Цей проект презентували закарпатські художники І. Попдякуник, А. Секереш та Т. Софілканич. Вони розповіли про те, що творче об’єднання «Райдуга» створене в квітні 2009 року і сьогодні нараховує близько 30 активних членів, котрі шанують і високо цінують славну закарпатську школу живопису, намагаючись наслідувати і пропагувати її надзвичайний стиль і високий рівень майстерності. Вони різні за віком, освітою, але їх єднає велике бажання творити. Закарпатські художники давно мріяли про те, щоб таланти свого краю показати в давньому історичному місті Галич.
Чимало теплих слів сказали директори Музею мистецтв Прикарпаття М. Дейнега та музейно-виставкового центру в місті Калуші У. Паньо на адресу закарпатських художників. Вони висловили сподівання, що ці прекрасні твори мистецтва з Галича подорожуватимуть далі, на Схід України.
Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» О. Береговський відзначив високий професіоналізм і майстерність закарпатських художників і наголосив, що Карпати нас об’єднують не тільки мистецтвом, а й історією. О. Береговський запросив творче об’єднання «Райдуга», Музей мистецтв Прикарпаття та калуський музейно-виставковий центр до співпраці й в інших проектах.
Марія Костик, завідувач історичного відділу Національного заповідника «Давній Галич»