Протягом 5 днів учасники вишколу пройшли більше 150-ти кілометрів по Великому Вододільному хребті, завершивши маршрут на місці розстрілу карпатських січовиків на Верецькому перевалі.
“Нас глибоко вразило побачене: могили січовиків, які в 1939 році віддали життя за Волю Батьківщини, перебувають в жалюгідному стані, натомість "пам’ятник" про перехід угорців через Карпати, який лежить на кістках українців, регулярно прибирається і чи не щодня приймає екскурсії. Більше того, пам’ятник чужому народові охороняється, а місце смерті Героїв України занепадає. Ставлення до свого минулого угорців і українців просто вражає”...
За час похідного вишколу січовики відпрацювали вміння по гірському туризму, спортивному орієнтуванню, картографії, виживанню в екстремальних умовах.
За словами учасників, найбільшим враженням вишколу стала велич Українських Карпат. Перебуваючи високо в горах, подалі від міського бруду можна зрозуміти, чому тисячі українців-січовиків гинули за цю землю.
Бачачи позитивні результати від таборування та вишколів (зокрема і похідних) і зважаючи на бажання січовиків - в подальшому планується регулярно проводити подібні заходи.