Директор студмістечка УжНУ не зміг навести підтвердження того, що зібрані зі студентів мільйони пішли на ремонт, а не на новий ресторан подружжя Ващуків

На офіційному сайті Ужгородського національного університету з'явилася чергова анонімна і неграмотна відповідь на публікації Закарпаття онлайн, в яких йдеться про незаконне збирання готівкових коштів зі студентів УжНУ і "благодійницькі" ремонти за рахунок викладачів.

Директор студмістечка УжНУ не зміг навести підтвердження того, що зібрані зі студентів мільйони пішли на ремонт, а не на новий ресторан подружжя Ващуків

Якщо оминути бульварний стиль цього допису (який абсолютно не личить офіційному сайту найбільшого вишу Закарпаття, однак, ймовірно, відповідає внутрішній суті його керівництва, без дозволу якого подібне не могло з'явитися на світ), можна констатувати, що він підтвердив беззаперечний факт отримання готівкових і неоприбутковуваних у законний спосіб коштів - по 100 гривень з кожного студента протягом майже року.

Тобто, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, йдеться про незаконно зібрану зі студентів суму в майже 4 мільйонів гривень та ще понад 1 мільйон "благодійницьких" коштів, яка пішли у невідомому напрямку та через невідомі руки, оминаючи бухгалтерію УжНУ. Директор студмістечка УжНУ Сергій Соловйов не навів жодного підтвердження того, що кошти оприбутковувалися в законний спосіб і що зібрана таким чином сума пішла на ремонти в гуртожитках, а не, наприклад,на облаштування нещодавно відкритого ресторану подружжя Ващуків під назвою Veranda, що його саме тепер рекламує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук дружина ректора УжНУ Оксана Ващук.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, на факти, наведені в публікаціях Закарпаття онлайн, вже відреагувала прокуратура м. Ужгород, яка "організувала проведення перевірки, щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Ужгородського національного університету... Відтак, прокуратурою міста направлено до Ужгородського МВ УМВС вимогу про проведення відповідної перевірки в межах своєї компетенції".

13 вересня 2013р.

Теги: гуртожитки, студент, Ващук, УжНУ

Коментарі

павел игорович 2013-11-10 / 14:22:40
да-да... живем в соседнем доме. вонь стоит ужасная и шум до 12 ночи от вытяжек.... как те, кто прямо в том доме живут такое терпят - не понимаем...

микита 2013-10-13 / 13:12:39
,...и вообще не совсем понятно на каких уставах построен и открыт ресторан *веранда*,в жилом доме, такие небезопасные реконмтрукции , до 12 ночи себе работают, и насколько я знаю, согласия у соседей никто не спрашивал, люди боятся ходить под этим, кажеться, что сейчас завалится..на головы,вместе с домом..., все это тоже как то странно...

вуйко 2013-09-18 / 21:52:26
Ващук керівник,а отже несе відповідальність за неналежне виконання контрольних функцій.Йде мова про великі гроші,а не про гаманець,який зник у роздягалці.

УжНУ 2013-09-18 / 19:26:15
Інформація з міліції: Ващук йде в отказ. Крайнім, схоже, буде Соловйов, якого Ващук двічі підштовхнув засвітитися в причетності до "лівих" грошей на сайті УжНУ

ВащНУ 2013-09-16 / 21:22:55
Ганьба, прикро і соромно що я ПОКИ в пошуках іншої роботи змушений за цим усім спостерігати і опосередковано в цьому брати участь, пропрацювавши 14 років. Маю надію що повернуся коли буде ректором Олександр Сливка!

Варошський 2013-09-16 / 16:41:32
Органы прокуратуры , призывают общественность сообщать о фактах коррупции на « телефон доверия » , который действует в прокуратуре Закарпатской области по телефону - ( 0312) 61-32-77 .(із повідомлень Репортер =Ужгород).

городянин 2013-09-16 / 15:46:06
А де совість викладачів,що ляпали в долоні на виборах та були в запаморочливому захваті від "прогресивного",з новими поглядами на розвиток закладу вищої науки ректора!!!?Чи всі потайки чекали,поки він збудує ресторан і сподівались на запрошення?

Громада 2013-09-16 / 13:11:44
Прикро навіть не те,що нічого не роблять правохоронні органи-з цим боротися практично неможливо; прикро те, що мовчить студентсво - по суті , всі, хто в будь-якій цивілізованій державі вважається найбільш прогресивним та незалежним виразником суспільної думки...Допоки студентська молодь не схаменеться і не почне діяти - годі сподіватися...

Викладач 2013-09-16 / 11:26:23
Цікаво... Чому викладачам із спецфонду затримують аванс вже на 5 днів...? Куди поділися такі голослівні обіцянки про вчасну виплату заробленого?

+ Знаючий3 2013-09-15 / 18:13:26


Коментар видалено. Будете продовжувати у тому ж дусі - забороню доступ до коментування. Адмін


городянин 2013-09-15 / 11:08:21


Із матеріалів Інтернет-видань:"Veranda: виховання гарного смаку. Днями в Ужгороді, по вул. ******** **, відкрився заклад, що замінить собою відразу три, при чому різнопланових. Тут пригощатимуть м’ясом бездоганної якості та особливого приготування.

Аби вивідати про все, ми завітали до ресторану Veranda та поспілкувалися з його керуючим, шеф-кухарем та персоналом.

– До відкриття ми готувалися майже два роки. Останні шість місяців були найінтенсивнішими: ми навчали кухарів, офіціантів, розробляли меню. Заклад вийшов саме таким, як ми його собі й уявляли. Сьогодні ресторан складається з пабу з відкритою кухнею, ресторану з вишуканим інтер’єром та домашнім каміном, винної кімнати, VIP-зали та, безпосередньо, самої веранди, – розповів керуючий закладом Павло."

Ой не розуміє студентська молодь вишуканого смаку власників ресторану,до чого тут гуртожитки з вічними проблемами побуту.Як свідчить інформація про заклад харчування, студентські гроші,мабуть,мають кінцеву адресу.


Варошський 2013-09-15 / 10:17:26
Багато хто зауважив,що будівнийтво ресторану подружжя Ващуків на вул.Швабській в Ужгороді проходмло одночасно з облаштуванням ректорату в будівлі ,де був раніше економічний факультет.Не треба бути надвеликим експертом,щоб зрозуміти,куди пішли бюджетні кошти та побори зі студентів.Треба щоб закон діяв для всіх,в тому числі і для Ващуків!

Колега 2013-09-14 / 12:02:04
Лиш тота прокуратура пробує щось робити. А менти де? А податківці (мін доходів) а СБУ?

спудей 2013-09-14 / 11:13:35
цы падлюки проблеми ствоили всым жителям багатоповерхывки спати не дають всым ы дозволу ныхто не давав ресторан ставити серед поверхыв

нико2 2013-09-14 / 10:05:05
До нико
Дякуєме, што так файно сте нам обяснили про державну посаду. Вопрос в іному: ко, кроме прокуратури, годен штось у нас учинити? Знаєте, комуняки в часи союзу мали правду, коли не призначали мєсних на такі посади. А називали сесе боротьба из "кумовством"

Кочубей 2013-09-14 / 09:49:40


До позапростору

Причому тут ****? І взагалі, в чому причина вашого шаленого гніву та цілого букету "добрих" слів?

Що у сказаному є неправда або наклеп?

Та у будь-якому іншому вузі країни за таке з міністерства сидилі б мінімум дві комісії!


нико 2013-09-14 / 09:30:54
Варцаба займає державну посаду,на яку призначають і з якої знімають.Його дружина також працює не в пртватній фірмі.А з корупцією в УжНУ ,яку організовує Ващук,мусить хтось боротися!

позапростір 2013-09-14 / 07:55:47


У вас манія переслідування. Коментар видалено. Адмін


Кочубей 2013-09-14 / 06:10:15
До ура!
Радий за Ваш оптимізм. А зараз тверезо поміркуємо. Жінка начальника відділу СБУ Шумицька - декан одного з факультетів УжНУ та основний "піар-менеджер" Ващука. Дружина начальника обласної міліції - завідувач кафкдри на економічному. Сам пан генерал - доцент від ЗакДУ...
Про яку боротьбу з корупцією може бути мова?
До речі, існує якась громадська комісія при ОДА по боротьбі з корупцією. Так от, пан Ващук - член цієї комісії!!!
А ВИ- ура...

аристократ 2013-09-14 / 00:34:07
Необдумав докінця Федорко всіх тонкощів бізнесу, враховуючи ситуацію яка склалася в області на даний момент, заклад необхідно було назвати КОНЮШНЯ - і круто (аля дикий захід), і підлизав би де треба, і такі світила науки, як Палачінтош Микола комфортно почували б себе тут.

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття