повернули державі
11:07
У Мукачеві відкриють музей бойової слави
11:03
Семінар з організації підприємництва для учасників АТО провели в Ужгороді
10:26
Ганичі на Тячівщині сьогодні визначаться щодо ГЕС на своїй частині ріки Тересва
09:59
В Ужгороді до Дня Незалежності "акційно" провокуватимуть вставати з дивану і діяти на благо країни
05:05
/ 5
Ужгородських "АТОвців" задіяли в схемі по "віджиму" зеленої зони в ужгородців
03:58
На схилах Чорної гори під Виноградовом дозрівають екзоти
03:46
/ 1
Відвідувачі оздоровчого комплексу на Берегівщині обурилися умовами утримання там єнотів
18:09
Чехи продовжують огляд проектів, втілюваних спільно на Закарпатті
16:13
Газопостачання мешканцям Тибави на Свалявщині відновлено у повному обсязі
14:36
В Ужгороді радилися, як не допустити поширення африканської чуми свиней та які профілактичні заходи проводити
13:59
/ 5
На Закарпатті з початку року виявили незаконних рубок на 6 млн грн – ЗОУЛМГ
13:49
В Ужгороді покажуть макети зброї і пропонуватимуть поцілити у намальованого ворога
13:22
Напередодні Дня Незалежності у Мукачеві вручать літературну премію Ордену Карпатських Лицарів
11:56
У Хусті визначатимуть кращого водія пожежного автомобіля в області
11:50
У зв'язку з "Медовим спасом" в Ужгороді в п'ятницю і до неділі перекриють вулицю Ракоці
11:39
В Ужгороді з недобросовісного орендаря стягнуть 150 тис грн заборгованості і відберуть понад 2 га землі
11:36
У Мукачеві штрафують за випасання коней на зелених зонах
09:20
/ 3
Цього тижня в туристичний рейс Боржавською вузькоколійкою виїде тепловоз ТУ2: ретро-паровоз ГР-280 – на ремонті
04:41
/ 20
На Закарпаття приїде очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій – ЗМІ
04:21
Професор Федака розповів про свою нову книжку "Історія Ужгорода у подіях та датах"
04:01
Цьогорічна ранкова "Молитва за Україну" в День Незалежності відбудеться в Ужгороді на площі Народній
» Всі новини