У перший день фестивалю відбулася конференція на тему «туризм для людей з інвалідністю». На цій конференції в Закарпатській ОДА виступили представники різних громадських організацій України, а також зі Словаччини. Порушувалися питання про активний відпочинок людей з інвалідністю різних регіонів нашої країни, про безбар’єрність і доступність готелів, туристичних баз, транспорту. А також екстремальних видів туризму серед людей з фізичними вадами.
На другий день фестивалю почалося сходження на полонину Руна. Завдячуючи організованій роботі МНС і громадській організації «Відродження», всі учасники піднялися на вершину гори Руна. На самій вершині Українською православною церквою було освячено і встановлено хрест, біля якого всі помолилися.
На полонині піднялися і спортсмени-інваліди з Мукачева і Мукачівського району. Серед них був також, уже в 4-й раз, видатний інвалід-спортсмен Олександр Сухан, який одним із перших інвалідів-візочників підкорив гору Говерлу.
Такими фестивалями і пропагандою туризму серед людей з інвалідністю показують стимул до життя і віри в себе.
Ужгородець 2013-08-23 / 13:38:46
Підкорення полонини Руни це велике діло, яке сподіваюсь надихне цих людей.
читач 2013-08-23 / 13:10:26
Низький уклін та шана цим відважним людям, які не впали у відчай, ставши інвалідами, а продовжують жити повноцінним життям і допомагають іншим подолати труднощі.А головне-дітей,молодь із фізичними вадами привчають знайти своє місце у суспільстві і приносити своєю працею і досягненнями користь.
Це приклад для наслідування!