В Ужгородському кар'єрі знову втопилася людина

Про це повідомляє У ДСНС в Закарпатській області.

6 липня о 10:20 від чергового міськвідділу У МВС м. Ужгород надійшло повідомлення про ймовірне утоплення громадянина 1981 року народження, в озері Ужгородського кар’єру (вул. Гранітна).

Для проведення водолазно-рятувальних робіт залучалося Ужгородське відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП м. Ужгород.

О 13:40 тіло було знайдено та вилучено. Причина смерті встановлюється судмедекспертизою.

Напередодні купального сезону ужгородська влада традиційно визначила місця для купання, дозволивши його там, де води практично немає, і заборонивши в найбільш популярних місцях. Таким чином можновладці просто зняли з себе відповідальність за смертельні випадки на водоймі. Тим часом все, що потрібно зробити, це обладнати вишку з рятувальниками і забезпечити останніх необхідним спорядженням. Це, безумовно, вимагає певних затрат. Однак припинення "дерибану" міського майна дозволило б залучити фінанси для вирішення не тільки цієї, а й цілого ряду інших нагальних проблем з життя міста.

08 липня 2013р.

Теги: утоплення, тіло

Коментарі

Шустрий 2013-07-08 / 17:59:50
До підприємця, як можеш довести що Погорелов краде давай факти, а як ні то тримай свою не підтверджену думку при собі!
Із відміною аукціону ти помилився постом, тут трохи інше обговорюють! От Рата добудує басейн будеш до нього ходити. А ні так можеш і сам проявити ініціативу і пляж облагородити на річці, ужгородці тобі дякую скажуть, може. А взагалі згоден з Міла!

МIЛА 2013-07-08 / 16:43:47
Поiдь за кордон, де там на територii. мIcт купаються тiльки в басейнах та загоряють на берегах рiчок усi пляжi за мiстом комерцiйнi.

підприємець 2013-07-08 / 15:24:30
Конкретна пропозиція: відмінити результати "аукціону", на якому роздерибанили аптеки за ціною квартир, і продаж Волошину "Корони" за вкілька разів заниженою вартістю, а потім продати їх зі справжнього аукціона за справжньою ціною і ці гроші спрямувати на потреби міста, зокрема за облаштування пляжу на кар"єрі.

Бо зараз Погорєлов, сегінь, краде, а потім мусить за ті гроші відпочивати від стресу на курортах. Получаєся, що толку ні йому, ні городу. :-)

Викладач 2013-07-08 / 15:15:23
Пишите про відпочинок Погорелова так ніби самі йому замовляєте путівку! Я думаю, що людина на такій посаді обов’язково повинна відпочивати! Оскільки психологічне наванаження дуже велике на роботі, я точно знаю! А тим хто не знає нічого дурниці писати!
А нарахунок пляжів, звичайно хотілося б і пісок і рятівників але це все требва фінансувати, а де кошти взяти? Як такі розумні так подавайте конкретні пропозиції, а не словоблудством займайтеся!
Крім того багато хто з ужгородців їздить закордон відпочивати, до статистики та соцопитування зверніться, як не вірите!

Ужгородець 2013-07-08 / 13:29:10
А нащо підприємці в 100 тис. місті повинна бути хоча б одна належна водойма забезпечена владою. І нічого зїзджати та свої зади прикривати балачками. Бюджет, землю та майно є кому деребанити, попіклуйтесь будь ласка і про соціальні потреби ужгородців. Не всі ужгородці як Погорелов можуть по декілька раз на рік дозволити собі закордонний відпочинок

ESC 2013-07-08 / 13:00:37
Адмін,аж смішно )..
А хто по твоєму повинен цим займатись?
Куди повинні йти відпочивати біля річки/водойми люди, коли міськрада клала на свої обов'язки забезпечити спеціальні місця для купання? Все, що може ВВ, то визначити де купатись можна, а де ні (рекомендуючи), а де факто там ліс з борщовика.Не кжен спроможен платити в приватному басейні.
ВВ - Йди вже геть!!
P.S. Можна, звісно, відпочивати і біля річки перед ТРК, закупившись попередньо прохолоджуючима в акваріумі ..але кому то треба?!

Адмін 2013-07-08 / 12:45:28


А до чого тут пляжі, якщо йдеться про організацію безпечного відпочинку на воді, що є обов'язком влади?


Михайло 2013-07-08 / 12:36:51
Так оголосили ж конкурс у міській раді, ще рано по тисі про це репортаж був. Просто ніхто з підприємців не хоче заматися пляжами на річці!

ужгородець 2013-07-08 / 12:34:52
Які пляжі!? Там взагалі заборонено купатися, нашо тоді там у воду лісти??? Крім того там поруч кафе є, ось воно би і мало піклуватися про безпеку, а міська влада заборонила купатися в даній водоймі! Так, які притензії блін!

Ужгородець 2013-07-08 / 11:34:35
Б...ть, а належно обладнати пляжі для купання в міської ради грошей нема. Зате на деребани повно

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:15
На Перечинщині під час збору грибів матір загубила свою 11-річну дочку
10:34
Закарпатські музеї та театри – четвертий місяць на карантині без вистав, фестивалів і виставок
10:07
Тіло хлопчика, що потонув у Тересві на Тячівщині, знайшли на прибережжі у Калинах
09:30
На Свалявщині у центральній районній лікарні наразі знаходяться 46 хворих з підозрою на COVID-19
09:21
80 нових випадків випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті, 5 пацієнтів померло
09:16
На Рахівщині згорів житловий будинок
09:15
У чотирьох районах Закарпаття через негоду підтоплено дворогосподарства та знеструмлено 5 сіл
09:12
На Тячівщині внаслідок зіткнення BMW із електроопорою травмувалися двоє людей
04:25
/ 1
На Тячівщині станом на 17.00 2 липня виявлено 33 нові випадки інфікування коронавірусом
04:18
На Тересві ймовірно потонув 10-річний хлопчик
13:06
/ 1
В Ужгороді чоловік під час транспортування вистрибнув зі "швидкої" і "настрибнув"" на гострі елементи паркану
10:13
В Ужгороді за добу виявлено 5 нових випадків коронавірусної інфекції
09:56
В Ужгороді згорів ВАЗ
09:55
Поблизу закарпатського КПП "Тиса" горіла комерційна недобудова
09:11
/ 1
85 нових випадків COVID-19 підтверджено на Закарпатті за добу, двоє пацієнтів померло
02:44
190 мешканцям Рахівщини встановлено діагноз COVID-19, з них 11 померли
02:30
Біля КПП "Тиса" горіла недобудована приватна будівля
01:36
З середи Мукачівські РДА та райрада перебувають на карантині (ОФІЦІЙНО)
01:13
В Ужгороді на ходу загорівся автомобіль
17:13
У Ясінях на Рахівщині внаслідок нещодавньої негоди спостерігаються зсуви ґрунтів
12:45
/ 1
У працівниці Мукачівської міськради, працівників РДА і райради підтвердили коронавірус
11:44
В Ужгороді за добу виявлено 7 нових випадків коронавірусної інфекції
10:46
Інфекційне відділення Мукачівської райлікарні заповнене COVID-пацієнтами
09:44
На Хустщині горів житловий будинок
09:02
За добу на Закарпатті виявлено 72 випадки COVID-19, 4 пацієнтів померло
» Всі новини