Протягом першого півріччя нинішнього року в Україні зареєстровано майже 400 тис. (397 991) земельних ділянок.
«Для нас це дуже гарні показники, яких вдалося досягти в результаті налагодження якісного обміну інформацією з Держземагентством, завдяки чому для проведення реєстрації прав на земельні ділянки не потрібно отримувати витяг із Державного земельного кадастру, якщо земельній ділянці вже присвоєний кадастровий номер. Зараз ми подаємо запит до Держземагентства в електронному вигляді і отримуємо відповідь також в електронному вигляді, що значно зменшує затрати часу та коштів для громадян на реєстрацію прав. Так, кожен громадянин економить кілька днів, які зазвичай витрачаються на отримання витягу. Крім того, за його отримання до держскарбниці потрібно сплатити 53 гривні», - зазначив директор Департаменту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Укрдержреєстру Микола Антонов.
При цьому, найбільші показники реєстрації земельних ділянок серед областей зафіксовані на Київщині – 41 284. Далі ідуть Хмельницька, Чернігівська та Вінницька області, де зареєстровано 26 483, 23 841 та 20 187 земельних ділянок відповідно.
Найменше земельних ділянок зареєстровано у Волинській (8 555) та Закарпатській (6 418) областях, - повідомляють в Державній реєстраційній службі України.
Галя 2013-07-28 / 16:45:23
А як зареєструвати? Наприклад, в бабки єпай в селі Стеблівка він в оренді в агрофірмі на базі бувшого колгоспу. Пообіцяли що зроблять всім селянам акти разом розділять землю в натурі – до тепер акта нема . Таке враження, що щось мутять
Небайдужий 2013-07-27 / 22:11:09
Наша реєстраційна служба на жаль не дуже обізнана в діючому законодавстві, т.я. заяви не приймають, коли просишь все ж таки прийняти заяву и поставити відмітку про прийняття, громадянам відмовляють, мовляв "Ми не будем!". А саме цікаве те, що навіть якщо документи приймають, то оформлення заяви одразу не проводять, що в подальшому призводить до безглуздих пошуків документів або ж поновлення пакету документів, які необхідні для проведення реєстрації. А ще, що найдивніше, подекуди навіть "орда" так званих набраних "фахівців" не можуть зрозуміти "А що від них взагалі хочуть!?"...хоча, хочу зауважити, всі мають юридичну освіту. Рекомендую в мобільному телефоні мати зв'язок з правоохоронними органами, бо мабуть, тільки так повноваження, які покладені на реєстраторів будуть виконані в повному обсязі та строки.