Вибори в Берегові почалися без порушень

Вибори на посаду міського голови у місті Берегово почалися без порушень. Станом на 8:00 всі виборчі дільниці були відкриті. Засідання ДВК почались всі вчасно. У Берегові налічується 13 виборчих дільниць: 12 звичайних і 1 спеціальна, роботу яких забезпечує 228 членів комісій.

Вибори в  Берегові почалися без порушень

На момент початку голосування до списків виборців внесено 20 405 осіб. З них 260 голосуватимуть за місцем перебування.

Спостерігачами ОПОРИ було зафіксовано незначні інциденти, які мали місце на початку виборчого процесу. Окремі кандидати ще й досі не забрали свої посвідчення з міської територіальної виборчої комісії. Зокрема, Отто Балог від «Соціалістичної партії» лише вранці в день голосування прийшов отримати своє посвідчення. Нагадаємо, що за крісло міського голови борються 10 кандидатів. Прогнозують, що найбільш конкурентна боротьба розгорнеться між трьома з них.

Також зафіксовано випадок виправлення технічної описки в уточненому списку виборців. По-батькові виборця було вказано неправильно. Комісія, послуговуючись п. 5 ст. 33 закону України «Про вибори депутатів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», правомірно дозволила виборцю проголосувати.

На 12 дільниці по вул. Рожошкерт, 130 було виявлено незначні тріщини на стаціонарній виборчій скриньці. Члени ДВК заклеїли тріщини аркушем паперу. Незважаючи на інцидент, комісія вирішила продовжити використання даних скриньок. 

02 червня 2013р.

Теги: вибори, Берегово

Коментарі

НОВИНИ: Політика

12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
» Всі новини