На Закарпатті влада перешкоджає свободівцям потрапити на Марш Боротьби УПА до Києва

Аналогічні повідомлення доходять з різних регіонів України.

На Закарпатті влада перешкоджає свободівцям потрапити на Марш Боротьби УПА до Києва

Влада чинить масштабні перешкоди свободівцям, аби вони не потрапили на Марш Боротьби УПА, - повідомляє прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

У різних областях України влада організувала масштабне цькування перевізників, аби ті не везли свободівців на Марш Боротьби УПА, який відбудеться в Києві на Свято Покрови, 14 жовтня. Окрім того, стало відомо, що Київське обласне управління Державтоінспекції готується зупиняти автобуси з активістами, які їхатимуть до столиці, за 30–60 кілометрів від Києва.

Зокрема, про перешкоди в доїзді до столиці заявляють і націоналісти з Рахівського та Тячівського районів Закарпаття. Первізники, із якими заздалегідь було домовлено про поїздку до Києва, в останній момент відмовіли свободівцям у наданні автобусів. Власники автобусів повідомили, що напередодні їх збирали представники ДАІ та СБУ для профілактичної "бесіди", внаслідок чого первізники були змушені відмовитися від надання послуг транспортування активістів. Водночас голова Рахівської районної організації ВО "Свобода" Микола Косівський заявив, що, попри перешкоджання з боку владу, гуцули все одно прибудуть до Києва, аби долучитися до Маршу Боротьби УПА.

Нагадаємо, що 14 жовтня, на Покрову, в 71-у річницю створення Української Повстанської Армії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проведе Марш Боротьби в Києві. Вимоги Маршу: повернути звання Героїв України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою Української нації та проголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

 

13 жовтня 2013р.

Теги: Свобода, УПА, перевізник

Коментарі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ 16.10.2013 / 11:53:31
Хлопці у повідомленні одна бля-бля-бля
Ви можете не жувати соплі а сказати для прикладу у Рахові перевізник ФАРІОН відмовилась везти нас до Києва
БОЙКОТ ФАРІОН НЕ ЇЗДІТЬ НА ЇЇ АВТОБУСІ

А то лише хтось десь комусь

Громада 14.10.2013 / 10:30:02
Яничари з владних структур - нащадки моральних потвор з
часів СРСР, що так само проводили "профілактичні" бесіди, а потім запроторювали невинних у в'язниці.Боротися варто,щоб ці яничари
зрозуміли,що вони не всесильні!Слава Україні!

Міжгіря 13.10.2013 / 22:20:04
Хлопці, щоб ви зрозуміли: Влада - це ви, я, одним словом Український народ, а це банда яка є тільки нашими представниками. Інша справа що цих "наших представників" вибрали собі на свою голову кончені моральні потвори що теж є часткою (дебільною, продажною, заляканою, в основному бюджетники) народу, плюс фальсифікації на виборах, і ці туряги-потвори стали для вас, несвідомих людей ВЛАДОЮ. Це купка дебілів з рефлексами тварин - сосательними і хватательними, ось і все, і знову обслуговують її тупі кончені щурі, такі як голова Міжгірської РДА Василь Щурь.

гарантуй 13.10.2013 / 21:54:21
Та вже давно пора пішим маршом йти на Київ. В кожному населеному пункті долучались би до ходи і інші. От тоді влада би обкакалась...

НОВИНИ: Політика

18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
» Всі новини