Угорська націоналістична партія Jobbik проводить форум на Закарпатті

«Рух за кращу Угорщину»(«Йоббік») проводить політичний форум на Закарпатті. Саме сьогодні у Берегові лідери руху – Габор Вона – голова Руху, Бейла Ковач – депутат Європарламенту, Іштван Савоі – голова кабінету національної політики «Йоббік» зустрічаються із прихильниками в середовищі угорців Закарпаття.

Угорська націоналістична партія Jobbik проводить форум на Закарпатті

Ось такі запрошення приходили на електронні скриньки обраним.

 

«Йоббік» – ультраправа партія Угорщини, яка характеризується нетерпимістю до інших національних меншин. Критики та оглядачі оцінюють політичну силу як ксенофобську, антисемітську та гомофобську. Відомі випадки, коли активісти партії відкрито заявляли про потребу контролю за представниками ромської національності та євреїв. Публічне спалення ізраїльського прапора, вимога складення списків усіх євреїв, що проживають у країні, діяльність підконтрольної організації «Угорська гвардія», членів якої звинувачували у побиттях представників нацменшин, аргументувалися як захист національної безпеки.

Ціллю партії є відродження великої Угорщини, до якої свого часу входила і територія Закарпатської області. Тож, цим можна пояснити значну зацікавленість лідерів партії до Карпатського регіону, які вже неодноразово навідувалися до Закарпаття.

Ще одним важливим фактором є вибори до угорського парламенту, що відбудуться навесні 2014 року. На виборах 2010 року ця радикальна партія набрала 16,67% голосів і стала третьою найбільшою фракцією в угорському парламенті. Вочевидь, перед черговими виборами лідери «Йоббіка» намагаються активізувати діяльність у прикордонних територіях. Та чим може закінчитися діяльність активістів цієї радикальної партії на території багатонаціонального Закарпаття - питання більш, ніж актуальне і неоднозначне.

 

16 жовтня 2013р.

Теги: Йоббік, Jobbik, Угорщина

Коментарі

Карабас 2013-10-29 / 06:08:29
А Чорноту та Степана Крука в анальний отвір циганоти.

Чорнота 2013-10-21 / 12:41:20
Мадярів - за Урал

Тарас 2013-10-17 / 21:27:21
Партія йоббік ніколи в ніякій формі не виступала проти Українців чи Русинів !Підкреслюю НЕ Габор Вона лідер йобіка знаходится у топ 10 антисемітів світу.....!Йоббік националистична партія яка слугує виключно на користь Угорської нації і Угорської держави!

andrij draga Presov 2013-10-17 / 21:11:08
Ja ne zdivujuszj,koli u Zakarpatti bude Ugorszjka resoublika. Ja fasiszti z Jobbika mozsutj provoditi zbori na territoriji chuzsoji dlj nih kraini. Cze je zborische vidvertih antiukraincziv,antirussiniv, i ne daj Bog jih bazsiti u vladi. Cze je sztrahittja,ljudi dobri,ukrainczi ridni. Vladi pljuvati na usze,a sztradati budu ukrainczi. Do Presova voni ne jidutj,ih zvidzi czih neljudej prosto vignali.

))) 2013-10-17 / 20:46:08
класні хлопці...супер...лише воняти будуть у себе вдома...а тут вони як були так і є окупантами...

кобзош 2013-10-17 / 17:15:40
файнна політична сила, розумні хлопці - слід їх підтримати !!!

молодці !!!

Степан Крук 2013-10-17 / 16:40:00
Назва відповідає сутті!

схаменіться 2013-10-17 / 16:31:33
Гарна назва.

Степан Крук 2013-10-17 / 13:49:42
Якась іноземна партія на території Незалежно України проповідує ідеї сипаратизму - обєднання "Угорських земель". Зрозуміло, що це обєднання стосується також і території Закарпаття. Керівництво Угорщини на це безчинство партії, зарегістрованої на її території дивиться через пальці. А дарма! Угорщина - член Євросоюзу, де в статуті декларована відсутність територіальних притензій щодо інших держав. Дивує позиція СБУ в Закарпатській області. Ця "контора" спокійно спостерігає, як зарубіжні емісари намагаються відкусити шматок України. Мабуть слабо їм протидіяти. Це ж не з попом Сидором тягатися!

Тарас 2013-10-17 / 12:00:48
А я підтримую Йоббік а саме їхню економічну програму сближення з Росією !ЄС Угорщині нічого доброго не дало як і всім східноєвропейським країнам які вступили з 2004 року ЄС то економічне рабство де панують геї з НІмечини та франції!з такого союзу треба тікати!Неодмінно буду голосувати за Йоббік!Я не великий сторонник Росії і ПУтіна але Україна від ЄС доброго не отримає!

сорри 2013-10-17 / 10:40:15
Усе правильно, з тою тільки різницею, що тут - Україна, а Jobbik - партія з Угорщини.

Zoltan 2013-10-17 / 10:18:56
Я не сторонник Йоббика, наоборот против их идеологии, но для справедливости надо отметить: да они антисемиты и антиромы, но никогда еще не выстапали против других нацменьшинств – против украинцев, русинов, немцев, румунов, сербов, хорватов тд. – Венгрии!

Угорець 2013-10-17 / 09:37:14
Якщо згадаємо те, що Тягнибок у свій час вперше будучи народним депутатом у Верховній Раді закликав "вигнати з парламенту усю жидівську нечисть", то для мене не однозначно котра з двох партій більш ксенофобська та расистська. Jobbik - така сама націоналістична партія, як ВО "Свобода", яка відстоює інтереси угорців, так само як "Свобода" інтереси українців. Зазвичай брудом кидаються ті, які не здатні бодай що зробити на користь своєї держави - одним словом імпотенти. Треба вже нарешті працювати на користь громадян - незалежно від того якої вони національності.

До Тараса 2013-10-16 / 23:28:14
А в нас э якась цивiлiзацiя? Та ми вже гiршi за циган.

Тарас 2013-10-16 / 21:11:16
ДО Ужгодоця .....Тут живуть їхні потенційні виборці!

Ужгородець 2013-10-16 / 20:48:15
Якого біса вони роблять в Україні?

Тарас 2013-10-16 / 20:29:44
А на рахунок циганів і Євреїв йоббик правий на всі 100%КОли вже наша влада перестане розмножувати циганів на Закарпатті!Цигани то антисоціальна нація якак живе за рахунок білих людей як паразити це факт що цигани ненавидять білих людей !В Україні сітуація з циганами ще нормальна але в Угорщині сітуація набагато гірша там цигани косять під негрів реперів грабутють і вбивають людей мають свою теріторію да заблукавший білий чоловік знаходится під прицілом !Доста вже ліберал толерастії як вже Європу перетворило на смітник мігрантів з Африки та Азії так ще пройде років 50 і нашій цівілізації кінець!

Тарас 2013-10-16 / 20:21:29
Ні хера себе!,!,!,,!

НОВИНИ: Політика

14:12
/ 2
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5