У Виноградові керівник фракції Партії регіонів у міськраді проломив чоловікові голову

16 вересня о п’ятій годині ранку у виноградівську міліцію зателефонував лікар реанімаційного відділення Виноградівської центральної районної лікарні. Він повідомив про те, що тієї ночі, близько 2.40 години, до них каретою швидкої медичної допомоги з діагнозом «важка черепно-мозкова травма» доставлено 30-річного мешканця м.Виноградів Бондарєва Сергія Сергійовича.

У Виноградові керівник фракції Партії регіонів у міськраді проломив чоловікові голову

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що 16 вересня близько 1.30 год. неподалік кафе-бару "Інсайд" по вулиці Шевченка в місті Виноградів вищевказані тілесні ушкодження С.Бондареву С.С. безпричинно, з хуліганських спонукань завдав 38-річний депутат міської ради м. Виноградів  Владислав Поляк разом з невстановленим громадянином.

Зараз стан потерпілого стабільно важкий.

Як з’ясувало Закарпаття онлайн, Владислав Поляк є депутатом Виноградівської міськради від Партії регіонів, більше того – керівником депутатської фракцї Партії регіонів.

16 вересня 2013р.

Теги: травма, Партія регіонів, Виноградів

Коментарі

ваня 2013-09-21 / 18:36:45
Комусь проблеми на руку, а ще в політику це переводять!

....... 2013-09-20 / 23:09:48
З слів свілків події на місці події був, ще один депутат від Пердунів на прізвищє Іван Мотрунич, який є лівою ногою Бушка.

Оглядач 2013-09-20 / 09:42:48
У всій цій історії стало зрозуміло декілька моментів. Поляк винуватий! Поляк похоронив себе,як політик,а регіонали програли інформаційну війну.
Поляк та більшість регіоналів мають курячі мозги не розуміючи значимість інформаційних технологій, вони думають, що все куплять за гроші. Ніхто перечити не буде Поляк виплатить(купить) всіх але честь та повагу купити йому вже не вийде. Всі виноградівці будуть від нього шарахатися та дивитися, як дебіла,який має гроші та немає мозгів.

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:48:31
Флажок,вимпел і значок....

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:47:12
Меша красава!!! Грамоту йому!!!

!!!!!!! 2013-09-17 / 23:44:08
сивлюський заведует молча!!!!!!!

Меша 2013-09-17 / 23:42:43
"сивлюський" ти вопще розумієш про шо ти пишеш? чи ти просто набір слів друкуєш, ти не можеш скласти шось докучі би розумноє написати і зато в тебе получаються тупі гони, я би зараз тобі отписав шо який ти чмо і.т.д. но я то небуду роботи і комусь шось доказувати

сивлюський до меші 2013-09-17 / 23:33:36
Бо в ПРдунах можуть бути вать уроди, вать злочинці, вать дебіли. ПР то є окупація донєцкими бандітами і всі хто в ПР такі самі бандіти. А ті хто їх одмазує просто шестьорки і пєтухи, такі як ти.
Але ти і так не поймеш. Не маєш чим поняти. Ти за гроші маму рідну продаш і імя тобі Іуда. Коби була в таких гі ти краплина честі то ти і повісився б як Іуда. А так проста ЧМО.

Меша 2013-09-17 / 23:33:21
Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:29:00
Шкода шо БОНД немав йог коло себе... Були би у нас Національні герої ... посмертно ...

Я ДУМАЮ ШО ЯКШО ТИ ТАКЕ ПИШЕШ ТО В ТЕБЕ ПРОБЛЕМИ З ПСИХІКОВ, І ТОБІ ТЕРМІНОВО ТРЕБА ПРОВІРИТИСЯ

Меша 2013-09-17 / 23:30:58
я піддержую "!!!!!!!" шо ніко нічого незнає.

Меша 2013-09-17 / 23:29:14
Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:18:57
Чий ти будеш ??? Хлопче!!!
І після такої "речі" ти мені шось хоч доказати.
.

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:29:00
Меша 2013-09-17 / 22:08:03
Ви просто незнаєте ко такий Бондарьов кличка "Бонд" він постоянно пяний бігає по Черняховці з ножом,,,
Шкода шо БОНД немав йог коло себе... Були би у нас Національні герої ... посмертно ... Думай шо пишеш Меша!!!

!!!!!!! 2013-09-17 / 23:28:06
люди шо вы тут устраюете? шо больше нечем заняться? никто ничего не знает а каждый умняки давит!

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:18:57
Чий ти будеш ??? Хлопче!!!

Партизанська улиця 2013-09-17 / 23:17:38
Меша! Ти ко такий??? Най тебе то не ,,бе!!!

Меша 2013-09-17 / 23:14:58
"Для севлюського" Судячи з твоїх коментарів то в мене враження шо то ти відпрацьовуєш гроші Балоги..

Меша 2013-09-17 / 23:10:59
І не побачиш. Просто я неможу порозуміти шо ви туй коментує, ніко нич не знає кроме сплєтнь, і слухів проте кожен шось напише якусь гадость бо Поляк депутат від ПР.

сивлюський 2013-09-17 / 22:58:22

не звертайте увагу на "Мешу" то вать старота, вать жалива-дебіла чи хтось із риговонялів відмазує Поляка. Всі вже все знають. Але наша "доблесна" міліція, разом з не менш "доблесною" прокурватурою тупо відмажуть Поляка і докажуть шо Бондарєв, спеціально, з метою дискредитації політика Поляка, відпрацьовуючи гроші Балоги, впав на асфальт і бився головою об ноги мєсного політика. Чим завдав Поляку матеріальну та моральну шкоду....
А місцеві прориговоняльні ЗМІ типу Голосу Карпат та Новин Виноградівщини будуть створювати образ невинного Поляка, якому треба поспівчувати та пожаліти... а може і простити...
Хтось може сумнівається шо так не буде????

Партизанська улиця 2013-09-17 / 22:49:55
А тебе я там тоже не бачив...

Меша 2013-09-17 / 22:31:40
В мене запитання до "Партизанська улиця" чого так активно ти не коментуєш і всі остальні на цьому сайті наприклад публікацію "На Виноградівщині невідомий водій смертельно травмував людину" http://zakarpattya.net.ua/News/114484-Na-Vynohradivshchyni-nevidomyi-vodii-smertelno-travmuvav-liudyn.

НОВИНИ: Кримінал

16:25
У Хусті чоловік надавав свій будинок для вживання наркотиків
16:11
Спійманим на Закарпатті контрабандистам, які постачали в Україну спеціальні технічні засоби, оголошено про підозру
15:59
Мешканця Мукачівщини, що через ревнощі убив співмешканку, взято під варту без можливості внесення застави
15:49
/ 3
На Закарпатті блокували контрабанду спеціальних технічних засобів до України
11:19
На Тячівщині чоловік, погрожуючи продавчині ножем, пограбував магазин
09:18
Задушивши співмешканку, у Великих Лучках на Мукачівщині чоловік три дні тримав тіло вбитої у власному будинку
17:52
/ 5
У Воловці чоловік облаштував в орендованому приміщенні нелегальний гральний заклад
16:27
На Мукачівщині чоловік під час сварки на ґрунті ревнощів задушив співмешканку
14:53
На Закарпатті п'яний водій "Ауді", що застряг у кучугурі, пропонував патрульним хабар
14:48
На Рахівщині чоловік, вдаривши працівника приватного підприємства, викрав із його автівки 4 шини з дисками
14:42
Раніше судимого мешканця Закарпаття затримали за підозрою у "п'яному" вбивстві жінки у Львові
14:03
На залізничному вокзалі у Стрию мешканка Закарпаття обікрала чоловіка
11:34
У мешканця Берегова виявили та вилучили телескопічний кийок та метамфетамін
09:08
У ПП "Ужгород" затримали "кримінальника", розшукуваного Інтерполом
05:03
/ 2
ФОТОФАКТ. В ужгородській маршрутці "на гарячому" впіймали двох "щипачок"
19:50
Упродовж нічної зміни патрульні виявили в Ужгороді і Мукачеві шістьох водіїв напідпитку
13:42
/ 16
На Міжгірщині при отриманні 6 тис грн хабара затримали провідного фахівця центру зайнятості
13:22
/ 1
До затриманого на Закарпатті іноземця, що перебував у міжнародному розшуку, застосовано тимчасовий арешт
17:59
Затриманого на Закарпатті за систематичне хабарництво прикордонника взято під варту із визначенням застави у 115 тис грн
16:20
У готелі приужгородського Минаю зловили повію та сутенерку, що звела її з клієнтом
10:52
Упродовж вихідних на Закарпатті двічі горіли лазні, а також – житлові будинки, літня кухня й сушильна камера
06:11
/ 83
Як закарпатський прокурор Малинич наймитом афериста Волошина їздив добувати золото у Африці (ДОКУМЕНТИ)
14:56
/ 9
Прикарпатець через плач жорстоко убив 5-місячну доньку співмешканки-закарпатки