У Виноградові соратник нардепа Бушка прислав свій екскаватор, аби знести будинок, що йому заважає (ФОТО)

У споруді знаходиться приймальня народного депутата ВО "Свобода"

У Виноградові соратник нардепа Бушка прислав свій екскаватор, аби знести будинок, що йому заважає (ФОТО)

Сьогодні о пів на шосту ранку у Виноградові сталася надзвичайна подія. Ряд осіб з екскаватором спробували самовільно знести житловий будинок, в якому колись діяло відоме в місті кафе "Гелена".

Руйнівники встигли зламати ворота, однак далі справи не пішли.

На місце, аби розібратися в ситуації, прибув навіть голова Виноградівської райради Олег Любімов. 

Суть події полягає в тому, що у власників будувлі, спорудженої свого часу з усіма необхідними дозволами, є давній конфлікт із сусідами - батьками очільника фракції Партії регіонів у міській раді Виноградова Владислава Поляка. Останній відомий причетністю до жорстокого побиття у Виноградові, а також тим, що є одним із найближчих соратників нардепа-"регіонала" Івана Бушка. Власне, користуючись тим, що Партія регіонів нині при владі, і не лише у країні в цілому, але й у Виноградові зокрема, скаржникам більше неправдами, аніж правдами вдалося домогтися свого часу рішення, відповідно до якого власниця будівлі мала б її власними коштом і силами знести. Але, оскільки йдеться про суму в кілька сотень тисяч, якої у пенсіонерки немає, ситуація затяглася...

Загалом справа по будинку тягнеться з 2008-го року і вже, було, дійшла навіть до Верховного Суду України, який повернув її на дорозслідування. Зараз матеріали по ній перебувають на розгляді в Європейському суді по правах людини. У будинку тим часом мешкає сім'я з двома діточками, де жінка, до того ж, перебуває на отанньому місяці вагітності.

Як на місці події опинився приватний екскаватор, який до того працював в місцях незаконного забору піщано-гравійної суміші на Тисі, і на яких підставах він долучився до руйнування чужого майна, належить розібратися правоохоронцям. Очевидці події стверджують, що йдеться про техніку, яка належить Владиславу Поляку. Тобто, в ситуацію, де мав би діяти виключно закон, включилися приватні особи з приватними інтересами, які зловживають своїм нинішнім перебуванням при владі.

Про те, що все відбулося не випадково, говорить той факт, що вчора деякі ЗМІ, наближені до Партії регіонів, поширили однотипнний матеріал на тему зазначеного будинку. Тобто, йдеться про цілеспрямовану кампанію, до якої вже залучено не тільки особистий, але й владний і партійний потенціал.

25 жовтня 2013р.

Теги: Поляк, Бушко, Гелена

Коментарі

саші 2013-11-11 / 20:08:09
Треба за сеебе відповідати,а не за все Виноградово?! А без мила всім в жопу лізти,можуть тільки дурники та боягузи,самонедостатні люди,бо таке вже життя-всім не угодиш!....А прокльонів нема чого боятись,бо все бумерангом вертається...

Саша 2013-11-10 / 18:10:20
Пенсіонерка, яку проклинає все Виноградово!

діна 2013-10-27 / 17:45:45
ти правий скінхед,так би вирішилося все само собою,але хто візьме на себе такий тяжкий гріх?то Поляку-убити,як "два пальца обоссать"!

СКІНХЕД 2013-10-27 / 08:44:27
Я ДУМАЮ ЯКШО МЕНЕ Б ПОКЛАЛИ ТАК НА КОЛІНА ЯКЕСЬ ЧМО ЯК СІМЮ БУЧОК ТО ТО Я БИ ЙОГО ЗАВАЛИВ-ПРИВСЕЛЮДНО ДАЖЕ НЕЗАМИСЛЮЮЧИСЬ ЗА НАСЛІДКИ НЕХАЙ СІМЯ ПОЛЯК ПОЧУСТВУВАЛА Б ЯК ТО ДОБРЕ ЖИТИ КОЛИ В ТЕБЕ ШОСЬ ВІДІБРАЛИ/ДЛЯ БАТЬКІВ СИНА А ДЛЯ ДРУЖИНИ ЧОЛОВІКА/Я ДУМАЮ НА ТОМУ ВСІ ІХНІ СУДИ.ПОЗОВИ ЗАКІНЧИЛИСЯ І ПОЧАЛИ Б ХОДИТИ В ЦЕРКВУ.

севлюшський 2013-10-26 / 16:30:08
2 nata
http://zakarpattya.net.ua/News/115805-KHronolohiia-sut-i-VIDEO-podii-dovkola-budivli-kolyshnoho-kafe-mahazynu-Helena-u-Vynohradovi

тьотя 2013-10-26 / 16:07:13
Ви бачите "фініталя комедії",коли всі пацюки розбіглися,боіться сволота публічності та світла.Дивись інші фото на Голос Карпат!

nata 2013-10-26 / 15:59:28
Щось дуже сонце високо зійшло в 05.00 ? 25 жовтня сонце зійшло в 07.13 а ми на фото бачимо білий день.

свобода 2013-10-25 / 18:50:41
старосту бушка поляка закопати там тим ескаваторм . прйде ы на псів мороз

Jozsef Fazekas UMDSZ 2013-10-25 / 17:40:45
PoljaKA ARESTUVATE NACHALNEKA MILICII UVOLETE JA za kontrabandu Bushka pozbavete mandata

земун 2013-10-25 / 16:06:24


Я дебіловатий.


Партизанська улиця 2013-10-25 / 12:17:23
Мдааааааааа.... Женініть той екскаватор на нашу улицю в тупік!!! А там виберіть собі сектор з номерними табличками, аби знали де хто спочивать.Ублюдки!!!

Михайло 2013-10-25 / 11:27:21
Всі в курсі хто очолює виноградівську міліцію, це така невдала династія представників правоохоронних органів, то що ви від решти хочете?

Олег Диба 2013-10-25 / 09:38:54
Як і в випадку площі Народної, реконструкцію якої проштовхує особисто очільник закарпатських "регіоналів" О.Ледида, інформація на цю тему оперативно з'явилася на офіційному сайті обласної міліції. У всіх інших випадках міліція чомусь не повідомляє про своє супроводження виконавчих проваджень. Так що видно, що у цій справі інтереси - особисто-партійні. А міліція Варцаби вже звично обслуговує партію влади.

Жалива 2013-10-25 / 09:38:01
"...на місці події опинився приватний екскаватор, який до того працював в місцях незаконного забору піщано-гравійної суміші на Тисі..." Це бізнес мого брата-валютчика, а тепер нардепа Бушка, який уже стільки незаконно повивозив гравію із закарпатських рік, що змістив кордони України з Румунією. Злочин без кари...

www 2013-10-25 / 09:20:48
Ви думаете що лише у Вас?У Iльницi в жiнки знесли законну будiвлю,вмiстi з меблями i худобу (свиню) убили,то як нема совiстi.а дальше як нароблять та вернути лиш компенсацiю,

до земуна 2013-10-25 / 08:39:12
старосто, скільки мертвих американських президентів, через Мишанчука, Поляк відвалив суддям за таке рішення?
Про хазяйку кафе тобі би треба мовчки сопіти в дві дирочки, бо більшого афериста як твої хазяї - бушки, довбаки, поляки та й ти сам нема в світі...
Крім того 5.30 ранку...
Вагітна жінка на останньому місяці...
Лєвий ескаватор без номерних знаків....
Все говорить про "законність" теперішньої власті, а ще більше про їхню мораль та лице.

:-( 2013-10-25 / 08:30:03
Точно так діяла Партія регіонів на площі Народній в Ужгороді -5.30 ранку, екскаватори і міліція.

виборець 2013-10-25 / 08:24:32

Якщо все по закону, то де представники виконавчої служби?
Ну, а в 5.30 ранку говорити про «законність» могли лише НКВД-исти часів Сталіна.
А варіант «ескаватором» по мирно сплячим жінкам та дітям у власній оселі – це вже щось схоже на дикунство Близького Сходу.

Думаю, що закарпатському керівництву ПР є над чим замислитись

Lucky 2013-10-25 / 08:15:34
Шановний "спостерігач", міліція там щоб забезпечити безпеку для працівників які зносять будинок, так не самовільно, але дозвола і рішення суду явно було здобуто зловживанням, становищем у владі...

спостерігач 2013-10-25 / 08:11:47
самовільно знести житловий будинок, а що там роблять працівники міліції (фото 2 з лівої сторони)?????

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45