«Губернатор» Закарпаття представив директорів двох новостворених департаментів ОДА (ФОТО)

У понеділок, 3 червня, в обласній адміністрації відбулося представлення директорів двох новостворених обласних департаментів.

«Губернатор» Закарпаття представив директорів двох новостворених департаментів ОДА (ФОТО)

Так, Департамент житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації очолив Віктор Лукеча. Директором же Департаменту екології та природних ресурсів призначено Юрія Шпонтака.

Представляв новопризначених керівників голова обласної адміністрації Олександр Ледида. Ваш обов’язок, передусім, працювати над підвищенням якості життя закарпатців. Власне, так як і всіх начальників управлінь та департаментів обласної адміністрації. Результати вашої роботи наприкінці року будуть оцінені.

Довідка:

Лукеча Віктор Іванович  народився 1 червня 1977 року. У 2000 році закінчив УжДУ за спеціальністю «Фінанси та кредит», у 2003 році – Братиславський університет за спеціальністю «Архітектура». Трудову діяльність розпочав з посади художника-оформлювача. З 2004 року працює в обласній адміністрації начальником управління містобудування та архітектури, відтак – начальником управління промисловості та розвитку інфраструктури. З 2007 року – заступник голови Закарпатської ОДА. З червня 2010 року – начальник обласного управління промисловості та інфраструктури.

Шпонтак Юрій Михайлович народився 20 березня 1985 року.  У 2008 році закінчив Київський славістичний університет за спеціальністю «Фінанси». Трудову діяльність розпочав з посади бухгалтера. Працював спеціалістом з виплат, бухгалтером-касиром страхової компанії, головним бухгалтером приватного підприємства. У 2010 році призначений на посаду начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Закарпатської ОДА. З 2011 року – заступник начальника головного управління економіки облдержадміністрації.

Прес-центр Закараатської ОДА

03 червня 2013р.

Теги: Шпонтак, Лукеча

Коментарі

хер 04.06.2013 / 14:33:05
Лукеча- толковий мужик, а шпонтак- смолош, племінник Бушка

Виборец 03.06.2013 / 22:27:41
Є..ть цінні кадри

ужгоодець 03.06.2013 / 16:40:11
Такі самі назначення голови ОДА спеціалістів ,як Ледіда,Антал ,Яковець ,Свищо та багато іннших - головне не професіалізм спеціаліста -а головне проффесійно прогнутися перед сімєю.....І всі закони на пофіку ,амінь.

читач 03.06.2013 / 15:24:47
Цей носань на першому плані і є Шпонтак? Нічого собі у 28 років взлетіти на таку посаду!!!!!!!!!!!!!!

ужгородець 03.06.2013 / 13:27:57
А коли Конюх призначав кого-небуть за професійними якостями? Призначив свого наймита з "Золотої гори" - http://zakarpattya.net.ua/News/110701-Hubernator-Zakarpattia-zvilnyv-syna-mera-Uzhhoroda-z-posady-nachalnyka-upravlinnia-ekolohii-DOPOVNENO Аби служив вірноі тупо виконував вказівки

закарпатець 03.06.2013 / 13:22:26
Про які екологічні проблеми Закарпаття можна буде говорити,якщо керівником призначена людина,що за фаховою освітою дуже і дуже далека від цього питання.Яку атестацію він би пройшов з питань екології,які підлягає вирішувати згідно нормативних документів?Цікаво,чи прийняли б в цей Департамент через конкурс,як цього вимагає Закон"Про держ.службу",спеціаліста який немає фахової освіти і належного досвіду хоча б один рік?Хана екоогії!!!"Проффесірнали" у руля і цим все сказано.

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини