В Ужгородському кар'єрі знову втопилася людина

Про це повідомляє У ДСНС в Закарпатській області.

6 липня о 10:20 від чергового міськвідділу У МВС м. Ужгород надійшло повідомлення про ймовірне утоплення громадянина 1981 року народження, в озері Ужгородського кар’єру (вул. Гранітна).

Для проведення водолазно-рятувальних робіт залучалося Ужгородське відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП м. Ужгород.

О 13:40 тіло було знайдено та вилучено. Причина смерті встановлюється судмедекспертизою.

Напередодні купального сезону ужгородська влада традиційно визначила місця для купання, дозволивши його там, де води практично немає, і заборонивши в найбільш популярних місцях. Таким чином можновладці просто зняли з себе відповідальність за смертельні випадки на водоймі. Тим часом все, що потрібно зробити, це обладнати вишку з рятувальниками і забезпечити останніх необхідним спорядженням. Це, безумовно, вимагає певних затрат. Однак припинення "дерибану" міського майна дозволило б залучити фінанси для вирішення не тільки цієї, а й цілого ряду інших нагальних проблем з життя міста.

08 липня 2013р.

Теги: утоплення, тіло

Коментарі

Шустрий 2013-07-08 / 17:59:50
До підприємця, як можеш довести що Погорелов краде давай факти, а як ні то тримай свою не підтверджену думку при собі!
Із відміною аукціону ти помилився постом, тут трохи інше обговорюють! От Рата добудує басейн будеш до нього ходити. А ні так можеш і сам проявити ініціативу і пляж облагородити на річці, ужгородці тобі дякую скажуть, може. А взагалі згоден з Міла!

МIЛА 2013-07-08 / 16:43:47
Поiдь за кордон, де там на територii. мIcт купаються тiльки в басейнах та загоряють на берегах рiчок усi пляжi за мiстом комерцiйнi.

підприємець 2013-07-08 / 15:24:30
Конкретна пропозиція: відмінити результати "аукціону", на якому роздерибанили аптеки за ціною квартир, і продаж Волошину "Корони" за вкілька разів заниженою вартістю, а потім продати їх зі справжнього аукціона за справжньою ціною і ці гроші спрямувати на потреби міста, зокрема за облаштування пляжу на кар"єрі.

Бо зараз Погорєлов, сегінь, краде, а потім мусить за ті гроші відпочивати від стресу на курортах. Получаєся, що толку ні йому, ні городу. :-)

Викладач 2013-07-08 / 15:15:23
Пишите про відпочинок Погорелова так ніби самі йому замовляєте путівку! Я думаю, що людина на такій посаді обов’язково повинна відпочивати! Оскільки психологічне наванаження дуже велике на роботі, я точно знаю! А тим хто не знає нічого дурниці писати!
А нарахунок пляжів, звичайно хотілося б і пісок і рятівників але це все требва фінансувати, а де кошти взяти? Як такі розумні так подавайте конкретні пропозиції, а не словоблудством займайтеся!
Крім того багато хто з ужгородців їздить закордон відпочивати, до статистики та соцопитування зверніться, як не вірите!

Ужгородець 2013-07-08 / 13:29:10
А нащо підприємці в 100 тис. місті повинна бути хоча б одна належна водойма забезпечена владою. І нічого зїзджати та свої зади прикривати балачками. Бюджет, землю та майно є кому деребанити, попіклуйтесь будь ласка і про соціальні потреби ужгородців. Не всі ужгородці як Погорелов можуть по декілька раз на рік дозволити собі закордонний відпочинок

ESC 2013-07-08 / 13:00:37
Адмін,аж смішно )..
А хто по твоєму повинен цим займатись?
Куди повинні йти відпочивати біля річки/водойми люди, коли міськрада клала на свої обов'язки забезпечити спеціальні місця для купання? Все, що може ВВ, то визначити де купатись можна, а де ні (рекомендуючи), а де факто там ліс з борщовика.Не кжен спроможен платити в приватному басейні.
ВВ - Йди вже геть!!
P.S. Можна, звісно, відпочивати і біля річки перед ТРК, закупившись попередньо прохолоджуючима в акваріумі ..але кому то треба?!

Адмін 2013-07-08 / 12:45:28


А до чого тут пляжі, якщо йдеться про організацію безпечного відпочинку на воді, що є обов'язком влади?


Михайло 2013-07-08 / 12:36:51
Так оголосили ж конкурс у міській раді, ще рано по тисі про це репортаж був. Просто ніхто з підприємців не хоче заматися пляжами на річці!

ужгородець 2013-07-08 / 12:34:52
Які пляжі!? Там взагалі заборонено купатися, нашо тоді там у воду лісти??? Крім того там поруч кафе є, ось воно би і мало піклуватися про безпеку, а міська влада заборонила купатися в даній водоймі! Так, які притензії блін!

Ужгородець 2013-07-08 / 11:34:35
Б...ть, а належно обладнати пляжі для купання в міської ради грошей нема. Зате на деребани повно

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
» Всі новини