"Губернатор" Закарпаття звільнив сина мера Ужгорода з посади начальника управління екології (ДОПОВНЕНО)

Конкуренцію з сім'єю Погорєлових виграли кадри з "губернаторського" ранчо-готелю "Золота гора".

"Губернатор" Закарпаття звільнив сина мера Ужгорода з посади начальника управління екології (ДОПОВНЕНО)

За наразі неофіційною інформацією, новим керівником управління охорони навколишнього природного середовища призначено Юрія Шпонтака. Він замінив на цій посаді Андрія Погорєлова - сина міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова, який керував управлінням з грудня 2006-го

Звільнення відбулося майже одразу після того, як з 18 травня Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області перейшло у підпорядковування Закарпатської ОДА, про що свого часу повідомляло Закарпаття онлайн. Тобто, звільнення А.Погорєлова - справа рук голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди.

Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов є членом Партії регіонів, облорганізацію якої очолює О.Ледида.

Як вдалося з'ясувати інтернет-виданню Закарпаття онлайнбатько новопризначеного начальника управління екогології Юрія Шпонтака працював адміністратором ранчо-готелю  "Золота гора", що належить родині Олександра Ледиди. До 2010-го року Ю.Шпонтак працював юристом на "Золотій горі". З 2010-го року його кар'єра різко пішла вгору -- його було призначено начальником відділу Державного реєстру виборців, а у 2011-му -- заступником начальника управління економіки.

29 травня 2013р.

Теги: Погорєлов

Коментарі

шарон 2013-05-31 / 15:06:58
ледида молодец.........

Биолог 2013-05-30 / 19:18:12
У твариному св1т1 це маэ назву-кан1бал1зм

Проповідниця 2013-05-30 / 15:17:02
А що Ви там в Міжгірї розумієтеся. Він (Щур Васько) уже набрався грошви і не треба йому ні допомоги Мішки Гайдура (бо через нього йшли всі грошові потоки, тобто хабарі), не буде він брати і особисто.Та зараз і не мають Мішка з Андрієм доходів, бо всі погодження на дозволи дає Київ. Ось причина по якій Андрій не захотів надалі очолювати ввірене йому управління. А дерибан зелених зон і ПЗЗ в Ужгороді-це справа рук Андрюши. Не погано розташувалися Погорєлови, батько затверджує на сесіях дерибан, а синок дає погодження. Не піде Васько в управління, дуже йому добре в Міжгірї.

Міжгіря 2013-05-30 / 13:47:30
Дійсно Деревляного (Щур Василь) може Ледіда призначити на цю посаду, бо на то є ряд причин: 1. Деревляний дуже тупий. 2. Деревляний без ганьби, совісті та жодної моралі. 3. Деревляний страшний злодій та відморожений урод. 4. Деревляний дійсно колись почав руйнувати екологічну ситуацію в Міжгірському районі, працюючи ще до 2006 року в управлінні екології при Ющенкові, коли він був у НУ. 5. Деревляний продовжив нищи природу Міжгірщини разом з експрокурором району Іваном Суботою починаючи з 2006 року, коли став Міжгірським селищним головою, та головою райосередку Яценюкового ФЗ. Вони повністю довели до екологічного лиха урочище "Тішня", в яке хаотично та цинічно вивозили сміття навіть вздовж автодороги Міжгіря-Хуст. 6. Деревляний з 2011 року, коли був призначений указом Януковича головою Міжгірської РДА, ставши членом ПРдурків та ПРдастів остаточно добив урочище "Тішня", розікрав все комунальне майно, про що є досить інформації і інтернеті від антимонопольного комітету, весь район захлинувся в смітті, очисні споруди до цього часу не побудовані, від чого гине вся флора і фауна навіть Хустського району. 7. І накінець, таких Деревляних з району потрібно іншим Деревляним в область і навіть у Київ, бо це влада крадіїі, дебілів та моральних уродів.

НАРОД 2013-05-30 / 12:52:03
ГАЙДУР МІШКА - ХАПАДРУН! ГРОШОЛЮБ!

Проповідниця 2013-05-30 / 12:40:20
Золоті слова вповів Господарь Межигіря. Я так думаю, що найкраща кандидатура на цю посаду мав би бути Міжгірський Щур Васько, він колись трохи попрацював в управлінні.А щодо Перечина, треба звертатимся в екоінспекцію, це їхня робота. Але якщо закрити хімкомбінат, Перечину кришка.Бюджет,бюджет...

Господар Межигір'я 2013-05-30 / 11:49:27
На Золотій горі ще є конюхи, кухарки, офіціанти і садовники. Тому кадри для начальників управлінь є.

Ужгород 2013-05-30 / 10:44:22
Може хоч цей займеться перечинським хімкомбінатом, який неконтрольовано скидує ядовиті хімікати в воду р.Уж та труїть ужгородців. Поночам відходи простонеба виливають з шлангів а звідти по потоку в Уж

Микола 2013-05-30 / 10:09:53
Може Шпонтак і не кращий Михайле, але, "ти впевнений що мозок Андрія Пагарєлова з 2006 року розібрався з інструкцією?" Мозги Погорєлових на таке не здатні! Михайле, а твоя фамілія не Гайдур???

Синевир 2013-05-30 / 09:38:49
Щось сявидит,що бде там верховинська бездарь Щур

Михайло 2013-05-30 / 09:20:44
Купа тупих коментарів! Мабуть ніхто до кінця новину не прочитав або не зрозумів! Чим новий начальник, який десь там присмикався на золотій горі, каву та пиріжки ледиді носив, буде краще за людину як працює там з 2006 року, де логіка???
а ви тут Андрія критикуєте.... Правду кажуть - "мозок є в кожного, але не кожен розібрався з інструкцією"!

ветеринар 2013-05-30 / 08:18:53
а жеребців призначити головами райадміністрацій.Накидав овса і керуєш без проблем.

уважний 2013-05-30 / 00:03:20
Що Погорєлов, що Ледида обоє рябоє! А моя бабка Марія, царство їй небесне, казала у таких випадках найвлучніше - найшло гів...о цімбору!

право 2013-05-29 / 22:36:41
осьо вам і факти корупції мера і мерзких синків))

Ужгород 2013-05-29 / 22:22:49
Нічого,зато в нього 3-кімнатна квартира залишилась,куплена за державні кошти татом Погореловим як малоімущому Андрійкови.

УЖГОРОДЕЦЬ 2013-05-29 / 22:18:35
Провідниці .Проблема не в Ледиді і не в А.Погорелову чи в Гайдуру а проблема в системі управління та підбором кадрів .Так відпоів Призидент Л.Кучма і він правий на даний момент

Проповідниця 2013-05-29 / 22:09:12
Честь і слава Ледиді. Накінець він розібрався ху-єсть-ху. Андрія треба було вже давно гнати з екології,а разом з ним і Мішку Гайдура і не дай бог допускати в подальшому в державне урядування.Я думаю,що Ледида це не допустить.А Ю.Шпонтак розбереться з кадрами, наладить роботу,там в управліні ще залишилися порядні кадри, які знають роботу.На них хай опрається і все буде добре.А Андрія і Мішку на смітник історії.

читач 2013-05-29 / 21:14:08
кому, як не погрєловим знати, як то, коли карєра "різко йде вгору"... Но прийшов і на пса мороз...

Лео. 2013-05-29 / 20:11:07
І коли Ледида встигать, вчора гудів у Середнянського барона на деньчику, а ниська уже Погорєлова вугнав.

Микола 2013-05-29 / 19:55:28
Давно пора! Не знаю як то чмо попало на таку посаду в екологію, з таким інтелектом. Весь в папіка, урку-спекулянта. І ще є один, молодший недобиток, який 2 слова звязати не може...

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 2
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31