В Ужгороді розпочала роботу виставка-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2013» (ФОТО)

А представники Закарпатської ОДА і облради підписали Меморандум щодо Зимової Олімпіади-2022

В Ужгороді розпочала роботу виставка-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2013» (ФОТО)

У суботу, 14 вересня, в Ужгороді офіційно розпочала роботу міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2013». Перерізати символічну стрічку та дати старт одній із головних туристичних подій краю прийшли перший заступник голови Державного агентства України з туризм та курортів Валентина Гордієнко, в.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Свищо, заступник голови обласної ради Андрій Сербайло.

Для участі у виставці до Ужгорода з’їхалися представники не тільки усіх районів краю, але й гості з Угорщини, Словаччини та Чехії. Презентують свої туристичні родзинки і представники Київської, Львівської, Одеської та Запорізької областей. Учасники заходу запрошують на майстер-класи із традиційних ремесел та приготування народних страв, пропонують скуштувати десятки сортів меду та вина тощо.

Цього ж дня в.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Свищо Ігор Свищо та заступник голови обласної ради Андрій Сербайло підписали Меморандум про реалізацію на території Закарпатської області заходів зі створення умов для проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні.

Окрім того, Ігор Свищо вручив подяки голови обласної адміністрації завідувачу кафедри менеджменту вищого навчального закладу «Східноєвропейський слов’янський університет» Ганні Глуховій, методисту Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Костянтину Сасу, діловоду відділу культури і туризму Берегівської РДА Галині Белінській.

Прес-центр Закарпатської ОДА

14 вересня 2013р.

Теги: виставка, турист, Тур’євроцентр-Закарпаття

Коментарі

НОВИНИ: Економіка

16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
19:15
Уряд зареєстрував 12-й на Закарпатті індустріальний парк "Карпати" у Чинадійові
» Всі новини