Балога: "Хаос прийде раптово..."

Народний депутат України, закарпатець Віктор Балога змалював у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук сумні наслідки керування в Україні нинішнього уряду.

Балога: "Хаос прийде раптово..."

"Уряд реформаторів під трирічним керівництвом пана Азарова діє суто по-совковому. За часів Брєжнєва, якого більшість росіян вважають найкращим правителем ХХ століття і до якого Микола Янович, очевидно, має великі симпатії, неефективне управління економікою компенсували нафтодолари. Наш Кабмін у ХХI столітті параліч української економіки, задавленої корупцією, дикими податками і дурними законами, хоче збалансувати за рахунок громадян. Новації одна абсурдніша за іншу. І що головне – вони спрямовані чітко проти тих, хто мав би формувати той середній клас, про який так люблять просторікувати спікери правлячої партії. Нове збільшене мито на авто середнього літражу і доступної ціни. Плани здирати копієчку з кожного при виїзді за кордон. Нові збори на аудіо- і відеотехніку та інші девайси. Підвищення акцизів на 95-й бензин.

Далі – буде. Упевнений, що фантазії опричників із Мінсдоху вистачить на нові «приколи». Мені логіка таких дій зрозуміла: на рахунках – нулі, але електорат треба підгодовувати і собі трохи відкусити. Неясно інше: навіщо влада дратує одночасно мільйони людей, які розуміють, у чому їхній громадянський інтерес і знають, як його відстояти. Накопичується роздратування, яке переходить у злобу. І тоді ніякі маргінали – виборча основа Партії регіонів – не зможуть захистити існуючий стан справ. Ще ніколи жебраки не ставали горою за панів, не та у них життєва філософія. Владі треба зупинитися у своєму нестримному бажанні будь-що обібрати народ. Інакше хаос прийде раптово", - констатує Віктор Балога.

07 червня 2013р.

Теги: Балога

Коментарі

Тарас 2013-06-07 / 22:52:36
Ну я важаю що буд хто прийде до влади вони такі ж самі будуть як і ПР !Тут система гнила вся з низу до верху немає значення хто при владі і нема ніякої політичної сили яка б представлялася перепекртвними політиками які б обєднали країну є тільки свинні які у корита та свинні які хочуть до корита....

сорри 2013-06-07 / 22:38:24
Ну, Тарасе, ви ще не знаєте всіх можливостей Партії регіонів і Януковича зосібна... :)

Тарас 2013-06-07 / 22:20:55
Прийде хаос або не прийде гірше і так не буде!

Гість 2013-06-07 / 21:40:27
Хаос прийде раптово.........Вам би в битві екстрасенсів виступати

із закарпаття 2013-06-07 / 15:50:22
"Я сказав, що бунт може розпочатися хоч де і з будь-якої причини. В тому числі і на начебто спокійному Закарпатті. Тим більше, що історичний досвід є."

От за се, я з ВАМИ згідний на всі 100.

сорри 2013-06-07 / 15:21:39
До "із закарпаття"

Де тріскотня і пропаганда? Я що, казав, що закарпатці кинуться в Київ спасати трон Януковича? Ви мій коментар нижче читали?

Я сказав, що бунт може розпочатися хоч де і з будь-якої причини. В тому числі і на начебто спокійному Закарпатті. Тим більше, що історичний досвід є.

із закарпаття 2013-06-07 / 15:06:47
Пане "сорри" давайте без пропагандиської тріскотні.

39 рік закінчився законом Мадярщини від 22 іюня 39 года про "возєднання", чи не так?
Інша справа, яке то било "возєднання" і що сталося з бунтовщиками.

Важливий не процес а РЕЗУЛЬТАТ, я маю великі сумніви, що закарпатські кинуться в Київ спасати трон очередного правителя, но ану лиш Балога не "організує" так як в 2004, а зараз чим дише Балога, тай не ун один.

сорри 2013-06-07 / 14:54:52
Я вже не раз писав тут: колись і в Молдові, наймирнішому з регіонів, не було крові і пострілів. А потім, раптом, була війна в Придністров'ї. А наше Закарпаття хоч і м'яке та толерантне, але вже мало досвід 39-го року...

Викресатися іскра може з чого завгодно. На національному грунті, слава Богу, навіть із зусиллями ззовні, викресати ще не вдалося, а от на грунті побутовому добре підготованою політикою уряду ПР/Азарова/Януковича - викрешеться легко.

Тримають, гади, людей вже за горло. Ану ж най лише стиснуть...

із закарпаття 2013-06-07 / 14:36:24
І не треба дурню писати про шмайсери і хмельницького.

Не було на закарпатті ні шмайсерів ні хмельницького, но була ненависть до "пана" - любого мадярського, чеського, совецького чи українського і при такому розкладі хаосу керовати буде той хто має авторитет РЕАЛЬНИЙ, а авторитет має Балога і мают мадяри.
Можете стерти й написати щось май патріотичне, лиш оби вам оно боком і не вийшло.

із закарпаття 2013-06-07 / 14:17:30
Не треба на Балогу скакати. Балога каже істинну правду.

Хаос прийде миттєво і в різних регіонах то буде по різному.
Згадайте Пістрялово а Мукачево?
Ану най спробує зараз влада на Закарпатті попресовати всіх на "єесовських номерах", дрібна якась сварка з владою може перерости в непередбачовані наслідки і хто буде спасати україну, влада, ні, "патріоти" ні, бунтовщики точно ні, а хто ж ?
Здогадайтеся з трьох раз.

сорри 2013-06-07 / 11:25:02
Генек, Балога каже, що під час бунту слуги не будуть захищати своїх панів, яким нині прислуговують. Вони першими будуть їх грабувати. І це правда. А Хмельницький - то інше.

Генек 2013-06-07 / 11:21:44
Це до цього - "Ще ніколи жебраки не ставали горою за панів"

Генек 2013-06-07 / 11:21:13
а національно-визвольна боротьба під проводом Богдана Хмельницького - це шо по вашому?) У пана забрали статки і він підбурив козаків на війну проти своїх "образників")

мукачево 2013-06-07 / 08:35:36
ще ніколи не було такий хаос який було коли балога головний мафіозник був при владі. запамятайте курс долара за день 100 разів мінявся разом цінами за продукти

не вуйко 2013-06-07 / 06:49:36


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Вуйко з Верховини 2013-06-07 / 06:34:14
Думаю туй Балога правий точно шо хаос прийде а з ним і прийдеться взяти в руки викораний із під стріхи дідів " шмайсер" який він заховав після того як убив кровопійцю комуняку в селі на Верховині

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5