Як повідомила начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Закарпатської області Олеся Бокоч, «встановлено, що більшість дітей були забезпечені не оздоровленням, а відпочинком на базі пришкільних таборів та загальноосвітніх шкіл – інтернатів. Так, протягом поточного року у позаміських стаціонарних закладах охоплено відпочинком - 10 923 дитини, у закладах стаціонарного типу – 1026, у закладах з денним перебуванням – 77 461, у наметових містечках - 77 461».
Недостатньо уваги у поточному році, органами влади та місцевого самоврядування приділено оздоровленню дітей-інвалідів. Зокрема, при потребі в оздоровленні 2073 діток, цього літа покращити своє здоров’я змогли лише 1384 дитини-інваліда.
Прокурорами міст Ужгорода та Мукачева виявлені факти неналежного оформлення відповідальними працівниками міськрад документів для отримання путівок до оздоровчих закладів «Артек» та «Молода гвардія» (відсутня інформація про захворювання, з приводу якого дитину направлено до «Артеку», неналежне оформлення довідок про направлення діток на оздоровлення та надання міськрадою путівки неповнолітнім, які проживають у інших населених пунктах).
"Також встановлені порушення щодо організації оздоровлення діток, їх належного харчування та вітамінізації, а також надання медичних послуг у дитячих закладах.За виявленими порушеннями органами прокуратури внесені подання про усунення порушень вимог законодавства та притягнення винних осіб до відповідальності», – підсумувала прокурор.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
zakarpatec 2013-08-24 / 12:14:32
Депутати міста Ужгород, облаштуйте автобусну зупинку навпроти Епіцентру: і пропіаритеся файно, і звичайним людям добре буде (не стоятимуть більше в багнюці або під спекотним сонцем...)