У Виноградові керівник фракції Партії регіонів у міськраді проломив чоловікові голову

16 вересня о п’ятій годині ранку у виноградівську міліцію зателефонував лікар реанімаційного відділення Виноградівської центральної районної лікарні. Він повідомив про те, що тієї ночі, близько 2.40 години, до них каретою швидкої медичної допомоги з діагнозом «важка черепно-мозкова травма» доставлено 30-річного мешканця м.Виноградів Бондарєва Сергія Сергійовича.

У Виноградові керівник фракції Партії регіонів у міськраді проломив чоловікові голову

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що 16 вересня близько 1.30 год. неподалік кафе-бару "Інсайд" по вулиці Шевченка в місті Виноградів вищевказані тілесні ушкодження С.Бондареву С.С. безпричинно, з хуліганських спонукань завдав 38-річний депутат міської ради м. Виноградів  Владислав Поляк разом з невстановленим громадянином.

Зараз стан потерпілого стабільно важкий.

Як з’ясувало Закарпаття онлайн, Владислав Поляк є депутатом Виноградівської міськради від Партії регіонів, більше того – керівником депутатської фракцї Партії регіонів.

16 вересня 2013р.

Теги: травма, Партія регіонів, Виноградів

Коментарі

ваня 2013-09-21 / 18:36:45
Комусь проблеми на руку, а ще в політику це переводять!

....... 2013-09-20 / 23:09:48
З слів свілків події на місці події був, ще один депутат від Пердунів на прізвищє Іван Мотрунич, який є лівою ногою Бушка.

Оглядач 2013-09-20 / 09:42:48
У всій цій історії стало зрозуміло декілька моментів. Поляк винуватий! Поляк похоронив себе,як політик,а регіонали програли інформаційну війну.
Поляк та більшість регіоналів мають курячі мозги не розуміючи значимість інформаційних технологій, вони думають, що все куплять за гроші. Ніхто перечити не буде Поляк виплатить(купить) всіх але честь та повагу купити йому вже не вийде. Всі виноградівці будуть від нього шарахатися та дивитися, як дебіла,який має гроші та немає мозгів.

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:48:31
Флажок,вимпел і значок....

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:47:12
Меша красава!!! Грамоту йому!!!

!!!!!!! 2013-09-17 / 23:44:08
сивлюський заведует молча!!!!!!!

Меша 2013-09-17 / 23:42:43
"сивлюський" ти вопще розумієш про шо ти пишеш? чи ти просто набір слів друкуєш, ти не можеш скласти шось докучі би розумноє написати і зато в тебе получаються тупі гони, я би зараз тобі отписав шо який ти чмо і.т.д. но я то небуду роботи і комусь шось доказувати

сивлюський до меші 2013-09-17 / 23:33:36
Бо в ПРдунах можуть бути вать уроди, вать злочинці, вать дебіли. ПР то є окупація донєцкими бандітами і всі хто в ПР такі самі бандіти. А ті хто їх одмазує просто шестьорки і пєтухи, такі як ти.
Але ти і так не поймеш. Не маєш чим поняти. Ти за гроші маму рідну продаш і імя тобі Іуда. Коби була в таких гі ти краплина честі то ти і повісився б як Іуда. А так проста ЧМО.

Меша 2013-09-17 / 23:33:21
Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:29:00
Шкода шо БОНД немав йог коло себе... Були би у нас Національні герої ... посмертно ...

Я ДУМАЮ ШО ЯКШО ТИ ТАКЕ ПИШЕШ ТО В ТЕБЕ ПРОБЛЕМИ З ПСИХІКОВ, І ТОБІ ТЕРМІНОВО ТРЕБА ПРОВІРИТИСЯ

Меша 2013-09-17 / 23:30:58
я піддержую "!!!!!!!" шо ніко нічого незнає.

Меша 2013-09-17 / 23:29:14
Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:18:57
Чий ти будеш ??? Хлопче!!!
І після такої "речі" ти мені шось хоч доказати.
.

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:29:00
Меша 2013-09-17 / 22:08:03
Ви просто незнаєте ко такий Бондарьов кличка "Бонд" він постоянно пяний бігає по Черняховці з ножом,,,
Шкода шо БОНД немав йог коло себе... Були би у нас Національні герої ... посмертно ... Думай шо пишеш Меша!!!

!!!!!!! 2013-09-17 / 23:28:06
люди шо вы тут устраюете? шо больше нечем заняться? никто ничего не знает а каждый умняки давит!

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:18:57
Чий ти будеш ??? Хлопче!!!

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:17:38
Меша! Ти ко такий??? Най тебе то не ,,бе!!!

Меша 2013-09-17 / 23:14:58
"Для севлюського" Судячи з твоїх коментарів то в мене враження шо то ти відпрацьовуєш гроші Балоги..

Меша 2013-09-17 / 23:10:59
І не побачиш. Просто я неможу порозуміти шо ви туй коментує, ніко нич не знає кроме сплєтнь, і слухів проте кожен шось напише якусь гадость бо Поляк депутат від ПР.

сивлюський 2013-09-17 / 22:58:22

не звертайте увагу на "Мешу" то вать старота, вать жалива-дебіла чи хтось із риговонялів відмазує Поляка. Всі вже все знають. Але наша "доблесна" міліція, разом з не менш "доблесною" прокурватурою тупо відмажуть Поляка і докажуть шо Бондарєв, спеціально, з метою дискредитації політика Поляка, відпрацьовуючи гроші Балоги, впав на асфальт і бився головою об ноги мєсного політика. Чим завдав Поляку матеріальну та моральну шкоду....
А місцеві прориговоняльні ЗМІ типу Голосу Карпат та Новин Виноградівщини будуть створювати образ невинного Поляка, якому треба поспівчувати та пожаліти... а може і простити...
Хтось може сумнівається шо так не буде????

Партизанська улиця 2013-09-17 / 22:49:55
А тебе я там тоже не бачив...

Меша 2013-09-17 / 22:31:40
В мене запитання до "Партизанська улиця" чого так активно ти не коментуєш і всі остальні на цьому сайті наприклад публікацію "На Виноградівщині невідомий водій смертельно травмував людину" http://zakarpattya.net.ua/News/114484-Na-Vynohradivshchyni-nevidomyi-vodii-smertelno-travmuvav-liudyn.

НОВИНИ: Кримінал

05:59
/ 1
У Чернівцях в будинку, орендованому закарпатцем, виявили 19-річну закарпатку з 3-річною дитиною та інвалідів-жебраків зі скриньками
05:00
ЄС через корупцію закрив проект модернізації кордону України, зокрема на Закарпатті - Reuters
22:51
/ 1
Ужгородського адвоката-"псевдоактивіста" покарають за втручання в діяльність судді
17:13
Дебошира, котрий бив дружину в Мукачеві та нападав на поліцейських, що приїхали захистити жінку, триматимуть під вартою
15:43
У Мукачеві спіймали волинянина, підозрюваного в збуті фальшивих франків еквівалентом у понад 150 тис грн
14:58
/ 1
В Ужгороді та Берегові затримали двох чоловіків зі згортками з марихуаною
12:09
/ 2
На вокзалі в Хусті 17-річна дівчина, аби зняти "вроки" з батьків, віддала шахрайці родинні заощадження і золото
11:14
Підозрюваний у серії викрадень номерних знаків в Ужгороді мешканець Львівщини спробував "закрити" справу хабарем у 3 тис дол
03:44
В Ужгороді і неподалік міста трапилися дві ДТП
17:28
П’ятьох нетверезих водіїв, серед яких був й іноземець на вантажівці, затримали за вихідні на Закарпатті
16:51
На Рахівщині затримали групу контрабандистів, що їхали в авто із готовими до переправлення 18 пакунками сигарет
15:58
На Хустщині поцупили камеру спостереження з магазину, а на Виноградівщині з кафе винесли сигарети та картки на поповнення мобільного
10:45
Жінка, котру в Ужгороді через раптову неприязнь порізала неповнолітня племінниця, перебуває в реанімації
10:37
/ 1
Люди в автобусі, що перекинувся з дороги на залізничну колію на Великоберезнянщині, їхали на весілля
00:23
/ 2
У понеділок в Ужгороді суд розгляне апеляцію щодо запобіжного заходу Копчі-молодшому
22:47
/ 1
В Ужгороді через сварку одна жінка тричі всадила ніж в груди іншої
12:21
/ 4
В Ужгороді під час фінасових "розбірок" влаштували "п'яну" стрілянину
11:58
Двох нелегалів з Сирії затримали поблизу Ужгорода
11:19
На Свалявщині водій вантажівки Renault Magnum з Тернопільщини смертельно травмував чоловіка та втік
08:34
/ 6
У центрі Львова "гастролерка" з Мукачева обікрала іноземку
07:27
/ 1
На трасі між Ужгородом та Мукачевом після зіткнення мікроавтобус Mercedes і Volkswagen вилетіли в кювет
14:13
/ 15
На Закарпатті затримали податківця, котрий за хабар надавав підприємцю інформацію з обмеженим доступом