Про це він написав у пості у соцмережі Facebook.
"Я в виняткових випадках беру участь в аукціонах. Я не слідкую за тим, що відбувається на них і які роботи виставляються. Випадково у руки мені потрапив каталог аукціону, який проходить зараз у М-17 (йдеться про аукціон "Золотое сечение" – ред..). З першого погляду стало зрозуміло, що то не моя робота", - написав Сільваші.
"Огляд її в самому залі тільки підтвердив мою упевненість, що це підробка. Думаю, що більшість моїх робіт, які з'являються на вторинному ринку, підробки. При тому, підпис технологічно виконується так, як в оригіналі", - додав художник.
В аукціонному домі вже повідомили, що роботу-підробку знято з виставки. Про це у коментарях під повідомленням Сільваші написав один з власників "Золотого сечения"Олексій Василенко.
"З людиною, яка виставила роботу на виставку ми зараз прояснюємо ситуацію і прояснимо її", - повідомив Василенко.
"Від помилок не застрахований жоден аукціонний дім, жодна галерея, жоден дилер, а також жоден експерт і навіть сам художник", - додав він.
"Я вибачаюсь особисто перед Тиберієм. Взагалі ж, ми намагаємося не допускати і не допускаємо таких помилок, оскільки кожна з них коштує нам репутації і як наслідок - довіри як художника, так і колекціонера. Поодинокі випадки, коли вони траплялися, - завжди вирішувалися на користь постраждалої сторони, я ж у свою чергу роблю висновки і продовжую вчитися", - додав Василенко.
"У Сотбіс, Крістіс, Бонамс та інших аукціонних домів з твердою репутаційної базою і історією в кілька століть - тисячі судових позовів щорічно стосовно проданих підробок. А там працюють одні з кращих експертів у галузі того чи іншого виду мистецтва", - сказав Василенко.
Ігор Баран 2013-10-03 / 15:01:56
Це, по суті, означає, що сама по собі робота нічого не варта без розкрученого імені автора