Молодий політик із Невицького прагне об’єднати зусилля всіх

Михайло Лаба з села Невицького Ужгородського району Закарпаття підкуповує врівноваженістю, освіченістю, інтелігентністю, чіткими власними позиціями. Йому притаманне вміння спокійно вислухати найагресив-нішого опонента, переконати його.

Михайлові вірять, за ним ідуть. Він - депутат районної ради. Не заради особистої вигоди поринув у вир депутатського життя: усім серцем прагне зробити все можливе, щоб його односельчанам жилося краще, щоб мальовниче Невицьке стало справжньою перлиною Закарпаття.

Нещодавно на черговому засіданні сесії районної ради Михайло Лаба звітував про свою депутатську роботу. Ось що він розповів.

- Відразу зазначу, що весь зміст моєї роботи базувався на вироблених нашою командою - районною організацією Народної партії напрямків розвитку Ужгородщини в галузі економіки та соціальної сфери. Як член бюджетної комісії постійно беру участь в її засіданнях, намагаюся детально проводити аналіз розподілу районних коштів для потреб бюджетних установ району, для сільських рад, фінансування соціально-економічних програм, затверджених радою.

Відрадно, що в районі зроблено дуже багато. Наприклад, завершується газифікація району. Вважаю, що під час бюджетного періоду навряд чи варто братися за виконання нових програм, розпорошувати і сили і кошти.

Намагаюся брати участь у всіх нарадах, колегіях, інших заходах, які проводяться в районі, брав участь в розробленні Концепції розвитку району, радий, що внесені мною пропозиції були враховані. Безпосередньо цікавлюся малим та великим бізнесом, брав участь у всіх нарадах суб'єктів підприємницької діяльності. Є цілий ряд пропозицій, які ми, підприємці, адресуємо Верховній Раді щодо змін до Закону України «Про підприємництво».

На Ужгородщині вже є доброю традицією проведення Днів села. Я побував на таких заходах у Середньому, Чабанівці, Ратівцях, в інших селах. Цікаво спілкуватися з людьми, відчуваєш себе потрібним їм.

Після ліквідації комісії з транспорту перевізники обрали мене головою профспілки та заступником голови Асоціації перевізників району. Доводиться вирішувати чимало питань, які стосуються цього виду діяльності на теренах Ужгородщини.
Серед самодостатніх сільських рад наша Невицька сільрада є менш фінансово забезпечена, і це складає цілий ряд труднощів. Був не раз запрошений на сесії сусідніх сільрад. Звичайно, соціальна сфера нашого села, порівняно з іншими, кульгає.

Одним із першочергових завдань є будівництво школи. За моїм депутатським запитом була створена виїзна комісія району, яка вивчала це питання.
За сприянням голови сільради Олександра Чун-дака та за моїм депутатським запитом щодо прискорення комплексного вирішення земельних питань вже на даний час проведена геодезія населеного пункту.
Планується винесення цього питання на розгляд сесії Невицької сільради щодо стратегічного планування забудови населеного пункту, раціонального використання земель, створення сприятливих умов для розвитку та залучення приватного сектора у нашій місцевості до рекреаційного туристичного підприємництва, зеленого сільського туризму.

Мені вдалося налагодити зв'язки з німецькою общиною, яка має намір побудувати у нас кемпінгове містечко. Це буде суттєве доповнення до нашого сільського бюджету так само, як ЕКО-бізнес однієї з обласних молодіжних організацій, яка також хоче працювати на теренах нашого села.

І сам намагаюся надавати фінансову підтримку в організації культурно-масових заходів у рідному селі, спортивно-оздоровчих соціальних потребах. Забезпечую транспортом наш прекрасний спортивний клуб «Нива-Невицьке», де задіяно більше 40 молодих, перспективних спортсменів, професійних наставників.

Зроблено не так вже й багато, але головне, що майже викорінено байдужість, кожний прагне допомогти у справах для загального блага. Нині варто об'єднати зусилля всіх молодих політиків. Треба всім спільно працювати на кінцевий результат. Нині має бути головною політика соціальна, забезпечення належного життєвого рівня сільського населення, що стане основою поліпшення демографічної ситуації, розвитку трудового потенціалу, створення реальних робочих місць.
Прагну робити все, щоб не було соромно дивитися в очі людям, які видали мені аванс довір'я.

...Так, Михайла Лабу можна часто зустріти серед його виборців! Молодий політик прекрасно розуміє, що один у полі - не воїн. Тому й намагається об'єднати зусилля всіх небайдужих людей, незважаючи на те, до якої партії хто належить.
Марія Підгорна, "Вісті Ужгородщини"
01 серпня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 18
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
» Всі новини