«Те, що наша влада намагається отримати якомога більше інформації про громадян України, не є секретом. Але запити подібної інформації - це вже пряме посягання на права і свободу громадян, на їх особисту і конфіденційну інформацію. Це спроба захопити і взяти під контроль Інтернет та інші комунікації. Таким чином чиновники намагалися отримати всю інформацію з поштових акаунтів журналістів, політиків, інших відомих людей і громадян, котрі їх цікавлять. Досить згадати недавню історію з витяганням серверів компанії «ВКонтакте» - це теж була спроба отримати потрібне їм листування людей, а на думку Миколи Дурова - і зовсім потім продати їх сервери», - заявив голова Закарпатської регіонального осередку Інтернет партії України, хакер Андрій Шебелла.
«Так само зазначу, що запити в Google - це не єдина спроба отримати інформацію. Наприклад, платіжна система Webmoney видає інформацію про рахунки українців та іншу наявну у них інформацію за першим запитом, я володію інформацією про те, що соціальна мережа мікроблогів Twitter так само неодноразово «зливала» таку інформацію», - додав він.
У зв'язку з цим, «Інтернет партія України» рекомендує користувачам уважніше стежити за тим, що вони «говорять» в Мережі та використовувати різні запобіжні заходи для уникнення деанонімізації своїх акаунтів і листування.