У провладну більшість Ужгородської міськради витиснули ще одного депутата з "Батьківщини"

Сьогодні свою заяву про вихід з фракції "Батьківщина" в Ужгородській міськраді написав Михайло Станкович.

У провладну більшість Ужгородської міськради витиснули ще одного депутата з "Батьківщини"

Як повідомив інтернет-виданню Закарпаття онлайн голова фракції "Батьківщина" в Ужгородській міській раді Василь Гнатків, тиск на Михайла Станковича, який працює на посаді начальника управління економіки, чинився вже щонайменше півроку, що виразно проявлялося і в його голосуваннях. Однак через пресинг депутат формалізував своє перебування в провладній більшості тільки тепер.

До того єдиною "тушкою" в міськрадівській "Батьківщині" був нинішній директор КП "Парк культури та відпочинку "Під замком" Тарас Румянцев, котрий тепер сповна користується всіма перевагами перебування при владі..

Крім того, з чинною владою, яка представляє конгломерат депутатів так званої «Партії екологічного порятунку "ЕКО+25%» Андрія Погорєлова - сина міського голови Ужгорода, та Партії регіонів на чолі з мером Віктором Погорєловим, спорадично співпрацює цілий ряд депутатів з опозиційних партій.

04 червня 2013р.

Теги: тушка, Батьківщина, Станкович

Коментарі

Небайдужий 2013-06-06 / 22:15:11
Гість, ви що, сильно вдарились? Яким це місцем влада хоч щось змінила на краще? Регіони планомірно ведуть країну до прірви, думаючи, що на їх вік вистачить (а цим товстомордим і справді вистачить), опозиція думає, тільки як би дорватись до кормушки, на одне лице. а ви "людина зрозуміла", пффф

Гість 2013-06-05 / 20:49:20
все вірно, людина зрозуміла що "Батьківщина" ніфіна не робить і вирішила підтримати ту силу яка може змінити Закарпаття на краще

Небайдужий 2013-06-05 / 13:48:54
Дея, Свідомий.
Свобода прийшла вже в Львівські області. І що, дали комусь прикурити? Та нічого не зробили, тільки комуністів на 9 травня бити вони гаразді, а проблеми вирішувати не в стані: там так само погані дороги, така сама біда з медициною... Нема чого сподіватись на ту Свободу, вони вміють гарно тільки навколо гуманітарних питань влаштовувати бійки, а щось реальне зробити не можуть.

Свідомий 2013-06-05 / 13:04:55
555 2013-06-05 / 12:08:49
100% згоден з вами...

ДЕЯ 2013-06-05 / 13:01:53
Шкода що Свобода не пройшла у 2010 році,дали би їм прикурити...

555 2013-06-05 / 12:08:49
Интересно каким по прочности окажется "большинство" созданое таким образом "нашим мером" Погореловым! Все люди в группе Анрюшки будут "честные" и "преданны" "царю и царевичу". Скоро все депутаты будут чиновниками "обласкаными" ВЕЛИКИМ МЕРОМ! В конечном результате, уважемые ужгородцы, в 2015 году голосуйте только за тех кто не вошел в нынешнее "большинство". Изгнали большевиков один раз выгоним и в 2015

Небайдужий 2013-06-05 / 11:37:54
Оленка, ага, ви в нас тут одна в білому, грамотна і мудра, ну-ну

Оленка 2013-06-05 / 07:54:57
Боже, які глупі та безграмотні коментарі, жах!

ТУШКАНЧИК ПЕРЕСТА ЮРКО 2013-06-05 / 07:35:41
Переходіть геть в більшість до РигготАнналів он я пушов уд балоги в облраді і нараз став Проректором у Феді но нє??а ви ся шось лагодите чи йти чи ні нараз поки кличе Сан Санич утікайте і буде і хліб і ікорка і леквар файний

Небайдужий 2013-06-05 / 02:01:49
А що тут дивного? Вся опозиція однакова і така сама як влада - тушкована і продажна, всі на одне лице. Співпрацюють, ото навину показали, я просто не можу. Здивували, називається.

G.S. 2013-06-04 / 23:32:00
як можна ВИтиснути У провладну і т.д. ? :)

Іван депутат-аферист-корупціонер 2013-06-04 / 21:38:24
Чи чули ож новим прокурором Закарпаття буде Володимир Корбань - ну та йсе ж..а. Як тепер красти комунальне майно люди добрі, підкажіть..

Антон Г. апаратчик 2013-06-04 / 21:26:30
Люди добрі-не гризіться! Ми ж з Саничом нового прокурора виписали,щоб дєда списати. Малого на тижні опустили. Скоро Федя Г. рулюватиме по городу, а Феєра смотрящим замазали! Ще місяць почекайте!

Чебуратор до адміна 2013-06-04 / 21:25:49
А чого коментар смотрящого не видаляють?

друг (також дохтор) 2013-06-04 / 21:19:21
Поганому Дохтору я..я мішаут. Нич і ще одне таке голосування, як минулого тижня, і ми йому цю проблему допомжемо вирішити.

Знавучий 2013-06-04 / 21:16:42
Друзі, під ніком "смотрящий" пише пан Дохтор О.,який навчився на шпагат сідати..і зараз балансує між двох фракцій лівих та правих..цікаво як генофонд при цьому,не щимить?

депутатка *. шукає папіка з баксами 2013-06-04 / 21:16:42


Коментар видалено. Автору - попередженя. Адмін


*******в.Тушка 2013-06-04 / 21:09:14


Друзі підскажіть, я вас дуже прошу, куди ще можна перебігти, кому злити інфу ??? А то нас в більшості вже так багато, що як ділять на всіх, то мало виходить..ділянки вже всі продала..зара тільки хліб з маслом без ікри їм..так і схуднути скоро..ще й на історичний кілька разів за день викликають..


смотрящий 2013-06-04 / 21:04:09
єден лем Вітьо Трикур беззубий все забиває пуйти до зубного дохтура а лем гавкать на фракцію ЕЦУНІВ геби обсирали нормального Мера Вітьюва Пагарелова,бо це бидло Берегсазське Трикур лем красти і знає,а скоро його ЄЦУНАМ настане гаплик в РАДІ докус

******** Тушка 2013-06-04 / 20:59:46


І правильно зробив, бо бути в опозиції - означає не красти, а я так наприклад не можу. Я також дуже скоро вийду із фракції Єдиного Центру так як Ваня-аферист і Жорік-таксіст. І по-барабану мені всі ті принципи...


НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5