В Ужгородському кар'єрі знову втопилася людина

Про це повідомляє У ДСНС в Закарпатській області.

6 липня о 10:20 від чергового міськвідділу У МВС м. Ужгород надійшло повідомлення про ймовірне утоплення громадянина 1981 року народження, в озері Ужгородського кар’єру (вул. Гранітна).

Для проведення водолазно-рятувальних робіт залучалося Ужгородське відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП м. Ужгород.

О 13:40 тіло було знайдено та вилучено. Причина смерті встановлюється судмедекспертизою.

Напередодні купального сезону ужгородська влада традиційно визначила місця для купання, дозволивши його там, де води практично немає, і заборонивши в найбільш популярних місцях. Таким чином можновладці просто зняли з себе відповідальність за смертельні випадки на водоймі. Тим часом все, що потрібно зробити, це обладнати вишку з рятувальниками і забезпечити останніх необхідним спорядженням. Це, безумовно, вимагає певних затрат. Однак припинення "дерибану" міського майна дозволило б залучити фінанси для вирішення не тільки цієї, а й цілого ряду інших нагальних проблем з життя міста.

08 липня 2013р.

Теги: утоплення, тіло

Коментарі

Шустрий 2013-07-08 / 17:59:50
До підприємця, як можеш довести що Погорелов краде давай факти, а як ні то тримай свою не підтверджену думку при собі!
Із відміною аукціону ти помилився постом, тут трохи інше обговорюють! От Рата добудує басейн будеш до нього ходити. А ні так можеш і сам проявити ініціативу і пляж облагородити на річці, ужгородці тобі дякую скажуть, може. А взагалі згоден з Міла!

МIЛА 2013-07-08 / 16:43:47
Поiдь за кордон, де там на територii. мIcт купаються тiльки в басейнах та загоряють на берегах рiчок усi пляжi за мiстом комерцiйнi.

підприємець 2013-07-08 / 15:24:30
Конкретна пропозиція: відмінити результати "аукціону", на якому роздерибанили аптеки за ціною квартир, і продаж Волошину "Корони" за вкілька разів заниженою вартістю, а потім продати їх зі справжнього аукціона за справжньою ціною і ці гроші спрямувати на потреби міста, зокрема за облаштування пляжу на кар"єрі.

Бо зараз Погорєлов, сегінь, краде, а потім мусить за ті гроші відпочивати від стресу на курортах. Получаєся, що толку ні йому, ні городу. :-)

Викладач 2013-07-08 / 15:15:23
Пишите про відпочинок Погорелова так ніби самі йому замовляєте путівку! Я думаю, що людина на такій посаді обов’язково повинна відпочивати! Оскільки психологічне наванаження дуже велике на роботі, я точно знаю! А тим хто не знає нічого дурниці писати!
А нарахунок пляжів, звичайно хотілося б і пісок і рятівників але це все требва фінансувати, а де кошти взяти? Як такі розумні так подавайте конкретні пропозиції, а не словоблудством займайтеся!
Крім того багато хто з ужгородців їздить закордон відпочивати, до статистики та соцопитування зверніться, як не вірите!

Ужгородець 2013-07-08 / 13:29:10
А нащо підприємці в 100 тис. місті повинна бути хоча б одна належна водойма забезпечена владою. І нічого зїзджати та свої зади прикривати балачками. Бюджет, землю та майно є кому деребанити, попіклуйтесь будь ласка і про соціальні потреби ужгородців. Не всі ужгородці як Погорелов можуть по декілька раз на рік дозволити собі закордонний відпочинок

ESC 2013-07-08 / 13:00:37
Адмін,аж смішно )..
А хто по твоєму повинен цим займатись?
Куди повинні йти відпочивати біля річки/водойми люди, коли міськрада клала на свої обов'язки забезпечити спеціальні місця для купання? Все, що може ВВ, то визначити де купатись можна, а де ні (рекомендуючи), а де факто там ліс з борщовика.Не кжен спроможен платити в приватному басейні.
ВВ - Йди вже геть!!
P.S. Можна, звісно, відпочивати і біля річки перед ТРК, закупившись попередньо прохолоджуючима в акваріумі ..але кому то треба?!

Адмін 2013-07-08 / 12:45:28


А до чого тут пляжі, якщо йдеться про організацію безпечного відпочинку на воді, що є обов'язком влади?


Михайло 2013-07-08 / 12:36:51
Так оголосили ж конкурс у міській раді, ще рано по тисі про це репортаж був. Просто ніхто з підприємців не хоче заматися пляжами на річці!

ужгородець 2013-07-08 / 12:34:52
Які пляжі!? Там взагалі заборонено купатися, нашо тоді там у воду лісти??? Крім того там поруч кафе є, ось воно би і мало піклуватися про безпеку, а міська влада заборонила купатися в даній водоймі! Так, які притензії блін!

Ужгородець 2013-07-08 / 11:34:35
Б...ть, а належно обладнати пляжі для купання в міської ради грошей нема. Зате на деребани повно

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:01
Три житлових будинки горіли на Закарпатті впродовж доби
10:00
Нічна пожежа в Ужгороді знищила ВАЗ і пошкодила припаркований поруч Daewoo Matiz
12:07
В Ужгороді водій "Опеля", заснувши за кермом, врізався в автобус
14:50
У Мукачеві згорів дерев’яний вагончик
09:40
/ 1
На Ужгородщині вогонь знищив посіви пшениці
10:19
На Ужгородщині горів житловий будинок
10:18
В Ужгороді вночі згорів Fiat Fiorino
10:16
У районі Гимби на Міжгірщині виявили тіло місцевого мешканця
10:20
На Тячівщині та на Іршавщині горіли житлові будинки
10:18
На Рахівщині шукали туриста з Одеси, що відійшов від групи та заблукав
10:16
Із Тиси на Виноградівщині виловили тіло жінки
09:42
У Мукачеві гасили пожежу у будівлі "Нової пошти"
09:37
В Ужгороді кабріолет Renault зіткнувся з Opel
17:42
/ 6
У Ясінях через захаращеність водовідвідних канав під час зливи затопило будинок і магазин
12:18
На Закарпатті біля озера Геришаска відшукали туриста з Одеси
02:23
В Ужгороді скутерист врізався в "Опель"
10:02
На Рахівщині гасили пожежу у вантажівці, що загорілася під час руху
13:14
На Рахівщині від знищення вогнем врятували будинок пенсіонерки
11:12
2 надвірні споруди та житловий будинок горіли на Закарпатті впродовж доби
11:10
Тіло рибалки, що потонув на Виноградівщині, наступного дня вниз за течією знайшли місцеві мешканці
07:50
В Ужгороді жорстко зіткнулися "Шевроле" і електромобіль таксі
07:35
ФОТОФАКТ. На Виноградівщині авто, що вилетіло в кювет, діставали краном
17:01
ФОТОФАКТ. На Ужгородщині авто перекинулося з дороги в кювет
10:39
В Ужгороді горіла квартира
10:38
У Мукачеві з Латориці витягли труп
» Всі новини