На Закарпатті прикордонники затримали двох осіб з паспортами громадян Угорщини

Двох громадян України, які намагалися незаконно перетнути кордон, затримали прикордонники Чопського та Мукачівського загонів у пунктах пропуску «Ужгород» та «Вилок». Під час подорожі вони використовували паспорти громадян Угорщини, - повідомляє Держприкордонслужба України.

На Закарпатті прикордонники затримали двох осіб з паспортами громадян Угорщини

Нагадаємо, що це не перший випадок такого роду. На початку квітня поточного року прикордонники вже затримували громадян України з паспортами громадян Угорщини.

11 вересня 2013р.

Теги: громадянин, Угорщина

Коментарі

Joni 2013-09-14 / 12:57:47
Фигньов займаються уроди!! Не дають людЯм жити!! Займалибись серйозними справами

Для прикордоника 2013-09-12 / 19:52:01
Зеленые делают видимость работы, еще надо добавить что проводилась огромная оперативная работа по выявлению .... , при задержании применялось огнестрельное оружие травматического действия, как в случае с мифическим дельтапланом в ужгородском районе и мифическими нелегалами в березнянском.
Потетенину надо выступить с пресс-конференцией.
Самое главное чтоб из зеленых никто не постраждал, а то как они потом срока отбывать будут за свои "законные" действия.
Машины им не нравятся со словацкими номерами, люди с венгерскими паспортами. Но всюду как оказывается никакой юридической основы да еще и дань снимают при каждой возможности.
По всему получается, что орудует приграничное вооруженное бандформирование.



В тему 2013-09-12 / 01:58:06
Давайте перейдемо в юридичну площину цього питання, а не будемо вести розмову, як на базарі.
1.Відповідно до ЗУ Про громадянство, Україна НЕ ВИЗНАЄ за своїми громадянами, громадянства інших країн. Тобто у правовідносинах з Україною, громадянин України, який є одночасно і громадянином іншої країни, РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО, як громадянин України. Слушно зазначено, що термін НЕ ВИЗНАЄ з юридичної точки зору не є тотожнім терміну ЗАБОРОНЯЄ. Але факт залишається фактом, що такі громадяни для України, розглядаються виключно, як громадяни України.
2.Чинне законодавство передбачає два склади правопорушень.
а)відповідно до ЗУ Про порядок визду з України та в'їзду в Україну громадяни України, одним із документів, який надає право на виїзд з території України для ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ є паспорт громадянина України для виїзду за кородон. У тому випадку, коли особа надала при виїзді з території України паспорт громадянина Угорщина, а державна прикордонна служба (ДПС) має данні про те, що дана особа є також і ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ, приймаючи до уваги п.1 коментарю, ДПС розглядає таку особу виключно, як громадянина України, тому вправі скласти на цього громадянина України, адміпротокол про порушення правил виїзду з території України, адже така особа має право, як громадянин України виїжати з території країни ВИКЛЮЧНО за паспортом громадянина України для виїзду за кордон.
б)на початку 2013р. Кодекс України про адміністративні правопорушення було доповнено новою статтею, яка передбачає адмінвідповідальність у вигляді штрафу за неповідомлення громадянином України у визначений термін (здається протягом 90 діб), компетеного органу України про отримання громадянства іншої країни. Правова норма суто декларативна, оскільки практично її застосувати досить складно. Громадянство надається указом Президента, тому визначити точну дату його набуття, для початку відліку часу, протягом якого особа повинна сповістити компенетні органи України про цей факт, цим самим компетентим органам встановити буде вкрай складно. Хіба що прийняти за початок відлік терміну 90 діб дату видачи будь-якого угорського офіційного документу, що посвідчує особу цього громадянина.

Все решта, спекуляції на цій темі, які не мають нічого спільного з положеннями правових норм.

Віт 2013-09-11 / 23:02:33
СБУ в даному (першому)) коментарі - служба бовдурів україни... Вичислили вони воші свої... У самих паспорти дома про всякий випадок налаштовані, по блату собі зробили..

Сбу 2013-09-11 / 21:28:13
Нічого йім не заполіють!!! Йідьте люди спокійно. Закона нема і небуде!!! У всіх великих посадовців е Европейські Паспорти!!!

СБУ 2013-09-11 / 18:36:28
Отак ми вас усіх, "вертальників" з подвійним громадянством, і вичислили. Списки складено. :)

Istvan 2013-09-11 / 18:28:29
Для Feri: нарушение в том, что они попытались выехать из Украины с венгерским загранпаспортом так, что сначала не заезжали в страну. Для предотвращения таких случаев надо пересечь границу "туда" с украинским паспортом, потом вернуться, показывая уже венгерский. А дальше можно ехать уже хоть в Словакию, в Румынию, в Польшу, в Латвию и т.д.

Микола 2013-09-11 / 17:40:28
до тупого прикордонника: Правильно , подвійне громадянство не передбачене, але й не заборонене! Відповідальність - штраф!

ужгородець 2013-09-11 / 17:40:25
А може прикордонники затримали двох громадян Угорщини з українськими паспортами? ))

Генек 2013-09-11 / 16:23:45
просто лоханулися і дали нашим погранцам не ті паспорти...

прикордонник 2013-09-11 / 16:16:58
Це питання будете з"ясовувати в суді

громадянин 2013-09-11 / 16:09:18
До прикордонника- А заборонене?

Віт 2013-09-11 / 16:08:04
Якщо вони використовували паспорти громадян Угорщини, то передусім вони громадяни Угорщини, а не України. Так, подвійне громадянство у нас заборонено, але що значить "намагалися незаконно перетнути кордон"??? Цілком законно, з справжніми паспортами громадян ЄС!

прикордонник 2013-09-11 / 16:06:48
Отримали друге громадянство іншої держави, тоді як чинним законодавством України подвійне громадянство не передбачене.

Feri 2013-09-11 / 15:46:20
А що саме порушили ці громадяни???

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті