Уряд назвав Ледиду серед п’яти найгірших "губернаторів" (ДОКУМЕНТ)

Закарпаття, Херсонщина, Волинь, Львівщина і Сумщина – п’ять найгірших регіонів країни за висновками уряду. Цей перелік складено Кабінетом міністрів за підсумками першої половини 2013 року. Ефективність керівників всіх регіонів оцінювались за вісьмома критеріями. Підсумковий документ вже отримали всі урядовці. Він також направлений до Адміністрації президента.

Уряд назвав Ледиду серед п’яти найгірших "губернаторів" (ДОКУМЕНТ)

Повним аутсайдером серед регіонів визнана Сумська область. Вона зайняла останнє 27 місце в зведеному рейтингу Кабміну. Найгірші оцінки роботі Сумського губернатора Юрія Чмиря дісталися за провал економічних показників. Регіон потрапив в число найгірших за напрямками «державні фінанси», «розвиток споживчого ринку», «ринок праці».

Очільник Львівщини Юрій Шемчук (цей регіон другий в переліку аутсайдерів) на відміну від Чмиря має фору. Його було призначено на посаду лише півроку тому. Тому урядова «двійка» - це лише привід замислитись. Область пасе задніх за економічним розвитком. За другий квартал 2013 року, а це вже відбулось за урядування Шемчука, регіон опустився в урядовому рейтингу на п’ять сходинок.

Та найбільший обвал зафіксований у випадку з Волинською областю. Регіон з початку року погіршив свої позиції на 10 пунктів. Старожил-губернатор Борис Климчук, який керував регіоном ще за часів Кучми, може втратити прихильність Януковича з подачі уряду. Компанію йому можуть скласти Микола Костяк та Олександр Ледида. Очільники Херсонщини та Закарпаття також плетуться в хвості. Херсонщина провалила інвестиційний напрям, Закарпаття немає чим похвалитись в економіці і фінансах.

Як пояснюють джерела в Кабміні, з наближенням президентської кампанії вага таких урядових висновків зростає і саме вони можуть стати підставою для кадрових рішень президента. За інформацією «Главкома», відповідальний за регіональну політику заступник глави Адміністрації президента Сергій Ларін вже готує пропозиції щодо перестановок в областях.

Янукович напередодні виборів має постати керівником, який знає, що відбувається на місцях, і вже в 2014 році, як вважає співрозмовник «Главкома», своїх посад може позбутись половина "губернаторів".

Самі чиновники реагують на висновки уряду своєрідно. Так на наступний день після того, як був оприлюднений урядовий звіт, сумські ЗМІ всі дружно повідомили, що "губернатор" Чмир став 17-м в рейтингу керівників регіонів. Сумські сайти і газети послались на рейтинг, складений журналістами. Про кабмінівські висновки вони чомусь промовчали, каже «Главком».

Точно та ж ситуація мала місце і на Закарпатті, де буквально днями всі наближені до влади ЗМІ з "парадними" заголовками та тлумаченнями поширили інормацію про "успіхи" голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди у рейтингу видання "Коментарі".

Тим часом, як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на жовтень заплановано візит на Закарпаття президента України Віктора Януковича. З-поміж іншого, під час цього візиту також вирішуватиметься питання "губернаторства" О.Ледиди.

26 вересня 2013р.

Теги: губернатор, Ледида, рейтинг

Коментарі

прогресивний 2013-09-29 / 05:48:17
Попросив би всіх не забувати ,що за підсумками 2012 року Закарпаття було на 27 місці в державі,а зараз на 23! Хіба не прогрес?

ого 2013-09-28 / 09:35:24
Це той Щербей,що у Воловцьові у кафе пяний ганявся по залу,знімав із себе штани і показував непристойності,хапав барменшу за волосся!Весь Воловець гудів про такий "піар".Далеко піде хлопака!

Верховинець 2013-09-27 / 19:53:33
Чому губернатором замісто Ледиди має стати Мошшакк? думаю всім відомо що наступнім Губернатором Закарпаття має стати начальник Закарпатського МНСА Мирослав Щербей йому з його слів цю посаду давно уже пообіцяв його сусід по Жденієву і КРИША сам Кум Кремльовський Вітьо Медведчук так шо наш Верховинець з Воловця буде Губернатором а не Перечинський Мошшакк

гуцул з Рахова 2013-09-27 / 16:11:50
думаю Баранинського конюха давно пора на колбасу....

Київ 2013-09-27 / 09:40:00
Даешь Грегора - губернатором !!

Віталій Грегор 2013-09-27 / 09:08:03
Керівництво Ледиди як і майже будь-яке керівництво з іншим очільником від ПР - проявило себе як десь і очікувалось.. дисбаланс - занепад.. замість обіцяних "стабільність - добробут".. як то кажуть в них .. тому що "послідовний"..

Не менш яскравим прикладом є наведений у статті - Рівень злочинності. Де Закарпатська область займає найнижчий щабель, тобто найвищий рівень злочинності.

В принципі я не дивуюсь, оскільки, якщо лідер ПРовладної партії - колишній злочинець, то керівник нашої області - голова обласного осередку їх партії, зрозуміло в кого навчається.. та напевне один з "найкращих" учнів... а підтвердженням цьому якраз і є позиція нашої області в цьому графіку "Рівень злочинності"

депотат 2013-09-27 / 08:48:33
один Володьо Закурений головний рупор ы ыдеолог синьо-жопих всюди трубить в трембыту шо Ледида найлепший...

капітан 2013-09-27 / 02:20:54
Останнє місце в державі за розкриттям злочинів - це, безумовно, досягнення Варцаби-Памперса

Ярослав 2013-09-26 / 22:13:28
До Миколи. Ану похвалися про яких друзів Ледиди ти говориш! Випадково не про тих які коли почули, що приїжає голова Верховної Ради то взяли відпустку на 4-рі дні? Якщо Ти про Голову обласної ради то тут все зрозуміло!
До Адміна. Слова "Ти дебіл!" - це образа, раджу видалити коментар тому що він ображає людину!

шоні 2013-09-26 / 22:12:06
ви що думаєте. що вендетта по-закараптськи -- спалення авто різного роду фивників -- може свідчити про першість Закарпаття по рівню злочинності?

Микола 2013-09-26 / 21:28:26
Сорока Йван. ти дебіл! Де ти бачив що в Ледиди рейтинг росте??? Його серйозно не сприймають як губернатора навіть його друзі, тільки сміються з нього. "Саня конюх", і все!

Ярослав 2013-09-26 / 21:00:09
Цікаво хто Вам сказав, що Ледиду звільнятимуть. Думаю таке Вам повідомити міг тількі Балога, який про це мріє!
Я думаю, що Янукович не звільніть Ледиду.
Ледида переміг на виборах в Закарпатті тому нема підстав його звільняти. Аще Ледида потрохи видбірає в Балоги штики у обласній раді!

Михайло 2013-09-26 / 20:29:37
Щось у Вас застарілі дані, Вам не здається?
Адже перше півріччя закінчилося аж 4 місяці назад. Покажіть поточну статистику.

БАМчик 2013-09-26 / 18:52:09
для ....лизів порядних людей на
такі посади ця влада
не призначає

БАМчик 2013-09-26 / 18:45:32
подивися Сорока які дороги в краї.приблизно 60/ відсотків економіки
в тіні

коля 2013-09-26 / 18:43:14
Президент Їздить до губернаторів ,яких цінує і поважає! Але тупі голови ніяк цього не розуміють.Ледида був і буде серед кращих,бо він ЛЮДИНА!!!

БАМчик 2013-09-26 / 18:40:44
Для Сороки.Та плювати людям ,буде Ледида губернатором чи ні

Гуцул 2013-09-26 / 18:27:47
А наша Закарпатська членососька братва журналістики хвалить конюха аж чамкає і каже шо він в першій пятірці в Державі !! Вот брехачі недолугі і не стидно панове ПИСАКИ??

Олег Диба 2013-09-26 / 18:05:13


2 Сорока Іван

Брехня - характерна риса обслуги від Партії регіонів. ))

Потрудіться знайти на цьому сайті хоч якісь інформації "про звільнення Ледиди... із самого дня його призначення" і наведіть тут посилання.

Можу виступити в ролі провидця і передбачити, що не знайдете нічого, крім інформації про запланований приїзд Януковича, гіперпосилання на яку є в тексті і за достовірність якої я відповідаю. І яку, зрештою, в нещодавньому своєму інтерв'ю Тисі-1 підтвердив начальник управління охорони здоров'я ОДА Р.Шніцер.

Тепер на основі цієї інформації від Кабміну маємо всі підстави розуміти, що і інформація Закарпаття онлайн про те, що під час цього візиту "вирішуватиметься питання "губернаторства" О.Ледиди", так само небезпідставна.

Як, зрештою і все інше, про що повідомляє Закарпаття онлайн...


земляк 2013-09-26 / 17:40:27
Уряд назвав Ледиду серед п’яти найгірших "губернаторів"... Так це тому, що Кабмін не врахував "успіхи"... "Золотої гори" та інших "здобутків" обласного черяника!

А що нам, закарпатцям залишається? Мабуть тільки радуватись, що ЧМИРЬ... не у нас!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38