Прикордонники затримали українців з угорськими паспортами

Протягом минулої доби у пунктах пропуску через державний кордон Чопського прикордонного загону, кілька наших співвітчизників здійснили спробу незаконного перетинання державного кордону України

Прикордонники затримали українців з угорськими паспортами

Під час здійснення прикордонного контролю в міжнародному пункті пропуску «Тиса», прикордонники запобігли спробі незаконного перетину кордону нашим земляком. Справа в тім, що для виїзду за кордон чоловік вирішив скористатись паспортом громадянина Угорщини. Однак, в ході перевірки прикордонниками законності перетину кордону вказаним чоловіком, він був змушений зізнатись, що є громадянином України. Таким чином, своїми діями чоловік порушив вимоги Закону України «Про громадянство України» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку перетинання ДКУ громадянами України».

Аналогічне правопорушення виявили прикордонники на українсько-словацькому державному кордоні, в пункті пропуску «Ужгород». Правоохоронці однойменного відділу виявили та затримали громадянку України, яка хотіла виїхати до Словаччини, використавши угорський закордонний паспорт.

На правопорушників було складено адміністративно-процесуальні документи за спробу незаконного перетину державного кордону. Рішення про відповідальність перед законом та їх подальшу долю визначить суд, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону

10 квітня 2013р.

Теги: паспорт, громадянство

Коментарі

Українець 2013-04-14 / 21:47:19
Половина,якщо небільше нашої Ради має подвійне громадянство.Малі гроші малі проблеми,пістраховуються або громадянтвом Росіії,або Європи(зовсім не важливо яка країна).Судити за це "порушників"смишно.Це,скоріше всього,попереджувальний вистріл.

Андрій 2013-04-12 / 14:35:39
А якщо колись заборнять подвійне громадянство.Вчому я сумніваюсь !!Треба відмовитися від Українського і проста зробити туй Від на жителство як громадянин Угорщіни і все!

Андрій 2013-04-12 / 14:25:42
Якщо є Український паспорт тоді на Українсьий таможні даєте Український загранпаспорт а на Мадярскій таможні Мадярський паспорт!!!А якщо Український загранпаспорт відсутній тоді платите на Український таможні гроші щоб вставили штамп вїзд до України але тоді з 180 днів маєте право бути на теріторії України лише 90 днів!Такщо без Українського загранпаспорта не обійтись!

Андрій 2013-04-12 / 14:17:44
ТО були дурні!!!!Як мож виїхати з України з угорським паспортом але перед тим не заїхавши???

До "умничок" і немавп 2013-04-12 / 09:21:26
Основна наша проблема - це правова вакханалія і трактування закону як кому зручно. Так і живемо в суцільному обмані і дивуємося чому він потім боком вилазить і звідки ті "страшніші проблеми" Просто сьогодні використовуєте закон так, як ви вважаєте зручно вам, а завтра вам скажуть, що ви дуже неправі. Нікого цьому не бажаю.

*** 2013-04-11 / 20:45:38
2 MAGYAR JÁNY

:***

у м н и ч к а ...

MAGYAR JÁNY 2013-04-11 / 19:42:15
Ви правильно скажете: ЄДИНЕ означає один і.т.д. і другий коментар пише "В Україні існує єдине громадянство"- на території України у правових відносинах з Україною ми всі громадяни України і використуємо єдиного громадянства (логічний). Але, Може є у людини 100 громадянство іншої держав, але на території України їх не використовує, тільки громадянство України....таким чином ніхто нічого не порушив.

Але головне, що переливаємо з пустого у порожнього...1,2,3 чи 100 громодянство... у повсякденному житті нікому не мішає. Є у нас, у країни страшніші проблеми, на жаль ....просто дають нам "кистки", що б не звертати увагу на реалних проблем,то що дійсно впливає на нас і розділити людей....Даруйте, якщо "сильно" висловлювала свою точку зору, не хочу нiкого ображати...

до MAGYAR JÁNY 2013-04-11 / 16:41:31
Шановний, ви вчили українську мову?
Єдине означає:
1) Один, без інших. || Лише один.
2) Який становить внутрішню єдність; цілісний, неподільний. || Тісно зближений, згуртований. || Загальний, спільний для всіх.

Де ви тут бачите допустимість "подвійного"?

7979 2013-04-11 / 16:33:20
ги-ги, пахнет загоном аленей :)

Ось де 2013-04-11 / 16:11:27
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

Я взагалі-то не юрист. Але не треба бути крутим юристом, що б знати, що Конституція - це основний закон. Так що збирайте бабки на адвокатів. Благо дня них клієнтура, що називається майже "дозріла".

MAGYAR JÁNY 2013-04-11 / 15:47:35
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2235-14 Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство

Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких
принципах:

1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що
виключає можливість існування громадянства
адміністративно-територіальних одиниць України. Якщо громадянин
України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України;
ПИТАННЯ ДО ВАС, ДЕ ТУТ ПИШУТЬ ПРО ЗАБОРОНУ??? ТІЛЬКИ виключає можливість існування громадянства
адміністративно-територіальних одиниць України. ПО ДРУГЕ -Якщо громадянин
України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України.
ЗАПАМЯТАЙТЕ, ЩО В УКРАЇНІ НЕ ІСНУЄ ЗАКОН, ЯКИЙ ЗАБОРОНЯЄ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО! :-)

для "мадяр" 2013-04-11 / 09:43:04
Ти бачу настільки тупе створіння,що тобі і одного свідоцтва про народження України забагато.Факт,саме в тебе ніякого подвійного громадянства нема,але з твоїм розумом то тобі і не треба,бо тільки проблеми собі знайдеш.
А решті,хто так яро кохає Угорщину і всіми силами старається стати її громадянином - Відмовляйтесь від громадянства України і валіть жити до мадяр,в чому проблема?А в тому,що ви там нахрен не потрібні,і до вас там будуть ставитись як до арабів тут,ви будете вічними гостями з мадярськими паспортами на території Угорщини.

до "мадяр" 2013-04-11 / 08:15:33
"мадяр" 2013-04-10 / 23:00:15
Кстати во всем мире разрешено двойное гражданство....

Винайміть собі сильного адвоката в області міжнародного права за ваші гроші( форинти,гривні,євро)і він вам пояснить в "каком всем мире разрешено двойное гражданство".
В Україні Конституція забороняє мати подвійне громадянство.
Інше питання,що порушниками є в першу черги декотрі народні депутати України,чиновники різних рангів.От із них і треба починати...інквізіцію....

ІВАН 2013-04-11 / 07:28:41
Кожен громадянин України який отримпв паспорт Угорщини та ніє громадянином цієї країни буде відповідати по закону. І тому може варто бути Українцем і не шукати зайві проблеми на одне місце.

Читачу 2013-04-10 / 23:21:51 2013-04-11 / 00:22:16
Тобі вже навіть мадяр Istvan 2013-04-10 / 21:03:10 пояснив, що не може бути громадянина Угорщини із чистим угорським паспортом на території України.
Не тупи, чоловіче.
Заїдь на Україну із своїм угорським паспортом, внеси його в базу даних погранців та катайся скільки завгодно, але без контрабанди, бо «тема» в спливе і проблеми будуть по «совокупності».

юрист 2013-04-11 / 00:16:25
Панове! ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ на території УКРАЇНИ порушив чинне законодавство УКРАЇНИ. Шо нє ясно?
Друге: хто вас тримає в Україні?
Третє: мавпа два паспорта має, а грамотно їх використати не вміє.
Четверте: невже ви думаєте, що прикордонники не знають чи не можуть вичислити "хитрожопих мадярів"?
21 сторіччя на дворі, роздупляйтеся.
Доброї ночі.

Читач 2013-04-10 / 23:21:51
Не зрозуміло, в чому проявляється спроба незаконного перетину кордону? Явна заказуха і вішання локшини з боку погранців. Людина має 2 паспорти. По українському цілком легально перебуває на території України і має право виїхати за її межі. По угорському - має право в'їзду до любої із країн Шенгенської зони.
А може погранці навісили локшину, що українське громадянство втрачене? То тут повинна пройти процедура по залишенню громадянства, а поки не пройшла, то...

сорри 2013-04-10 / 23:02:37
Ага, розкажіть це, наприклад, австрійцям... :)

"мадяр" 2013-04-10 / 23:00:15
Кстати во всем мире разрешено двойное гражданство....