У Виноградові керівник фракції Партії регіонів у міськраді проломив чоловікові голову

16 вересня о п’ятій годині ранку у виноградівську міліцію зателефонував лікар реанімаційного відділення Виноградівської центральної районної лікарні. Він повідомив про те, що тієї ночі, близько 2.40 години, до них каретою швидкої медичної допомоги з діагнозом «важка черепно-мозкова травма» доставлено 30-річного мешканця м.Виноградів Бондарєва Сергія Сергійовича.

У Виноградові керівник фракції Партії регіонів у міськраді проломив чоловікові голову

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що 16 вересня близько 1.30 год. неподалік кафе-бару "Інсайд" по вулиці Шевченка в місті Виноградів вищевказані тілесні ушкодження С.Бондареву С.С. безпричинно, з хуліганських спонукань завдав 38-річний депутат міської ради м. Виноградів  Владислав Поляк разом з невстановленим громадянином.

Зараз стан потерпілого стабільно важкий.

Як з’ясувало Закарпаття онлайн, Владислав Поляк є депутатом Виноградівської міськради від Партії регіонів, більше того – керівником депутатської фракцї Партії регіонів.

16 вересня 2013р.

Теги: травма, Партія регіонів, Виноградів

Коментарі

ваня 2013-09-21 / 18:36:45
Комусь проблеми на руку, а ще в політику це переводять!

....... 2013-09-20 / 23:09:48
З слів свілків події на місці події був, ще один депутат від Пердунів на прізвищє Іван Мотрунич, який є лівою ногою Бушка.

Оглядач 2013-09-20 / 09:42:48
У всій цій історії стало зрозуміло декілька моментів. Поляк винуватий! Поляк похоронив себе,як політик,а регіонали програли інформаційну війну.
Поляк та більшість регіоналів мають курячі мозги не розуміючи значимість інформаційних технологій, вони думають, що все куплять за гроші. Ніхто перечити не буде Поляк виплатить(купить) всіх але честь та повагу купити йому вже не вийде. Всі виноградівці будуть від нього шарахатися та дивитися, як дебіла,який має гроші та немає мозгів.

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:48:31
Флажок,вимпел і значок....

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:47:12
Меша красава!!! Грамоту йому!!!

!!!!!!! 2013-09-17 / 23:44:08
сивлюський заведует молча!!!!!!!

Меша 2013-09-17 / 23:42:43
"сивлюський" ти вопще розумієш про шо ти пишеш? чи ти просто набір слів друкуєш, ти не можеш скласти шось докучі би розумноє написати і зато в тебе получаються тупі гони, я би зараз тобі отписав шо який ти чмо і.т.д. но я то небуду роботи і комусь шось доказувати

сивлюський до меші 2013-09-17 / 23:33:36
Бо в ПРдунах можуть бути вать уроди, вать злочинці, вать дебіли. ПР то є окупація донєцкими бандітами і всі хто в ПР такі самі бандіти. А ті хто їх одмазує просто шестьорки і пєтухи, такі як ти.
Але ти і так не поймеш. Не маєш чим поняти. Ти за гроші маму рідну продаш і імя тобі Іуда. Коби була в таких гі ти краплина честі то ти і повісився б як Іуда. А так проста ЧМО.

Меша 2013-09-17 / 23:33:21
Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:29:00
Шкода шо БОНД немав йог коло себе... Були би у нас Національні герої ... посмертно ...

Я ДУМАЮ ШО ЯКШО ТИ ТАКЕ ПИШЕШ ТО В ТЕБЕ ПРОБЛЕМИ З ПСИХІКОВ, І ТОБІ ТЕРМІНОВО ТРЕБА ПРОВІРИТИСЯ

Меша 2013-09-17 / 23:30:58
я піддержую "!!!!!!!" шо ніко нічого незнає.

Меша 2013-09-17 / 23:29:14
Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:18:57
Чий ти будеш ??? Хлопче!!!
І після такої "речі" ти мені шось хоч доказати.
.

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:29:00
Меша 2013-09-17 / 22:08:03
Ви просто незнаєте ко такий Бондарьов кличка "Бонд" він постоянно пяний бігає по Черняховці з ножом,,,
Шкода шо БОНД немав йог коло себе... Були би у нас Національні герої ... посмертно ... Думай шо пишеш Меша!!!

!!!!!!! 2013-09-17 / 23:28:06
люди шо вы тут устраюете? шо больше нечем заняться? никто ничего не знает а каждый умняки давит!

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:18:57
Чий ти будеш ??? Хлопче!!!

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:17:38
Меша! Ти ко такий??? Най тебе то не ,,бе!!!

Меша 2013-09-17 / 23:14:58
"Для севлюського" Судячи з твоїх коментарів то в мене враження шо то ти відпрацьовуєш гроші Балоги..

Меша 2013-09-17 / 23:10:59
І не побачиш. Просто я неможу порозуміти шо ви туй коментує, ніко нич не знає кроме сплєтнь, і слухів проте кожен шось напише якусь гадость бо Поляк депутат від ПР.

сивлюський 2013-09-17 / 22:58:22

не звертайте увагу на "Мешу" то вать старота, вать жалива-дебіла чи хтось із риговонялів відмазує Поляка. Всі вже все знають. Але наша "доблесна" міліція, разом з не менш "доблесною" прокурватурою тупо відмажуть Поляка і докажуть шо Бондарєв, спеціально, з метою дискредитації політика Поляка, відпрацьовуючи гроші Балоги, впав на асфальт і бився головою об ноги мєсного політика. Чим завдав Поляку матеріальну та моральну шкоду....
А місцеві прориговоняльні ЗМІ типу Голосу Карпат та Новин Виноградівщини будуть створювати образ невинного Поляка, якому треба поспівчувати та пожаліти... а може і простити...
Хтось може сумнівається шо так не буде????

Партизанська улиця 2013-09-17 / 22:49:55
А тебе я там тоже не бачив...

Меша 2013-09-17 / 22:31:40
В мене запитання до "Партизанська улиця" чого так активно ти не коментуєш і всі остальні на цьому сайті наприклад публікацію "На Виноградівщині невідомий водій смертельно травмував людину" http://zakarpattya.net.ua/News/114484-Na-Vynohradivshchyni-nevidomyi-vodii-smertelno-travmuvav-liudyn.

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії