Головна освітянка Закарпаття та директор інституту УжНУ вступили у Партію регіонів (ФОТО)

У середу, 25 вересня, на Закарпатті із офіційним робочим візитом перебував голова Верховної ради України, перший заступник голови Партії регіонів України Володимир Рибак. Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської обласної організації Партії регіонів, після поїздки областю та спілкування із представниками місцевих ЗМІ, спікер зустрівся також із партійним активом.

Головна освітянка Закарпаття та директор інституту УжНУ вступили у Партію регіонів (ФОТО)

Найперше Володимир Рибак вручив партійні квитки нещодавно прийнятим членам Партії регіонів. Серед них, зокрема і директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Маріанна Кляп, а також директор Інституту економіки та міжнародних відносин Ужгородського національного університету Микола Палінчак.

Окрім того, як зазначається, за вагомий особистий внесок у становлення Партії регіонів, сумлінну роботу з реалізації програмних завдань і статутних положень партії, розбудови та зміцненню партійних організацій Володимир Рибак вручив партійцям грамоти, а також наручні годинники з логотипом партії керівникам первинних партійних організацій області.

26 вересня 2013р.

Теги: Рибак, Партія регіонів, Кляп, Палінчак

Коментарі

Освітяни 2014-07-21 / 22:32:50
Які всі уроблені пани! Як їм важко жити коло бюджетного корита! Які їхні проблеми, окрім як у ПР уступати, щоб і надалі залишатися біля корита!

Твій кошмарний сон 2014-02-21 / 00:28:15
Привіт, сволочь комсомольська! Ой,помилився, ригоАнальна !
Коли будеш взятки віддавати людям, падлюко ?!!!
До скорої зустрічі!!!

www 2013-10-01 / 13:41:30
Г А Н Ь Б А !!!!!!Немае слiв!!!!!!

oleg 2013-09-28 / 10:35:51
Vcytelju. Cikavo ,zvidky informacija? I ty davav? Jakscho tak,to ty takyj samyj POC,jak i cej Tolik zi svojeju zinkoju , Schcurem ta Kljapoju. Jakscho ce pravda -to chiba tak vazhko vidznjaty ,abo zapysaty na dyktofon? Slava Bohu technika zaraz dozvoljae. Najlegshe na mobil. Ale vy vsi BOJAHUZY,daete chabari,a potim placete tut v komentarjach.

Леново 2013-09-28 / 10:29:13
А головний податківець Іванчо на фото теж регіонал?

вчитель 2013-09-27 / 20:32:07
Освітяни найбільші хабарники, наша Міжгірська Надюшка Олексієнчиха бере хабар за посаду вчителя школи у розмірі 6-7 тисяч доларів, які люди передають їй через свого конченого чоловіка Толю Олексієнка. Він призначає такі "зустрічі" у туалеті біля автовокзалу та Щурьовому кафе "Смерекова хата" і пояснює що їхня з Надєньков частка хабаря - лише третина суми, друга третина йде голові Міжгірської РДА Щурю Василю, а третя частина йде головній освітянці, про яку йде мова у статті - пані Маріанні Кляп. ось це і є "реформа" освіти на Закарпатті.

юрист 2013-09-27 / 15:28:22
Проблема правової та політичної культури

oleg 2013-09-27 / 10:58:27
A Mykola,jak buv gandonom komsomoljskym ,tak nym i zalyshyvsja. Tiljky teper vin ne prosto gandon ,a VYKORYSTANYJ GANDON!

Антон 2013-09-27 / 09:13:21
Рошко використав партію ЕЦ, дякуючи Балозі став разом з Перестою депутатом.А потім перейшли в РЕГІОНИ

студент 2013-09-27 / 02:22:38


А хіба Рошко ще не в Регіонах? Так він же на виборах на них працював!


студентка 2013-09-26 / 23:03:13
Яка ж це освітянка - недоматематичка, базарна безкультурна баба. Ви чули,як вона зі студентами спілкується? Ні, то послухайте! Чоловік її плюється, а від неї лайно так і пре. В обох жадібність зашкалює, а нахабність випирає за кілометр! Не знаю, котрими путями воно пропхалося туди, язик має добрячий, де треба залиже, жах! Дивлюся на фото, там самі дегенерати зібралися, Главнюк приїхав, ті аж на задні лапи стали зрадники совісті. Ганебні зухвалі фізії показують і як тільки вони по місту пересуваються.....

ІМРЕ 2013-09-26 / 22:47:32
А за в.о. декана біофаку Гасинець забули? Без неї переход із ЕЦ у ПР неможливий

Пішта 2013-09-26 / 22:42:21
Пора вже ЕЦовцям ПЕРЕСТІ та РОШКУ міняти партію на РИГІОНАЛЬНУ

Женя 2013-09-26 / 22:28:19
Історику- Який ти історик, кіть не знаєш, шо Фенич уже давно у Партії. года 2

Історик 2013-09-26 / 22:23:57
А Фенича чм не прийняли в партію? ...він друг Бушка

іван 2013-09-26 / 21:22:37
Є такі особи на котрих плюють - а вони кажуть, що то дощ падає

Знаючий2 2013-09-26 / 20:04:06
Такої партії в яку потрібно вступити Палінчаку ще не створили. А це "Ідіоти та хабарники". Я не розумію, чому Ващук його тримає на цій посаді, адже Палінчак - це та ганебна та нікчемна особа, яка по сьогоднішній день у банях та на різних "комсомольських" оргіях плеще своїм брудним язиком, який Ващук ідіот і всі його накази - це накази психічно нездорової людини.

до пішти 2013-09-26 / 19:38:48
так вун у єдиному цинтрі, чи нє?

пішта з вароша 2013-09-26 / 19:12:05
А директор лінгвістичноі гімназіі не вступив.Та де Є?:

Ляльков, учитель 2013-09-26 / 18:56:16
Паніка за рік так розхитала своє посадове крісло, що вже без підтримки не вдержиться. Але Бог все бачить.А з пана не дивно - шо з нього візьмеш.

НОВИНИ: Політика

14:12
/ 2
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5